FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Avem nevoie de moderatori

«1789101117»
Ronnie01.03.2010 16:34

Cat il pupa astia in fund... da' habar n-au ca salariile scad din cauza la marinaru ista.

Marius01.03.2010 21:18
Nu-mi place atitudinea voastra. Voi schimba cateva lucruri pe-aici.

 

incepe cu a face cate un bot.

axl01.03.2010 21:35

Gay!

 

Sunt absolut sigur ca daca n-ai fi fost gay lumea te-ar fi luat drept gay.

Adrian26.04.2010 22:45

Azzido

 

Daca tot i-ai scos accesul lui Armanovici la moderare, nu ar fi bine sa mai aducem macar inca un moderator pe aici? Nu de alta dar, ieri, eram cam singur pe site si nu faceam fata. Plus ca in ultimele saptamani au cam luat-o razna toti si a crescut numarul de jigniri(febra titlului e de vina :D)

Azzido27.04.2010 11:58

propuneri ?

axl27.04.2010 12:10

Il scoatem la concurs. Care da mai mult.

Bogdan27.04.2010 12:33

maye

Ronnie27.04.2010 12:43

eu am o propunere.

 

sa puna fiecare fata de pe forum o poza cu ea, noi votam, si care e cea mai buna sa o facem moderator. asa iesim in castig cu totii... :)

Bogdan27.04.2010 12:47

in tzatzele goale :D

Dragoshel27.04.2010 12:51

roby , o arde aiurea rau pe acasa. n-aare bani, bea, pierde banii la pariui... omul potrivit :))

MoWeed27.04.2010 13:32

Maye sau Roby. Sau amandoi. Parerea mea.

Marius27.04.2010 14:57

parerea mea e ca nu e nevoie de inca un om.

 

ca s-a intamplat o singura data, din cauza unui concurs de imprejurari (care la meci, care pe tren, care pe mai stiu unde), sa ramana Adrian singur pe forum, desi stiu sigur ca in seara aia am fost si am moderat si eu si Dragos pana pe la 11 si ceva, nu inseamna automat ca ne mai trebuie oameni.

 

ma uitam in unele zile, e drept, pe la amiaza, ca erau logati pe forum 5 useri si 6 mozi, lucru ce mi-a demonstrat ca echipa e completa.

axl27.04.2010 16:32

De acord cu gheisoru'.

Adrian27.04.2010 17:17

Pai, in timpul saptamanii e ok. Dar cand e meci si voi sunteti plecati la meci? Atunci e problema. Ca raman eu singur, ca fac cronica.

 

Ori maye, daca facem propuneri, ca el e de obicei prezent. Ori propunerea lui Ronnie. :D

Azzido27.04.2010 18:26

ba, nu stiu.. eu vreau sa fie buna de peula si sa aiba big tits. aveti asa ceva pe lista ?

Dragoshel27.04.2010 18:35

ba vedeti ca eu la fiecare meci am fost prezent pe forum in pl

I.N.Money27.04.2010 18:43

Maye ba. Vinde branza de oaie ieftina, puteam sa luam de la el si mai ieftin daca il punem moderator.

Fane28.04.2010 06:53

Daca da si de baut ( pana ne saturam ) pe Maye l-as pune.

Lari02.05.2010 22:11

Fane, dau io de beut! :D

rezistenta_ultras07.05.2010 18:12

Moderator nou printre voi : rezistenta_ultras ... pe felia mea de ultraserie si concursuri . in rest va descurcati ca sunteti baieti mari .

axl07.05.2010 18:30

Succesuri!

Lari07.05.2010 18:45

Bine-ai venit, crocodile! Iti urez sa nu ai motive sa folosesti prea mult noile butoane! ;)

 

:thumbup:

 

Dragoshel07.05.2010 19:58

se pare ca ma voi retrage si eu usor usor din moderare...

 

 

ps: bafta rezistena_ultras

MoWeed07.05.2010 20:02

Bine ai venit printre noi Adi. Iti da Azzido salariu bun sau esti inca in probe?

 

 

Lari07.05.2010 20:15
se pare ca ma voi retrage si eu usor usor din moderare...

 

Ce, ti-e frica de concurenta? :punk:

 

Bine ai venit printre noi Adi. Iti da Azzido salariu bun sau esti inca in probe?

 

Si in ce constau probele?

 

«1789101117»