intrebare pentru stelisti::::::: zicetimi ce ar mai fi din Steaua dak ar pleca Becali ?????
"Amice" am incercat sa te ignor pana acum dar esti mai presus de culmea anti-inteligentei. Ce-ar mai fi din Steaua daca (noteaza DACA nu daK) ar pleca OIERUL? Ce-a fost si pana a venit el! Cea mai iubita echipa din Romania, simbolul national si singura castigatoare a Cupei Campionilor din Romania. Baga-ti in cap bine treaba asta tu si toti cei care fraternizati cu asemenea cugetari : Steaua nu este oierul, nu sta in oier si nu exista din cauza oierului. Steaua nu este reprezentata de oier , nu a fost si nu va fi niciodata !! Ce nu poti tu sa intelegi si toti cei ca tine este ca pe noi, stelistii adevarati nu ne intereseaza banii ci spiritul, iar respectul fata de simbolurile noastre este tabu. Scopul NU scuza mijloacele cand te numesti Steaua ! Reprofileaza-te "amice", n-ai ce cauta pe aici, puterea de percepere iti e limitata la cateva terenuri in Pipera.
