Frate, fii atent aici:
Gigi Becali: "Vã spun eu cã Vali Bãdoi va juca de acum!"
2007-09-16 23:29:00
Gigi Becali a anunțat cã Vali Bãdoi va juca de acum titular. "Astãzi am fãcut egal, dar am cîștigat ceva! Mi-am dat seama cã Zaharia și Golanski nu merg la Steaua. Eu am vrut sã-l aduc pe Bãdoi și am fãcut mari eforturi sã ajungã la echipã. Nu vã spun cîți bani am dat. Vã spun cã de acum Bãdoi va juca!", a declarat Gigi Becali la Fanatik.
"Pe Golanski nu l-am adus eu la echipã. L-a adus Adi Ilie. Poate e obosit cã a jucat la naționalã, dar se vede cã nu e de fundaș dreapta. Dacã mi-am dat eu seama de asta, cred cã și Hagi a înțeles."
stelisti.ro
Nu stiu care e parerea lui Becali, dar mie pana in momentul asta polonezul mi s-a parut unul din putinii nou-veniti care au confirmat... Pana mea... Salut intrarea lui Badoi in primul 11, daca acest lucru se va intampla, dar mai degraba in locul lui Banel...
