Te rog eu , culca-te
mannnn ce vina are Becali ca nu il asculta ciobanul de Hagi e un cioban un cioban care e mare sula de prefectura ca el antreneaza Steaua da de maine nu va fi asa deoarece Zenga va antrena Steaua
Te rog eu , culca-te
mannnn ce vina are Becali ca nu il asculta ciobanul de Hagi e un cioban un cioban care e mare sula de prefectura ca el antreneaza Steaua da de maine nu va fi asa deoarece Zenga va antrena Steaua
ce dracu aveti cu Gigi Becali sunteti suparati pe el ca vrea binele echipei sau ce aveti cu el ca eu nu mai inteleg nik deja nu mai rezist eu sunt pro Becali orice ar fi
daca nu-ti dai seama, atunci nu avem nevoie de un suporter ca tine.....
mannnn ce vina are Becali ca nu il asculta ciobanul de Hagi e un cioban un cioban care e mare sula de prefectura ca el antreneaza Steaua da de maine nu va fi asa deoarece Zenga va antrena Steaua
Ba candriule !!!!! Patronu baga banii , antrenorul face echipa , femeia de servici face curat , secretara suge **** si asa mai departe ... fiecare cu oile lui
Cat despre Becali sa dea Dumnezeu sa moara
ce dracu aveti cu Gigi Becali sunteti suparati pe el ca vrea binele echipei sau ce aveti cu el ca eu nu mai inteleg nik deja nu mai rezist eu sunt pro Becali orice ar fi
Taticu inca nu ai inteles ca acest forum este destinat unor oameni cu un iq la care tu inca nu ai ajuns?
mannnn ce vina are Becali ca nu il asculta ciobanul de Hagi e un cioban un cioban care e mare sula de prefectura ca el antreneaza Steaua da de maine nu va fi asa deoarece Zenga va antrena Steaua
ba, da-te prins, tu esti Becali!
sa vedeti voi ca veti regreta ce ati scris akma despre Becali in maxim 1 saptamana
Gigiiiiii, iesi de pe net!
ba, da-te prins, tu esti Becali!
N-are cum! Din mai multe motive:
1. Becali nu stie cum sa deschida calculatorul.
2. Nu stie ce-i ala internet.
3. Nu stie sa scrie.
4. Nu stie sa citeasca.
Plus ca la ora asta, asa cum am mai spus, sigur face cunglilinus cu o oaie.
@einenebun23etc
ia zi, cum se scrie Ochirosii?
sa vedeti voi ca veti regreta ce ati scris akma despre Becali in maxim 1 saptamana
Ba esti nebun?in ce sens ? Trimite gorilele la valcea dupa mine ? tu cati ani ai ma ? 8 sau 9 ani?
sa vedeti voi ca veti regreta ce ati scris akma despre Becali in maxim 1 saptamana
analizand cu ajutorul unor scheme logice deosebit de complicate username-ul tau , NASA afirma ca esti in proportie de 99,(99)% Gigi Becali.
Dragi prieteni, cu parere de rau trebuie sa constatam ca in aceasta seara:
Regele a murit (Gheorghe Hagi)!
Traiasca regele (nebunilor: gi-gi _beee_cali!)
@einenebun23etc
ia zi, cum se scrie Ochirosii?
Ochirosii cum ai scris tu
Va inteleg frustrarea/sentimentul de neputinta in legatura cu Becali dar am rugamintea sa nu excelati in umilirea user-ilor care inca il simpatizeaza. Pana la urma orice om isi poate exprima liber parerile si credintele.
N-are cum! Din mai multe motive:
1. Becali nu stie cum sa deschida calculatorul.
2. Nu stie ce-i ala internet.
3. Nu stie sa scrie.
4. Nu stie sa citeasca.
Plus ca la ora asta, asa cum am mai spus, sigur face cunglilinus cu o oaie.
Se poate totusi sa fie el:
1.L-a pus pe "Cancelar" sa-i deschida calculatorul
2,3,4 l-a ajutat Dan Pavel
In ce priveste oaia, el este ca Napoleon, poate face mai multe lucruri odata!
Va inteleg frustrarea/sentimentul de neputinta in legatura cu Becali dar am rugamintea sa nu excelati in umilirea user-ilor care inca il simpatizeaza. Pana la urma orice om isi poate exprima liber parerile si credintele.
lasa sa jigneasca da zic eu ca vor regreta vorbele spuse despre Gigi Becali
Ochirosii cum ai scris tu
bravo ba , ce destept esti !!!!!!!!!!!!!! dar acum te rog eu dai shut down , sau cauta prin Recycle Bin
mannnn ce vina are Becali ca nu il asculta ciobanul de Hagi e un cioban un cioban care e mare sula de prefectura ca el antreneaza Steaua da de maine nu va fi asa deoarece Zenga va antrena Steaua
Rog adminii sa starpeasca jegurile astea de aici!
Voi chiar nu vedeti ca astia vor raul Stelei?
Ce a ajuns site-ul asta ,adunatura de antistelisti?...
Rog adminii sa starpeasca jegurile astea de aici!Voi chiar nu vedeti ca astia vor raul Stelei?
Ce a ajuns site-ul asta ,adunatura de antistelisti?...
eu vreau numai si numai binele echipei Becali is the no 1
Va inteleg frustrarea/sentimentul de neputinta in legatura cu Becali dar am rugamintea sa nu excelati in umilirea user-ilor care inca il simpatizeaza. Pana la urma orice om isi poate exprima liber parerile si credintele.
@einennebun23
Eu personal nu am nimic cu tine, am folosit doar mesajele tale ca pretext pentru a incerca sa destind un pic atmosfera...eu cred ca gresesti in a-l sustine neconditionat pe Becali, orice l-ar fi deranjat la Hagi nu trebuia sa vorbeasca asa despre el! Tu ce crezi?
eu vreau numai si numai binele echipei Becali is the no 1
Ba maaaarsh de aici !!!!! Ba scoateti-l ma pe ***** asta de aici !!!!! Dut-e ba la Becali si lasa-ne!
Inca o data fac apel la intelegerea si bun-simtul tuturor, orice om are dreptul la libera exprimare, indiferent de modul in care percepe fenomenul.
Ba candriule !!!!! Patronu baga banii , antrenorul face echipa , femeia de servici face curat , secretara suge **** si asa mai departe ... fiecare cu oile lui
Cat despre Becali sa dea Dumnezeu sa moara
cat de tare ai fost cu ce face secretara, cred ca as vrea si eu la firma o secretara, desi dupa principile "Domnului George Becali" (mars din Ghencea mizerie) daca eu dau banii eu pot sa fac ce vreau cu firma si angajatii din firma.
PS:stati linisti nu am firma, doar imi imagiam asa cum ar fi
noapte buna, eu nu mai pot, dar ar ramas ca de la ce spune ciobanu' nu mai am somn 3 zile
Ba candriule !!!!! Patronu baga banii , antrenorul face echipa , femeia de servici face curat , secretara suge **** si asa mai departe ... fiecare cu oile lui
Mare dreptate ai, frate! Fiecare cu oile lui! Cat despre faza cu "atrbutiile" secretarei :laugh: se stie: "angajez secretara cu gura punga!" :laugh:
cat de tare ai fost cu ce face secretara, cred ca as vrea si eu la firma o secretara, desi dupa principile "Domnului George Becali" (mars din Ghencea mizerie) daca eu dau banii eu pot sa fac ce vreau cu firma si angajatii din firma.
PS:stati linisti nu am firma, doar imi imagiam asa cum ar fi
noapte buna, eu nu mai pot, dar ar ramas ca de la ce spune ciobanu' nu mai am somn 3 zile
Mda , a fost inspiratie de moment
oricum sper sa plece oieru , sa se intample ceva cu el .. orice , numai sa plece !