FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hagi isi vede de drum la Steaua

«13456710»
FDC20.08.2007 00:44

Personal cred ca patronul echipei are de mult un inlocuitor pentru Hagi. De unde scoate el tot felul de strategii, se crede director tehnic la Gloria Buzau, il critica pe antrenorul Hagi. Nu daca Hagi va fii debarcat nu va fii adus o marionata, va fii adus acea persoana care il sfatuieste de cateva saptamani incoace si cand ma gandesc care ar fi acea persoana ma refer la un antrenor liber de contract care cam de ce vrea vreme cam da tarcoale Stelei, si acesta se numeste Walter Zenga, cam ciudat nu, dar nu a fost acum cateva zile pe la club, nu a revenit in plin plan. Patronul echipei este o persoana care hai sa fim seriosi numai antrenor de fotbal vizionar la Steaua nu e. TOTUSI E DOAR O PARERE PERSONALA.

Steauaforever3320.08.2007 00:59

Am revazut faza in care Hagi il impinge pe Zaharia si mi-am data seama ca ceva nu merge in vestiarul echipei. Zaharia era asa de nedumerit si timorat incat parca ii venea sa planga. Cred ca jocul Stelei din ultimele partide nu este pe placul nostru si datorita faptului ca jucatorii sunt pusi sa joace pe pozitii pe care nu le inteleg, nu pot sau pur si simplu nu sunt jucatori pentru pozitiile respective.

Cred ca tot scandalul asta este facut cu tact in asa fel incat Hagi sa nu plece pe usa din dos si in felul asta Becali sa ia asupra lui totul si sa-l apere pe Hagi, ca de, doar fac parte din aceeasi familie...

 

.....

Eu nu pot sa imi explic cum un cioban prost a ajuns sa fie specialist in fotbal dupa ce chiar el a declarat ca nu se pricepe la acest sport.......

 

Exista altcineva care ii spune ce si cum.... probabil noul antrenor care va veni dupa Hagi.....

probabil ca asa a procedat si cand era Oli.....acea persoana care-i spunea ce si cum era... Hagi....

si tot asa....

Asa cum si la partid exista ALTCINEVA care ii spune cum sa procedeze, el iesind doar in fata cu tupeu..... pentru ca daca-l lasi singur uite aici ce iese..... http://www.youtube.com/watch?v=qE6_Ys50GUI (FARA COMENTARII)

 

si pentru cei care vor sa-l voteze, aici este o mostra de viitor presedinte al Romaniei

 

Intotdeauna exista cineva undeva care-si va da cu parerea ca asa era mai bine. Sper ca din toata povestea asta sa reusim sa ne calificam in LC.... mai departe vom vedea....

HAI Steaua!!!!! fular-campioniifularsteaua2

ThereauRistul20.08.2007 01:00

Jiji il vrea pe "finu",fundas central...buuun...cineva mai devreme spunea ca e bine ca Mirel sa joace acolo pentru ca acolo da cel mai bun randament...ok....am si eu o intrebare:Becali oare isi aduce aminte episodul rosenborg-Steaua 3:2!( finu a fost catastrofal acolo),dar episodul Steaua-rapid 3:3(cu Dan Petrescu antrenor la ciori,cand Radoi-fundas central-i-a dat pasa de gol lui Daniel niculae) sau de recentul derby de trista amintire Steaua-Dinamo 2:4(cand finu l-a servit pe Niculescu tocmai cand ii calaream pe caini)...

sunt unul dintre cei care il admira pe Mirel pentru devotamentul sau si daruirea sa pe teren,dar e ridicol sa te certi cu Hagi din aceasta cauza....

 

si apropos:pentru baiatul care dadea o formula de echipa mai sus a Stelei ,cu Cernea titular...ce ai tu sa-i reprosezi frate lu zapata?????

 

 

p.s Mirel m-a dezgustat definitiv dupa meciul de la borisov,cand a declarat ca:"e inadmisibil ca o echipa cu pretentiile Stelei sa greseasca asa grav in aparare in minutul 90" ,cand cel mai grav a gresit chiar el...

sickboy20.08.2007 01:25

Un lucru e cert, cat timp KKLI va fi patron nimeni nu se va putea impune ca antrenor. Incep sa-l suspectez si pe Mirel ca e un om cu mai multe fete si e mana in mana cu oierul iar solutii nu prea sunt ca echipa noastra sa redevina cea fost. Sa vedem ce solutii am putea gasi, corectati-ma unde gresesc

 

Sa numai venim la meciuri.....credetei ca il va deranja?????

Sa venim si sa-l injuram........agitatie de pomana singurul efect probabil inchiderea peluzelor

A mai zis cineva sa-l sustinem pe Hagi in loc sa-l injuram pe oier......l-ar da afara fara nici o remuscare nu cred ca va fi induiosat de parerea suporterilor....deci la stadion nu rezolvam mare lucru.

Sa strangem bani intr-un cont poate al AISS-ului sa cumparam echipa de la el si sa avem toti actiuni.....MUAHHAHAHH credeti ca o sa vand gasca cu oua de aur daca prin absurd am strnge o suma frumusica!!!

 

In conluzie kkli o sa fie patron mult timp de acum incolo o sa isi gaseasca si antrenori marionete cand nu o sa ii iasa marile scheme tactice o sa cumpere meciuri ca anul trecut asa ca se descurca el pana la urma

 

Singura solutie ar fi ca toti cei care tin la acest club sa stranga bani in contul AISS care in acest moment e singura organizatie independenta din punctul meu de vedere si sa infintam o echipa noua ii zicem CCA.....sa plecam din judeteana....sa atragem marile glorii de partea noastra.....stiu ca pare utopic stiu ca o sa ziceti ca palmares ca chestii dar ar fi ceva curat fara kkli daca s-ar implica toti oameni care chiar iubesc aceasta echipa in 5 ani am fi in A............e singura solutie daca mai vrem sa vedem Steaua noastra spiritul acela mi se facea pielea gaina numai cand ma gandeam ca saptamana asta merg iar la meci....acum mi-e si sila sa mai vin sa stau in T2 cu toti comentatori care vin si injura cate un jucator doar ca sa isi impresioneze gagica sau ca sa arate el ce tare e la stadion.

 

Daca nu ne ramane sa stam frumos acasa si sa ne rugam sa se intample o minune ca doar asa o sa redevenim ce am fost.

neaalecu20.08.2007 01:31

ciobane pleaca din Ghencea!

 

nu ne ramane decat protestul sub forma: NICI UN PAS INAPOI!!!

 

ciobane,iti doresc sfarsit aproape!

ceai de tei20.08.2007 01:35

Am o rugaminte pentru administratori. Introduceti un mic test de depistare al iq-ului la inscrierea pe forum. Devine din ce in ce mai greu si mai obositor sa separ postarile fanilor de cele ale "bodyguarzilor" si a membrilor PNG.

 

Si acum am o rugamite pentru bodyguarzi. Nu va lasati injositi de cioban, contractul semnat cu el nu va obliga sa va munciti putina materie cenusie ce vi se ascunde intre urechi in incercarea de semana "teroare" pe forum.

 

Revenind la subiect, antrenorul nu este obligat sa se conformeze directivelor tehnico-tactice date de patron decat in cazul in care contractul dintre club si antrenor stipuleaza expres asta. Hagi este obligat doar sa urmareasca indeplirea angajamentelor privind obiectivul de campionat indiferent de deciziile pe care le ia in cadrul echipei. Antrenorul nu a gresit cu nimic. Cu "salata" asta condimentata cu un Brutus vechi pe nume Radoi si un micut corean ascuns printre frunze, Neaga, si cu jumatate de efectiv inregimentat la sanatoriu, s-au reusit rezultate maxime. Sincer nu inteleg ce doriti mai mult de atat si cum va imaginati ca o carpa de a ciobanului va reusi sa sparga plafonul clasamentului cu rezultate mai bune?! V-ati obisnuit sa criticati si sa fiti manevrati de fiecare idee pe care o emite orice neavenit. Atat de puternic sunteti atrasi in acest vartej incat sunteti incapabili sa mai faceti apel la propria ratiune si din comoditate imbratisati orice idee daca aceasta mai este sprijinita de alti doi, trei...

 

Hagi nu este dusmanul Stelei, este o parte din ea si daca logica v-ar ajuta sa faceti diferenta atunci va veti da seama ca singurul din acest penibil balci care nu are loc in sufletul lui pentru club este Becali. Dupa atatea luni de circ ieftin, de jongleri cu valizele si de plecaciuni la cluburi rivale, multi inca mai ii dau dreptate ciobanului. Jalnic, patetic, mentalitate de perdanti.

Radoi20.08.2007 01:42

Hagi + MMStoica stelisti adevarati!

 

 

Gigi -> dezgustator! Sa-ti fie rusine Gigi. RUSINE!!!!

steauafan20.08.2007 01:53

Nu se poate ca pe site sa nu fie vreun jucator sau macar cineva apropiat echipei, cu informatii reale despre cum e relatia cu Gigi sau Hagi sau Radoi samd. Te rog, sub protectia anonimatului, lamureste-ne si pe noi cam care e starea de spirit la echipa!! Mersi anticipat!

 

Haide Steaua!

aditud20.08.2007 02:32
steaua_ro Indiferent cat de mult l-am iubi pe Hagi hai sa fim realisti si sa recunoastem ca nu are nici o treaba cu meseria asta.peste tot pe unde a fost nu a reusit mare lucru sau mai deloc si daca tot e sa dam exemplul galata se stie ca nimeni de acolo nu ii lauda rezultate si nimanui nu ii pare rau ca el a plecat,avand rezultate medii fata de rezultatele dezastruoase pe care le-a avut la celelalte echipe,dar pana urma tot ceea ce conteaza e Steaua asa ca haideti sa analizam ce a facut echipa noastra iubita cu Hagi antrenor:e pentru prima data cand am emotii la meciurile de acasa cu echipe gen Ceahlaul,Pandurii etc, am obtinut 3 victorii care au fost cu noroc,jocul nu e nici pe departe ceea ce dorim de la Steaua,avem un lot super valoros cu care am trebui sa rupem gura targului prin campionat si am reusit un rezultat glorios de 2 la 2 care drept e ne califica sigur in Liga dar ce joc am avut,cu ce echipa am facut acest rezultat,golurile marcate sunt exact pe acelasi gen cu golurile date de Poli tm in perioada Hagi antrenor adica nimic faze lucrate doar pe inspiratia unor jucatori f buni care pot decide meciul,iar in incheiere nu pot sa imi scot din minte faza cu zaharia:penibila si o ultima intrebare:oare ce caracter are acest om care la venirea lui la Steaua face o declaratie de genul "salariul este pe masura valorii mele"????Forza Steaua!!!!Forza lazio steaua_ro

 

Indiferent de neajunsurile lui Hagi ca antrenor, gestul acestui parvenit scarbos, otreapa megalomana care se crede "lumina" noastra, este impardonabil! Sa nu uite bufonul ca Hagi e parte din istoria frumoasa a Stelei si ca numele Hagi, nu Becali, are rezonanta in familia noastra.

Mascariciul a avut un singur scop: reconfirmarea sa ca vioara I la Steaua! Asa cum multi au prevestit din vreme, ruptura era inevitabila: "nimicul-care-se-crede-tot" nu poate sta cu mainele in san in timp ce altul "ii ia fata" la Steaua. Daca si dupa aceste evenimente mai crede cineva ca aceasta scursura a pamantului mai vrea binele Stelei de dragul a ceea ce reprezinta acest club, atunci nu pot decat sa-l felicit cu traditionalul si potrivitul "idiotule!".

Cata8620.08.2007 03:32

sincer nu-i inteleg pe cei care nu au o relativa rabdare pentru antrenorul Stelei, indiferent care ar fi acesta. chiar va asteptati ca o persoana care nu isi cunoaste toti "elevii" sa se inteleaga cu ei perfect din prima zi in Ghencea? unde mai pui faptul ca sunt o groaza de fotbalisti noi, iar echipa nu mai poate fi considerata atat de omogena. mai tine minte careva ce rezultate a avut Capello la Real si cat de criticat era? dar mai ales, tine careva minte cum a terminat sezonul acea echipa?

 

cat despre faptul ca se baga Becali sa faca echipa, ar trebui Hagi sa bage ce jucatori i se impun si pe ce posturi vreo 3-4 meciuri sa-i demonstreze "patronului" ca e bata si nu stie strategie deloc. poate asa i-ar mai trece avantul.

LeoKinG20.08.2007 03:50

MORI ciobane!In fiecare zi TE URASC tot mai mult!

inima de stelist20.08.2007 04:21

Acest individ care se crede Mihai Viteazu si mai nou antrenor de fotbal va distruge echipa si spiritul Steaua . El este principalul rau la echipa ,iar finul sau Radoi este al doilea vinovat (si iata si marul discordiei : ce intamplare nu ?) .

Hagi si oricare alt antrenor trebuie sa plece de la echipa doar in cazul in care nu sunt atinse obiectivele propuse (ma refer la performanta sportiva , nu la satisfacerea capriciilor unui incult de doi lei care se crede Zeus ) .

 

Tot ce am citit in presa in aceasta seara m-a intristat foarte mult . Era tot ce ne lipsea .Echipa traverseaza o perioada dificila oricum ( inca are jucatori indisponibili , jocul scartie si trebuie imbunatatit ,ca si relatiile de joc ,se joaca foarte des ), si se trezeste un afon in ale fotbalului ( si nu numai!) sa-si dea cu parerea si mai mult ,sa-l atace virulent pe antrenorul care a obtinut numai rezultate bune pana acum .

Haideti sa ne uitam in gradina altora : ce trebuia sa se inample cu Andone dupa 1-3 in UEFA ? Si vad ca nu a mai latrat nimeni la el ( sau cel putin nu in public ) .

 

Oierul si Finul ( Radoi ) sunt principalii actori ai acestei seri . Rusine si se pot numi cum vor ei ,dar nu stelisti .

 

Forza Steaua ! Forza Hagi !

nemilosul20.08.2007 05:02

"neneaaaaa Gigi sa stiti ca raul de Hagi nu ma baga unde vreau si de aia joc ca o carpa,am intrari criminale si faultez ca disperatu in preajma careului"

 

a stiut MM ce a stiut cand a spus ca finul shimba jucatorii si antrenorii

Living_Dead_Stripper20.08.2007 05:35

E grav !

Stateam si analizam greselile tactice ale lui Hagi,cand de fapt problema la Steaua e cu totul alta.

Steaua a incaput pe mainile unui DEMENT ANLFABET,unui sifilitic schizoid,unei FECALE umane !

De obicei de cate ori apare Gigi fecali la TV,schimb imediat canalul,dar aseara am ascultat criza lui de dementa avuta prin telefon la televizor,si un lucru mi-a devenit clar : LA Steaua S-A TERMINAT PERFORMANTA !

Gca Hagi trebuie sa aiba demnitate si sa plece,niciun om n-ar mai putea lucra in astfel de conditii...

LASATI DEMENTUL SINGUR,boicotati-l acolo unde il doare cel mai tare : LA VOT !

Tupac Amaru20.08.2007 05:43

Din pacate pentru Hagi, nu vad decat o singura solutie pentru salvarea carierei sale de antrenor: plecarea urgenta de la Steaua!

In acest moment, la echipa noastra este o atmosfera de balamuc!

Piece of Mind20.08.2007 05:50
Din pacate pentru Hagi, nu vad decat o singura solutie pentru salvarea carierei sale de antrenor: plecarea urgenta de la Steaua!

In acest moment, la echipa noastra este o atmosfera de balamuc!

 

 

Hagi iubeste prea mult Steaua ca sa o lase la greu. Din pacate, cred ca daca nu va pleca singur, il va umili ciobanul asta imputit dandu-l afara, cat de curand. Orice om normal realizeaza ca daca vom juca cu Ov. Petre la mijloc, fara ca acesta sa aiba langa el un fotbalist ca Plesan, care sa impinga jocul sus, vom fi catastrofe. Ce sa-i faci insa daca bivolului i s-a pus pata si basta???

 

Una peste alta, avem parte de un scandal care a picat intr-un moment cum nu se poate mai prost, dar poate s-a convins toata lumea, pentru totdeauna, ca Becali este cancerul Stelei si ca aceasta tumora trebuie extirpata.

 

P.S. Incep sa cred ca ceea ce au scris cei de la CanCan a fost real.

xtrip1920.08.2007 05:52

as vrea sa il vad pe Radical si pe altii ca el, care recent..au inceput sa il injure pe MM Stoica, acum inca o data se vede dezastrul care a inceput de cand a plecat MM Stoica. El a fost singurul in stare, prin inteligenta si subtilitate, sa-l tina in frau pe Becali si sa-l domine. Sunt multi prosti, care nu pricep, nu inteleg..ce se intampla si cat a insemnat omul asta pentru Steaua. Noi, ca suporteri ar tb sa-l respectam si admiram pentru ceea ce a facut, indiferent daca acum isi apara interesele propii echipe si indirect ..loveste in Steaua. Indiferent de ce va intampla ...MM Stoica ramane unul dintre cei mai mari conducatori care i-a avut acest club, si unul dintre cei mai mari stelisti care exista in acest club.

 

Cat despre Becali,...nu sunt atat de speriat de perspectiva plecarii lui Hagi. Hagi este o legenda vie a Stelei, dar cu tot respectul...nu e ceea ce are nevoia Steaua acum. Dar ma ia groaza cand ma gandesc la dezastrul din punct de vedere al imaginii, care se preconizeaza..Prin ceea ce s-a intamplat aseara, am ajuns de rasul..lumii, ...probabil Hagi va pleca, ..Adi Ilie la fel, si nimeni intreg la minte, nici un antrenor sau om integru nu se va apropia de Becali, si implicit de Steaua ...

ne asteapta vremuri tare negre...

si apoi..nici nu vreau sa ma gandesc, daca Hagi va demisiona astazi...in ce..hal se va afla echipa, in perspectiva returului cu bate, si ...in curand meciul cu rapid

Doamne ajuta..si Lumineaza-l pe tampit, ..poate poate..isi da seama...

neli20.08.2007 06:00

1. Gigi are dreptare Mirel e bun fundas

2. nu are voie Gigi sa-l judece in public pe Hagi

3 Hagi sa dicute si sa comunice mai bine cu Gigi si cu echipa

si

4. clica : Mirel, Dica si nega sa-si vada de joc ca deocamdata doar Mirel joaca bine cant nu face demonstratie de karate

LINISTE LA Steaua !!!!! avem nevoie de liniste si rezultate

jarhead20.08.2007 06:16

fratilor s-a gatat dilema: ciobanu e schizofrenic!!!!!!

Era clar ca din moment ce se crede filozof va incepe sa se creada si antrenor ... asta in nemernicia lui aude voci, crede ca are revelatii ... e bolnav mai fratilor, Doamne fere', trebuie sa scuipam in san ca a fost gluma dar devine tragedie: oieru e posedat!!!!!!!

Becali diabolicum est!

Stelishti strangeti randurile caci grea napasta ne incearca!

geoct20.08.2007 06:26

Este de necrezut ce se intampla. Tocmai cand credeam ca la Steaua lucrurile au inceput sa mearga pe un fagas normal, il aid pe Becali cum urla ca un descreierat ca el e patron si face ce vrea el. Am vazut ca sunt unii care ii dau dreptate. Da, intr-adevar, el baga banii, dar asta nu inseamna ca poate impune ce vrea el. El angajeaza un antrenor pentru rezultate, daca nu vin, il dai afara. Deocamdata insa, rezultatele ii dau dreptate lui Hagi. Chiar daca jocul nu este cel pe care l-am dori noi. Steaua are un antrenor nou, jucatori noi, multi accidentati. In aceste conditii, relatiile de joc nu se pot forma peste noapte. Vad ca se discuta mult pe cateva subiecte: Hagi - Zaharia, Radoi, MM. Gestul lui Hagi fata de Zaharia intr-adevar, nu a fost frumos, insa cred ca a fost determinat de incrancenarea jocului si de dorinta de a intra mai repede. Nu e cazul ca de aici sa concluzionam ca sunt tensiuni in vestiar, cum fac ziaristii. Gesturi de genul asta au facut si altii cu nume mari, asa ca nu e cazul sa exageram. La fel si cu Radoi. Dupa meciul cu Borisov, cei de la Pro TV si sport.ro (din cauza carora mai nou ma uit la meciuri ascultand comentariul de la radio) au inventat un conflict intre Radoi si Hagi, pentru ca interviurile de dupa meciul cu Borisov nu au fost identice. Faptul ca atunci cand a fost intrebat de venirea lui Hagi a ezitat si a zis "sa vedem" poate se datora si faptului ca l-a luat prin surprindere, ca si pe noi; adica dimineata stii ca il ai antrenor pe Olaroiu iar seara svine un reporter si te intreaba ce parere ai de venirea lui Hagi la Steaua.

Iar de MM chiar nu stiu ce sa mai zic. De ce abia acum spune cum il trata Jiji? De ce nu a spus cand a plecat? Cand a fost dat afara? Acum vine si spune ca Steaua are "interes sa fie arbitrata de romani la meciul cu Urziceni"? Adica cum? A plecat el si acum Steaua a inceput sa faca aranjamente cu arbitrii?Ca anul trecut, cand era el, Steaua tipa ca vrea arbitrii straini ca sa nu fie furata? Ce sa inteleg? Ca echipele la care este el sunt mereu dezavantajate de arbitrii? Nu zic ca nu a facut lucruri bune pentru Steaua sau ca nu a iubit Steaua (desi asta nu l-a impiedicat sa dea un pumn unui suporter), dar ceea ce face acum mi se pare josnic.

 

 

HAI Steaua!

PAKI20.08.2007 06:36

Oare Hagi este lucrat de Radoi,Neaga si de Dica?Asa cum am citit in GSP.Eu cred Gigi Becali a mers prea departe.

PAKI20.08.2007 06:43
fratilor s-a gatat dilema: ciobanu e schizofrenic!!!!!!

Era clar ca din moment ce se crede filozof va incepe sa se creada si antrenor ... asta in nemernicia lui aude voci, crede ca are revelatii ... e bolnav mai fratilor, Doamne fere', trebuie sa scuipam in san ca a fost gluma dar devine tragedie: oieru e posedat!!!!!!!

Becali diabolicum est!

Stelishti strangeti randurile caci grea napasta ne incearca!

jarhead nu avem ce sa facem de cit sa stam si sa vedem distrugerea Stelei.Cine mai vine la Steaua in conditile cind patronul este ALL IN ALL

PAKI20.08.2007 06:48
Personal cred ca patronul echipei are de mult un inlocuitor pentru Hagi. De unde scoate el tot felul de strategii, se crede director tehnic la Gloria Buzau, il critica pe antrenorul Hagi. Nu daca Hagi va fii debarcat nu va fii adus o marionata, va fii adus acea persoana care il sfatuieste de cateva saptamani incoace si cand ma gandesc care ar fi acea persoana ma refer la un antrenor liber de contract care cam de ce vrea vreme cam da tarcoale Stelei, si acesta se numeste Walter Zenga, cam ciudat nu, dar nu a fost acum cateva zile pe la club, nu a revenit in plin plan. Patronul echipei este o persoana care hai sa fim seriosi numai antrenor de fotbal vizionar la Steaua nu e. TOTUSI E DOAR O PARERE PERSONALA.

Zenga a refuzat oferta dela Craiova.Poate ai dreptate

LARI20.08.2007 06:48

Bah, io nu inteleg de ce tampitii aia de ziaristi nu au ideea de a-l intreba pe Radoi de ce tot zice maimutza curentata ca il vrea la marcaj.

Eu sunt convins ca si Radoi are o maaarrrreeee parte de vina la ce se intampla acum. Dar acum nu mai poate face nimic, pentru ca orgoliul lui tembecali a fost starnit.

Nici n-am putut sa dorm de furie...

 

P.S. Bah, io nu pricep... Si Zenga si Protasov si Piturca (la nationala) il folosesc pe fin drept mijlocas. Chiar au fost toti tampiti?

alexmk1720.08.2007 06:49

Dupa afirmatiile pline de intelepciune ale "afaceristului stapan peste toate" am doar cateva comentarii de facut,insa tot ce urmeza este ipotetic si daca are vreo asemanare cu realitatea, este o coincidenta pur intamplatoare, iar echipa se numeste TTEAUA Cucuresti. De aceea, tot ce urmeaza mai jos este pura fictiune:

 

1.Qvidiu Retre nu mai are ce cauta la echipa asta si trebuie huiduit meci de meci! Nu e vina lui, dar a cazut la mijloc si noi nu avem cale de mijloc!

 

2.As dori ca la aparitia noului Maibac, suporterii sa ia exemplul patronului si fiecare sa-si ia o ranga si sa incerce sa vada daca cele doua obiecte pot convietui! Deci: Faceti praf noul maibac!

 

3.As dori sa aflati adresa patronului (pe care bineinteles ca multi o stiu) si sa-i oferim zile fericite! Distrugeti-i locuinta din pipera si palatul jegos si familia lui, asa cum si el distruge familia Stelei!

 

4.Precum ati vazut la meciul cu Ceahlaul din campionatul trecut, patronului i se citea frica in ochi si mai avea putin sa faca pe el de frica atunci cand a fost contestat violent! Pai atunci a fost joaca de copii! Sa vezi acum ce o sa fie!

 

5. Propun totodata huiduirea lui Nirel Padoi, capitanul, pentru ca nu uitam lucrurile bune pe care le-a facut din postura de fundas la marcaj: vezi meciul cu rapid in Mhencea, cand la 3-2 pentru noi i-a dat pasa lu ala si s-a facut 3-3! Vezi Rosemborg, vezi meciul cu Dinamo tot in Mhencea, de Pasti, cand la 1-3 si o foarte probabila revenire i-a dat o noua pasa de gol lui Diana Niculescu!

 

6. Propunn totodata ca acestui patron minunat, care este "modest, destept si niciodata nu se gandeste la el, ci doar la TTeaua, om crestin, minunat, cu o buna educatie, civilizat, coerent in declaratie si gandire si pe alocuri intelept (v-am spus ca e fictiune)", sa-i aplicam metoda clubului suporterului ttelist " WUSHI din Mhencea " si daca se poate sa incercam pe dumnealui, metode din filmele cu Bruce Lee sau Mad Max sau chair Rocky (filme crestine si de familie)!

 

Sfarsitul episodului 1. To be continued.....

 

Scene din episodul urmator:

 

-Maria ta,patroane, vine!

-Cine vine, bai zdreanta sublaterna????

-Vine IADUL, maria ta, si vine special pentru tine!

-Si cine e IADUL asta, bai saracule lipit si subaltern care sterg eu cu tine pe jos, ca tu nu ai maibac si banii mei????

-IADUL, maria ta, e TOATA SUFLAREA STELISTA! SI A PROMIS CA DE DATA ASTA NU MAI SCAPI! O sa arzi in focurile IADULUI, spurcaciune, puroi ce esti, cu tot cu maibac si cu banii tai de KKO!

Du-te in BIIIIIIIPPUUUUUUU ma-tii patroane, si lasa-ne! Ca daca te lasam noi, e grav!

 

NR: Noroc ca e fictiune tot si personajele cu maibac si avere nu exista in realitate! Sau poate.........!??? OH NO! GOD, HELP US ALL! DON'T SAVE THE QUEEN!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

FORZA Steaua SI JOS TIRANUL! JOS DICTATORUL!

«13456710»