FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Rapid 0 - 0 (0 - 0)

«1234568»
UltrasSteaua942309.09.2007 08:33

Pai in ultimii ani nu prea iam batut pe rapid dar sa nu uitat ca in ultimele derbyuri cu rapid meciurile s-au jucat pe Lia Manoliu!FORZA Steaua!Sa le scoatem fotbalu din cap!!!3-0 fularsteau2

st_194709.09.2007 08:39
Pai in ultimii ani nu prea iam batut pe rapid dar sa nu uitat ca in ultimele derbyuri cu rapid meciurile s-au jucat pe Lia Manoliu!FORZA Steaua!Sa le scoatem fotbalu din cap!!!3-0 fularsteau2

si 1-0 ar fi bun mai ales ca vreo 5 titulari or sa vina obositi dupa 2 jocuri de la nationala plus absentii Radoi si plesan

@dy_00709.09.2007 15:01

invingem greu 2-1 fularsteau2 forzateaua

catutcosmin09.09.2007 15:40

hai sa ii rupem ,,ca putem ,,nu degeaba suntem in chl fularsteau2

STEAU@4ever09.09.2007 15:59

Chiar daca jocul nostru sufera, eu cred ca ne vom mobiliza si vom castiga. Sigur Dicanio va da un gol spre24 dica10

fansteaua4609.09.2007 21:59

Se va vedea in sfarsit valoarea lui Hagi , o sa batem cu 3-0 fularsteaua2fular-campionii

steaua rosie09.09.2007 23:08

Emeghara e apt de joc?

si Ghionea?

martanu10.09.2007 02:49

Trebuie sa profitam de experienta superioara a noastra. Lebedele au niste jucatori tineri ne-experimentati care pot claca in templu. Chiar daca suna stereotip, avem un lot superior care trebuie sa se impuna.

 

Forza Steaua!

steaua_gloria10.09.2007 06:44

Ii batem si pe astia li le spunem dupa: ssttt, ciocu mic!

stelea10.09.2007 07:14

Avem un meci ,important . Diferenta,o vor face jucatori inalti. Pentru ca acest meci sa ni-l facem mai usor ,tre sa fortam cu Viky (Iacob) . Fundasii lor ,resping mingile inalte de obicei in aut si in afara careului .Aici,ar trebui sa astepte Bigy (Bigfalvi ) sau O Petre . Pe contraatac , nu prea cred ca ii vom prinde ..!!! Forza Steaua !!!

fular-campionii fularsteau2

Prodigy_andrey10.09.2007 07:52

Batem 2-1 goluri Neaga si Banel :X .... ei sesinha ala sau cum il cheama ..

alexh10.09.2007 08:14

Salut, am si eu o intrebare.

 

Vad ca atat pe siteu asta cat si pe cel oficial, urmatoarea partida este aceasta cu Rapid. ce s-a intamplat cu restanta cu Pandurii? Nu se mai joaca pe 12 ?

forever_STEAUA10.09.2007 08:51

Nu. Pe 12 septembrie joacã Naționala un meci amical cu Germania.

ktalyn10.09.2007 14:47

1-0 scor final ;) !

dia_stelista11.09.2007 09:16

poate credeti ca sant nebuna , pesimista spuneti-mi cum vreti dar eu nu stiu de ce simt ca vom face , desi mi-e greu sa spun, un egal dupa un meci nervos cu multe ratari. SAU...vom castiga prin ultimul minut cu o lovitura libera ceva marca Dica. 1 - 0 CHINUIT PRIN ULTIMU MINUT AL PRELUNGIRILOR.

 

SPER SA MA INSEL SI SA BATEM CU UN 2 , 3 -0

 

forzateaua HAI Steaua!

 

forzateaua

copilu11.09.2007 22:28

poate ne bate milogi cum nea batut si javrele anul trecut in Ghencea

nustiu de ce am inpresia ca o sa fie un meci greu si o sa ii bate cu 1-0 . 2-1 cam asa

wtv ... Steaua sa castige este cel mai inportant

 

 

steag3

danutzu9412.09.2007 09:51

Steaua o sa aiba o victorie cu 1-0 steag3 steag3

alexandru_mare12.09.2007 09:55

programul caselor de bilete il stie cineva???

Dragoshel12.09.2007 09:58

Biletele se vor pune in vanzare incepand cu data de joi, 6 septembrie, iar programul caselor de bilete este urmatorul:

 

Joi 06.09.2007 - Sambata 08.09.2007 - intre orele 10:00 - 18:00

 

Duminica 09.09.2007 - intre orele 12:00 - 16:00

 

Luni 10.09.2007 - Sambata 15.09.2007 - intre orele 12:00 - 18:00

 

Fiecare suporter are dreptul de a achizitiona maxim 4 bilete.

rBN12.09.2007 09:59

eu merg pe scor :) 2 1 Steaua atat ... aja ca fularultras sa joace si Badea ... pentru ca eu cred ca este un om de baza si va fii apt de joc pana duminica

pui de dac 11212.09.2007 17:08

meci foarte greu, dar trebuie sa batem

2-1 fularsteau2

Khalid12.09.2007 18:10

Pronostic 0-1 pentru ciori, daca vom incepe la mijloc cu Lovin si in atac cu Zaharia.

dbd12.09.2007 19:38

bafta echipei ... sa vedeme eu cred ca batem....

Jony_stelist13.09.2007 07:46

Daca nu bate echipa, batem noi :sleep: , oricum sigur batem pe cineva :cool:

spiridusu13.09.2007 08:41

2-0 goluri Neaga si .... Ov. Petre

 

 

 

p.s. cate bilete s-au vandut pana acum ???? nush dc dar cred ca o sa fie maxim 10000 de spectatori dupa pretul exagerat noroc pentru cei cu abonamente :D

«1234568»