@stelist nebun si alti
mooie !
Avetiti mentalitate de Olaroiu asta spune tot. Le a fost frica de Sevilla din cauza lui ZerOli. Cind au batut pe Betis (cu Oli dar dupa ce a preluat echipa lui Protasov) si Valencia (mersi Zenga) sa vazut ca se poate. Si acum cred ca sintem mai tari decit atunci, si daca cum zice Hagi recuperam si acidentati o sa fie bine.
Arsenal sunt super tari sa tina mingea in picior, dar rateaza mai rau ca Romanii, Sevilla deja sa se califice, se poate foarte bine darmati cum sunt sa pierda astazi seara si pe urma sa manance bataie de la AEK, dupa car AEK e sub Steaua.
Slavia este sub Steaua.
Deci daca avem incredere in noi (nu prea multa dar suficienta) se poate scoate rezultate foarte bune. Trebuie numai sa NU mergem cu frica.
