FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR Cluj - Steaua 0 - 0

«1141516171820»
EiNeNeBuN23 4 Steaua19.08.2007 22:26
@einennebun23

 

Eu personal nu am nimic cu tine, am folosit doar mesajele tale ca pretext pentru a incerca sa destind un pic atmosfera...eu cred ca gresesti in a-l sustine neconditionat pe Becali, orice l-ar fi deranjat la Hagi nu trebuia sa vorbeasca asa despre el! Tu ce crezi?

1.nu inteleg asa dur a fost acuzat Hagi

2.Becali is no.1

MALDINI_STEAUA19.08.2007 22:27
1.nu inteleg asa dur a fost acuzat Hagi

2.Becali is no.1

 

 

Eu cred ca mama ta e secretara oierului !!!!!!!!

EiNeNeBuN23 4 Steaua19.08.2007 22:28
Eu cred ca mama ta e secretara oierului !!!!!!!!

auzi 1 si cu 1 fac 2 vb despre fotbal si te rog sa nu mai ajungi la mama ca nimeni na vb despre mama dak tot aveti de dat afara useri de pe forum sa il dati pe asta

vanfootball19.08.2007 22:29
Inca o data fac apel la intelegerea si bun-simtul tuturor, orice om are dreptul la libera exprimare, indiferent de modul in care percepe fenomenul.

 

 

''Eu am dreptate , tu n-ai, dar pentru dreptul tau de a nu avea dreptate, sunt gata sa mor." :)

alexblaja19.08.2007 22:29

@einennebun23

 

Scuza-ma, dar nu inteleg ce vrei sa spui. Poti sa detaliezi un pic, sa-mi spui ce te face pe tine sa crezi ca Becali este numarul 1, si mai ales la ce este el numarul 1?

 

Hagi a fost atacat foarte dur, tu daca ai avea un sef/profesor/invatator/educator (nu stiu cati ani ai, de aceea am pus toate aceste functii), ti-ar placea sa ti se spuna acele lucruri?

Wally19.08.2007 22:30

Bah, tu esti retardat?

 

LE: Intrebarea este pentru "fiul secretarei" :laugh:

alexblaja19.08.2007 22:31

wally, cu mine vorbesti?

 

LE: ok :)

MALDINI_STEAUA19.08.2007 22:31

einennebun23 decat sa ceri sa fiu dat afara de pe forum , mai bine te-ai culca sau ai cauta prin Recycle Bin

P.S : cat despre mama ta , priveste si tu partea pozitiva : chiar daca e secretara lui ( si stii tu ce fac secretarele ) , macar castiga bani frumosi , nu?

EiNeNeBuN23 4 Steaua19.08.2007 22:31
@einennebun23

 

Scuza-ma, dar nu inteleg ce vrei sa spui. Poti sa detaliezi un pic, sa-mi spui ce te face pe tine sa crezi ca Becali este numarul 1, si mai ales la ce este el numarul 1?

 

Hagi a fost atacat foarte dur, tu daca ai avea un sef/profesor/invatator/educator (nu stiu cati ani ai, de aceea am pus toate aceste functii), ti-ar placea sa ti se spuna acele lucruri?

:)))))) educator????????? Becali e no1 la Steaua el e bossu chair dak nu va convine asta este si asa va ramane ce el a dorit doar sa fie respectat ce a cerut asa mult??????

sorin_g19.08.2007 22:31
1.nu inteleg asa dur a fost acuzat Hagi

2.Becali is no.1

Doamne...

 

@axl32... dreptul la exprimarea opiniei mi se pare un lux pe care unii nu il merita, ca si alte luxuri precum oxigenul.

Wally19.08.2007 22:32

@alexblaja NU, scuze ca nu m-am exprimat corect!

mikutu19.08.2007 22:33
:)))))) educator????????? Becali e no1 la Steaua el e bossu chair dak nu va convine asta este si asa va ramane ce el a dorit doar sa fie respectat ce a cerut asa mult??????

doar de curiozitate, fara suparare...: tu ..putin italian?

Sc00bY19.08.2007 22:33
nu ma intereseaza Becali ma..nu sunt fanului lui... ma intereseaza doar ca are bani, si banii aia ii baga in Steaua cum nu multi fac la alte echipe... e normal sa se comporte asa, din moment ce aia sunt banii lui... tie ti-ar conveni sa bagi milioane de dolari si sa nu poti spune nici macar "Psst" ?... acum pe bune ... el e doar prostul care da banii?... nu imi place deloc omul asta..dar il respect pentru ce face la Steaua...chiar daca multi nu recunoasteti..... ARE DREPTUL SA FACA CE VREA ATAT TIMP CAT PLATESTE.... SI VOI ATI FACE LA FEL IN LOCUL LUI.... eu stiu sa respect lumea, si la randul meu sunt respectat de persoanele care ma stiu... rapidist sau dinamovist niciodata... m-am nascut exact cand castiga Steaua cupa campionilor.... deci sunt si voi fi mereu stelist... nu ca altii... ia Steaua 3 campionate la rand..si se fac stelisti.... sunt o gramada asa.... am dreptul sa-mi exprim punctul de vedere atat timp cat traim in democratie, si ceea ce am scris mai sus a fost doar o parere personala.. tie si celorlalti care au raspuns in mod direct printr-o jignire sau o insulta n-am sa va raspund cu replici asemanatoare ca sa nu dam startul unei eventuale tiganii si pe langa asta sa primim si ban...

 

sanatate si numai bine...

 

in primu rand vreau sa imi cer scuze pentru limbaju de mai devreme pentru ca eram foarte nervos ... m-am mai linistit 1 pic dar oricum nu vad ce respect ar merita acest om de nimic care are rolul de a baga bani si ATAT ... daca nu ii convine ce face antrenoru sa-l schimbe nu sa-l atace in modu in are a facut-o cu Hagi si cu atat mai mult Hagi care e un simbol pentru Steaua ... cum au spus si altzii mai sus el nu vrea decat imagine si nu-l intereseaza de Steaua prea mult ... daca retrogradarea campionatul acesta i-ar face o imagine mai buna nu cred ca ar ezita sa comande un joc prost si tot odata retrogradarea ... nu e corect fatza de jucatorii de suporterii si de antrenoru de azi care s-au dedicat trup si suflet ... este parerea ta si o respect da nu inseamna ca sunt si de acord cu ea ... cred ca s-ar gasi oameni cu bun simtz si cu bani care sa preia Steaua cum au mai spus-o si altzii si nu cred ca plecarea lui bekali ar afecta foarte mult situatzia financiara a clubului ... inca o data imi cer scuze si cred ca singurul lucru pe care il putem face e sa fim unitzi macar noi suporterii si sa avem nervi de otzel si inima tare si foarte multa rabdare ... sper ca odata si odata sa vina si timpul nostru pentru a ne bucura de Steaua de care ne-am indragostit candva de mult ... sunt foarte trist pentru ca iubesc aceasta echipa cu sufletul si ma doare sa vad ce face omu asta din echipa mea de suflet ... ma intreaba multa lume daca imi da bani sau daca imi aduce vreun beneficiu acest fanatism dar situatzia mea nu se poate explica in cuvinte ... sper sa fiu intzeles si sa mi se accepte scuzele pentru ca am gresit si recunosc ... RABDARE fratiLOR CA E SINGURUL LUCRU CARE NE-A MAI RAMAS ... AVETZI GRIJA CU EMOTZIILE pentru CA N-AS VREA CA Steaua SA PIARDA VREUN SUPORTER DIN PRICINA ACESTUI OM ... MECIURILE Stelei INTERZISE CARDIACILOR ... SI MAI ALES DECLARATZIILE LUI KAKALI ... AVETZI GRIJA DE VOI SI MULT RESPECT pentru TOTZI FANII Stelei

Lucas19.08.2007 22:33
Doamne...

 

@axl32... dreptul la exprimarea opiniei mi se pare un lux pe care unii nu il merita, ca si alte luxuri precum oxigenul.

 

 

Haideti sa-l lasam in pace pe baiatul asta. Scrie destul de bine pentru un prescolar!

vanfootball19.08.2007 22:35
:)))))) educator????????? Becali e no1 la Steaua el e bossu chair dak nu va convine asta este si asa va ramane ce el a dorit doar sa fie respectat ce a cerut asa mult??????

 

 

Nu a cerut, el a ordonat si a platit sa fie respectat. Sesisezi diferenta?

EiNeNeBuN23 4 Steaua19.08.2007 22:37

intrebare pentru stelisti::::::: zicetimi ce ar mai fi din Steaua dak ar pleca Becali ?????

axl2319.08.2007 22:37

In atentia tuturor, EINENEBUN23 nu va fi inlaturat/banat DECAT daca va incalca flagrant regulamentul forumului. Va rog sa nu amplificati conflictul deja existent. Va rog, deci, sa post-ati conform devizei "intotdeauna superiori" si sa nu ma fortati sa aplic regulamentul forum-ului.

Lucas19.08.2007 22:37
intrebare pentru stelisti::::::: zicetimi ce ar mai fi din Steaua dak ar pleca Becali ?????

 

Hai ba ca de acum esti obraznic!

 

Nu-l mai bagati in seama!

mikutu19.08.2007 22:38
intrebare pentru stelisti::::::: zicetimi ce ar mai fi din Steaua dak ar pleca Becali ?????

dar invers cum crezi ca ar fi?

alexblaja19.08.2007 22:38

@wally...te-am intrebat pentru ca chiar si mie mi se parea ca incep sa devin retardat in toata aceasta discutie....

 

 

einennebun....tu stii care este rolul antrenorului la o echipa de fotbal? Dar al finantatorului? Un patron de firma are rolul de a asigura asa-numitul "cash-flow" necesar functionarii optime a companiei, de a se inconjura de specialisti in toate domeniile de activitate ale firmei sau are rolul sa se duca in sectia de productie si sa il mute pe X la strungul Z, pentru ca asa crede el de cuviinta, tipand in acelasi timp la seful de sectie ca de ce nu l-a pus pe X unde a zis el?

vanfootball19.08.2007 22:38

Pentru EinenEbun23 4Steaua (asa se scrie?):

 

Si-a gasit Poli Tm finantator, si-a gasit CFR Cluj om sa bage 8 milioane in stadion si inca 8 in jucatori, si nu gaseste Steaua? Yeah, right!

sorin_g19.08.2007 22:39
intrebare pentru stelisti::::::: zicetimi ce ar mai fi din Steaua dak ar pleca Becali ?????

Hmm... sa vedem:

Acum: Steaua + rahat

Daca pleaca Becali: - rahat

Rezulta ca ramane: Steaua

MALDINI_STEAUA19.08.2007 22:40

100 % corect !

 

Este interzisa citarea in intregime a post-uli anterior. +10 warn.

EiNeNeBuN23 4 Steaua19.08.2007 22:40
@wally...te-am intrebat pentru ca chiar si mie mi se parea ca incep sa devin retardat in toata aceasta discutie....

einennebun....tu stii care este rolul antrenorului la o echipa de fotbal? Dar al finantatorului? Un patron de firma are rolul de a asigura asa-numitul "cash-flow" necesar functionarii optime a companiei, de a se inconjura de specialisti in toate domeniile de activitate ale firmei sau are rolul sa se duca in sectia de productie si sa il mute pe X la strungul Z, pentru ca asa crede el de cuviinta, tipand in acelasi timp la seful de sectie ca de ce nu l-a pus pe X unde a zis el?

pai dak patronul ala zice un lucru ala asa sa fie pentru ca bani primeste cu caruta antrenorul si eu cred ca Becali are dreptate rolul lui Mirel este in aparare

vanfootball19.08.2007 22:41
In atentia tuturor, EINENEBUN23 nu va fi inlaturat/banat DECAT daca va incalca flagrant regulamentul forumului. Va rog sa nu amplificati conflictul deja existent. Va rog, deci, sa post-ati conform devizei "intotdeauna superiori" si sa nu ma fortati sa aplic regulamentul forum-ului.

 

 

Cred ca pana la urma o sa ma sacrific eu. Il injur, imi raspunde la fel, iau ban, dar macar v-am scapat de el. :))

«1141516171820»