Primul meci,prima infrangere, dar sunt rautacios, a fost doar un test, chiar au jucat binisor , in a 2+a repriya insa n+am avut mijloc!!!!Cu poloneyii , n-ar trebui sa fie o problema !!!!!
asa este
Primul meci,prima infrangere, dar sunt rautacios, a fost doar un test, chiar au jucat binisor , in a 2+a repriya insa n+am avut mijloc!!!!Cu poloneyii , n-ar trebui sa fie o problema !!!!!
asa este
steag2 cine vor sa ne bata pe noi?zaglebie?aia sa mai invete fotbal si pe urma sa vina sa se bata cu noi .Stelisti sunt ocupati cu real ,barca,Chelsea,Milan etc .Nu cu amarati de la zaglebie /Forza Steauafular-campionii
hehe .. frate .. dak trecem de grupe poate jucam si cu echipele alea .. sau poate le intalnim in grupe ..dar nu avem sanse in fata lor .. oricum cu Real Madrid .. am jucat si la madrid .. am facut fata cu brio .. ! sa uitam de autogolul lui Banel .. ca dak nu dade autogol .. aveam sanse de un 0-0 poate chiar sa batem .. ![]()
![]()
spre cl spre o sa ii batem pe zaglebie cu 2-0 goluri rica si Dica
o sa vedem pe teren dak zaglebie lubin e de Steaua .. in meciu` din polonia au demonstrat .. ca au o echipa valoroasa zaglebie .. dar nu cred ca fac fata in CL ... steaua_ro
Cine e Zaglebie Lubin? A auzit cineva de acesti polonezi pana acum? Steaua va trece de ei fara probleme. Cat despre catzelusi(Dinamo) au sanse de 0,065% cu Lazio.
Forza Steaua! sprecl2
Cine e Zaglebie Lubin? A auzit cineva de acesti polonezi pana acum? Steaua va trece de ei fara probleme. Cat despre catzelusi(Dinamo) au sanse de 0,065% cu Lazio.
Forza Steaua! sprecl2
cum spuneam si al meciurile Stelei la topicul Steaua - zaglebie lubin .. ca nu am auzit de aceasta echipa pana nu sa tras la sorti ... si nush dc a zis conducerea Stelei ca asta a fost cea mai tare echipa cu care putea cadea.. asta e echipa tare... ?? o sa batem fara emotii .. sunt foarte optimist !!
doamneee cred ca tu mai mult de 12-13 ani nu ai
LASANEEEEEEEEEEEEEEEEE
doamneee cred ca tu mai mult de 12-13 ani nu aiLASANEEEEEEEEEEEEEEEEE
gata mane ..
Stie cineva daca se transmite meciul din seara asta undeva pe net? Multumesc anticipat.
Ionut
Stie cineva daca se transmite meciul din seara asta undeva pe net? Multumesc anticipat.
Ionut
da se transmite pe sport.ro text .. video nu stiu sigur .. si video pe arenatv..
Inima-Ros-Albastra,
MULTUMESC MULT steaua_ro
gol Steaua
Jucam infect. Fantoma lui Olaroiu bantuie in continuare pe la Steaua. Bubuim mingi in fata, jucam pe sus - noi pitici ei uriasi. Dezamagitor.
Jucam infect. Fantoma lui Olaroiu bantuie in continuare pe la Steaua. Bubuim mingi in fata, jucam pe sus - noi pitici ei uriasi. Dezamagitor.
taci bah.. ui ce joaca Steaua .. ui ce parada a avut zapata ..dar a avut si o gafa
... a mai scos si cand a scapat ala singur cu poarta ... ne calificam !! oricum tramur tot ..de emotie !! steagsimplu
auzi si la comentatoru ala ca Banel are 4-5 plamani hahahah ...
g000000000000lllllllllllll zahariiiiiiaaaaaaaaa
taci bah.. ui ce joaca Steaua .. ui ce parada a avut zapata ..dar a avut si o gafa... a mai scos si cand a scapat ala singur cu poarta ... ne calificam !! oricum tramur tot ..de emotie !! steagsimplu
Bai muciosule, te-ai inscris azi vaz pe forum si ai deja tupeu? "Taci bah" sa-i zici colegului tau de liceu sau de scoala generala, depinde pe unde bantui.
Mucea, afla ca sunt pe aici oameni care sustin Steaua din anii '80 si care se si pricep la fotbal. Matale de cand ai aflat de Steaua? De un an, de doi? de trei ani, de cand ai invatat sa scrii?
Mare dreptate avea Caragiale referitor la hahalerele astea juvenile: "Nu fa larma spurcaciune, nu cunosti respectul?"
Bai muciosule, te-ai inscris azi vaz pe forum si ai deja tupeu? "Taci bah" sa-i zici colegului tau de liceu sau de scoala generala, depinde pe unde bantui.Mucea, afla ca sunt pe aici oameni care sustin Steaua din anii '80 si care se si pricep la fotbal. Matale de cand ai aflat de Steaua? De un an, de doi? de trei ani, de cand ai invatat sa scrii?
Mare dreptate avea Caragiale referitor la hahalerele astea juvenile: "Nu fa larma spurcaciune, nu cunosti respectul?"
frate .. ce ai . ti`am dat in cap ca am zis "taci bah " .. doamne .. ce om .. hai sa lasam cearta si sa ne vedem fiecare de treburile noastre .. ok .. ca nu te`am injurat sau ceva .. si nu te`am luat tare cum ma iei u .. infie io nu am nimik cu tine .. dak u asa consideri ca se rezolva problemele prin cearta .. te las sa te certi cu numele meu !
Bine ca ne-am calificat! Jocul nu-mi da mari sperante pentru grupe si cred ca nu vom face nici macar cat am facut anul trecut...
MU!E LA OI)
si noi te suspectam de ganduri .......
ISTORIE Steaua, FONDARE, IUNIE - AUGUST 1947
Salut, sunt nou pe aici!
E cineva interesat de ISTORIA Stelei, capitolul cu fondarea - cine, cum , cand - generalii Dumitru Petrescu, Mihail Lazar, Oreste Alexandrescu, cum s-au facut primele convocari, unde, primul cantonament de la Sanatoriul Militar Sinaia, lotul, prima cronica de meci etc?
Mersi
oricum tramur tot ..de emotie !!
Nu cumva tremuri toata?
meciul de aseara ar trebui dedicat lui Banel pentru ardoarea cu care s-a luptat...sa speram ca si altii ii vor urma devotamentul...iar cu Zapata,sa nu ne grabim,e doar o gafa....sau ati uitat interventiile pe care le-a avut?
Liga e mai aproape ca niciodata...
Forza Steaua!!!
hei slutare ![]()
![]()
spre cl
C.L.....venim;)
Steaua va ajunge in sferturi. va asigur