MA FRATILOR II BATEM CU 2-0 IN TUR
SI IN RETUR CU 3-0
VA SPUN EU
FORZA STEUA
CAMPIONII DIN Ghencea
II RUPEM PE POLONEZII
VA ZICE Iulian
MA FRATILOR II BATEM CU 2-0 IN TUR
SI IN RETUR CU 3-0
VA SPUN EU
FORZA STEUA
CAMPIONII DIN Ghencea
II RUPEM PE POLONEZII
VA ZICE Iulian
Tragerile la sort pentru turul 3 sunt Vineri sau ma insel?
Tragerile la sort pentru turul 3 sunt Vineri sau ma insel?
vinerea viitoare dupã retur sper cã și noi sã fim în urnã Forza Steaua!! steagsahmic
Vinerea asta e tragerea.
Tragerea pentru turul 3 CL si UEFA sunt vineri 3 august. pentru noi nu prea are ce sa mice mai greu decat zaglebie pentru ca suntem cap de serie. dar vreau sa vad scris langa Dinamo AC Milan, Arsenal, Valencia..
daca reusesc sa treaca de o echipa de genul asta atunci merita sa joace in CL. Hai marsh
![]()
![]()
Steaua este cea mai tare, chiar daca nu au jucat foarte bine aseara o sa vedeti ca dupa cateva etape Steaua o sa straluceasca.
Vom ajunge cu siguranta in grupele UCL.
Posibilii adversari ai Stelei în turul 3 preliminar:
Sparta Praga (Cehia)
Fenerbahce (Turcia)
AEK Atena (Grecia)
Spartak Moscova (Rusia)
Toulouse (Franța)
FC Zurich (Elveția)
Slavia Praha (Cehia) / MSK Zilina (Slovacia)
Rosenborg (Norvegia) / FC Astana (Kazahstan)
Steaua Roșie Belgrad (Serbia) / Levadia Tallin (Estonia)
FC Copenhaga (Danemarca) / Beitar Ierusalim (Israel)
Red Bull Salzburg (Austria) / FK Ventspils (Letonia)
Dinamo Zagreb (Croația) / NK Domzale (Slovenia)
FK Sarajevo (Bosnia) / Racing Genk (Belgia)
Elfsborg (Suedia) / Debrecen (Ungaria)
BATE Borisov (Belarus) / Hafnarfjordur (Islanda)
Personal imi doresc sa cadem cu Bate Borisov sau Elfsborg :tongue: :laugh:
Mi-ar placea Rosenborg sau AEK.
Personal imi doresc sa cadem cu Bate Borisov sau Elfsborg :tongue: :laugh:
Asta inseamna ca ar fi mai usor in turul 3 decat in turul 2. ![]()
:biggrin: CITAT(Wally @ Aug 1 2007, 10:30 PM)
Personal imi doresc sa cadem cu Bate Borisov sau Elfsborg
mah ..nu cred ca avem cum sa cadem cu astea doua pentru ca toate echipele din turul 2 vor intalni alte echipe care sunt direct calificate in turul 3 ...stiu ca era sooper... :biggrin:
@i-m BaD...
Asta de unde ai mai scos-o?
pai in turul 3 asteapta echipe puternice ca Liverpool,arsenal,Milan,werder bremen etc...alea de ce nu se iau la socoteala ?...
@i-m BaD...
Pentru cã Steaua este cap de serie. La fel și Liverpool, Arsenal etc. Steaua poate juca doar cu o echipã care nu este cap de serie, indiferent de unde vine ea: calificatã direct în turul 3 sau calificatã în urma turului 2 preliminar.
eu spun ca orice echipa posibila e accesibila pentru noi...totul e sa ne concentram si sa nu mai cedam pe final...restul vine de la sine
iar pentru Dinamo...le-o doresc pe arsenal!!(si un Liverpool ar merge, oricum englezeasca sa fie)
atunci cu oricare dintre echipele respective ar fi bine sa cadem mai putin cu fenerbahce :biggrin: care cred ca near pune probleme..Bineinteles ca mult mai bine ar fi un Elfsborg sau Bate...
Steaua-Hafnarfjordur/BATE Borisov ura,,,mai bine nici ca se putea...FORZA Steaua!!!
steagsimplu
![]()
Javrele joaca cu lazio
Bate Borisov/Hafnarfjordur - Steaua
Tampere/Levski - Astana/Rosenborg
Spartak Moscova - Celtic Glasgow
Werder Bremen - Domzale/Dinamo Zagreb
Ventpsils/Salzburg - Pyunik Erevan/Sahtior
Ajax - Zilina/Slavia
Valencia - Debrecen/Elfsborg
Genk/Sarajevo - Dinamo Kiev
Fenerbahce - Anderlecht
Glasgow Rangers/Zeta - Steaua Rosie Belgrad/Levadia
Toulouse - Liverpool
Benfica Lisabona - FC Copenhaga/Beitar Ierusalem
Lazio Roma - Dinamo Bucuresti
Sparta Praga - Arsenal
FC Zurich - Besiktas/Seriff Tiraspol
FC Sevilla - AEK Atena
Meciurile vor avea loc pe data de 14/15 august si returul pe 28/29 august. Turul se va disputa pe terenul primelor formatii extrase din urna.
Am avut o tragere foarte buna si am cazut exact cu cine imi doream...
bine ca jucam primul meci in deplasare..si mai ales ca e o echipa..de care nici n-am auzit
Se pare ca avem adversar mai greu in turul 2 preliminar decat in turul 3.
PS: Hah, ce si'o ia Dinamo pe Olimpico.
mai avem un meci nu ne putem considera calificati deja...Doamne fereste sa se relaxeze baietii si sa dam ca picioru in o ocazie ca asta sa ne calificam in Liga sa trecem de zaglebie si dupa putem spune ca avem peste 90% sanse de calificare
Intr-adevar, acum meciul cel mai important este cu Lubin care, evident, este mai puternica decat Bata si islanezii respectivi.
Asadar - atentie la meciul cu polonezii!!!
Bate Borisov astia i-au scos in primul tur preliminar pe Apoel Nicosia. Aia de ne-au batut pe noi, in primul amical al verii...
Nu avem scuze sa nu intram in grupe.
ne-am scos cu tragereaasta la sorti
dsar pacat ca Dinamo nu a picat cu o echipa si mai puternica dar oricum nu cred ca se califica