@einennebun23
Eu personal nu am nimic cu tine, am folosit doar mesajele tale ca pretext pentru a incerca sa destind un pic atmosfera...eu cred ca gresesti in a-l sustine neconditionat pe Becali, orice l-ar fi deranjat la Hagi nu trebuia sa vorbeasca asa despre el! Tu ce crezi?
1.nu inteleg asa dur a fost acuzat Hagi
2.Becali is no.1
