DESTEAPTA-TE ROMANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Macar in al 12-lea ceas!Nu se poate ca toti acesti indivizi cu bani sa ne fraiereasca cum vor si lumea toata sa se ascunda sub replica deja penibila:"poi ce sa faci,ca nu poti sa faci nimic!".
Ba da ,se poate face ffffff.mult!!!!!!!Nu este posibil ca UN NUME,O GLORIE,O MANDRIE A Romaniei sa antreneze ECHIPA CEA MAI IUBITA din Romania si unu'(care singura calitate care o are este ca are bani,ca in rest...)nici macar nu-l lasa sa-si faca meseria(este adevarat ca Hagi ca antrenor nu a avut rezultate).Daca am ajuns la situatia ca Gigi Becali poate sa creada ca cu banii lui poate cumpara tot eu ii doresc ca sa ajunga sa piarda toti banii si sa aiba macar 25% din numele lui Hagi.
Revenind la Steaua parerea mea ca daca pleaca Becali nu se intampla absolut nimic caci Steaua oricum nu moare!
Propun,vazand ca ORICUM SUNTEM CEI MAI MULTI sa se adopte sistemul Barca unde suporterii decid!
Haideti sa cumparam Steaua!
Forza Steaua!