FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre barbati

«12310»
dee02.09.2007 21:34

Ideea topicului nu e originala, a fost preluata de la Azzido si vine ca o replica pentru "fotografii - cu si despre femei".

E o ocazie buna pentru noi, fetele de pe forum, sa ne cunoastem mai bine, sa stam la o mica barfa amicala despre "barbatii" din jurul nostru.

Comunicarea de la distanta nu iti ofera avantajul de a observa reactii si gesturil ,de aceea o mica fotografie ar elucida misterul.

Cine doreste sa intre in clubul exclusivist al fetelor si are curajul sa se expuna privirilor noastre critice, il rugam sa posteze o poza recenta

si cu o scurta mentiune, categoria unde se incadreaza: rebelul, complexatul, dualul, romanticul etc.

Curaj, nu fiti timizi .... aratati ce aveti mai bun: un biceps, un triceps, o pereche de ochelari... ceva care va defineste.

 

 

Regula de baza:

numai POZE CU BARBATI ... acceptam, totusi si minori, dar cu buletin :)

axl2302.09.2007 21:51

Pentru a sprijini initiativa Deei, iata ca ies eu primul la rampa. Sunt rockerul cu punct verde (pentru o identificare facila) si ma incadrez, bineinteles, la categoria "board & search".

 

 

yo_marius_xxx02.09.2007 21:54

@dee

 

esti sigura ca de la azzido ai preluat ideea.....chiar nu-mi recunosti micul merit pe cae il am si eu???nerecunocatoareo......din cauza asta n-o sa mai intru aici...:P:P:P:P

dee02.09.2007 22:02

@axl

apreciez ... un intreg pluton :) oricum, reies multe din poza aceea.

 

@Marius

ideea originala e a lui azzido, tu mi-ai dat insa impulsul necesar.

Daca nu vrei sa fii comparat cu pustiul blond numit Bicvalfi, astept sa ne "corectezi" imaginea si sa postezi ceva.

yo_marius_xxx02.09.2007 22:08

sincer...as prefera sa fiu confundat cu el.......la mine nu-s multe de vazut (chiar f putine lucruri)....o sa incerc sa caut o poza ca a lui azzido,sa nu speriem fetele totusi.......

 

fular-campionii

axl2302.09.2007 22:12

Fiind oarecum convins ca prima poza nu ma individualizeaza, iat-o si pe-a doua. Categoria "Trompa lui Eustache".

 

dee02.09.2007 22:14
la mine nu-s multe de vazut (chiar f putine lucruri)

 

ochiul nostru format vede multe , dar e mai important ce intelege , deci nu te subestima :happy:

 

 

@axl .... no comment. Cand vor aparea fetele vom trage concluzii :)

**alex**02.09.2007 22:24

taylormanagerya6.th.png

 

secsitaylorqf2.th.png

 

Unul dintre cei mai apreciati si cautati barbati la ora actuala. Se imbraca bine, are functie si salariu mare, maini magice si stapaneste limba engleza la perfectie. Este omul pe care stelistii il respecta cel mai mult, Mr. Taylor :wub:

Stanici02.09.2007 22:40

Cat imi dati sa ii pun poza lui Azzido? :D:D:D

Glumeam, ideea e ca nu pre e bine sa iti faci fatzaul public. Mai ales astia din Bucuresti, care poate traim in cartiere nu tocmai prietenoase si riscam sa ne "pupam" cu vecinii.

Oricum, daca vreti sa va cunoasteti mai bine, cred ca se poate printr-o camera d'aia de chat dupe mess (nu sh. exact cum functioneaza).

Bebe4ever02.09.2007 23:33

ehhh nu stii... nu vrei sa spui cum functioneaza :biggrin:

axl2302.09.2007 23:49

@yo Marius

Frate, esti sub orice critica. Bine ca ai macar puterea s-o recunosti.

yo_marius_xxx02.09.2007 23:54

@axl

 

....frate..mersi mult!!!....da' macar am o scuza:nu-s fotogenic absolut deloc!!!!

 

......nu stiu cine m-a pus sa ma "pun" pe forum.....cred ca lipsa de somn :):)

 

......oricum si cu fatza asta a mea de shaorma transpirata,ai vazut ce fete cunosc...:P:P:P:P......sa moara dusmanii de necaz.....hehehehehehehe

Bebe4ever03.09.2007 00:19

@yo Marius

 

In cazul in care vii la meciuri cred ca ar fi mai bine sa nu-ti lasi poza pe aici.

axl2303.09.2007 00:20

@bebe

Las' ca-l bag in pluton la mine si nu-l vede nici dracu'.

yo_marius_xxx03.09.2007 00:22

@bebe

 

....vin da yo-s samantzar la t2,cateodata chiar si la t1....nu cred ca ar vrea cineva sa-mi faca vreun rau :)))

Wally03.09.2007 00:23
Pentru a sprijini initiativa Deei, iata ca ies eu primul la rampa. Sunt rockerul cu punct verde (pentru o identificare facila) si ma incadrez, bineinteles, la categoria "board & search".

Ai fost la paint-ball? :laugh:

Bebe4ever03.09.2007 00:24

la t2 sau la t1 poate nu ... dar ce te faci daca te recunoaste vreunu' pe strada? :biggrin:

Wally03.09.2007 00:25

Pe strada, ca pe strada mai faci si tu 100 m garduri, dar sa vezi ce tare e in R.A.T.B. Am fost martor la cateva...

yo_marius_xxx03.09.2007 00:26

@bebe

 

daca ma recunoaste unu mai "discutam".....daca ma recunosc mai multi......fac suta in 11 sec..:))

axl2303.09.2007 00:27
Ai fost la paint-ball? :laugh:

 

Nu, Wally, AK47-le alea nu merg cu bile de vopsea.

Bebe4ever03.09.2007 00:29

yo_marius_xxx

 

am zis, n-am dat cu paru' :)

yo_marius_xxx03.09.2007 00:30

@bebe

 

am observat...ms de sfat...macar e cineva care se gandeste la siguranta mea :))

 

@axl

 

...in the army man??

Wally03.09.2007 00:30

Glumeam, omule! Cum sa mearga cu vopsea? Kalash-urile alea nu merg decat cu bile :laugh:

axl2303.09.2007 00:33
...in the army man??

Nu, suntem o gasca de amici ce-am furat niste pistoale mitraliera, niste veste si casti de kevlar si ne fataim cu ele prin oras.

yo_marius_xxx03.09.2007 00:36

....si voi???????

«12310»