Cat il pupa astia in fund... da' habar n-au ca salariile scad din cauza la marinaru ista.
Cat il pupa astia in fund... da' habar n-au ca salariile scad din cauza la marinaru ista.
Nu-mi place atitudinea voastra. Voi schimba cateva lucruri pe-aici.
incepe cu a face cate un bot.
Gay!
Sunt absolut sigur ca daca n-ai fi fost gay lumea te-ar fi luat drept gay.
Azzido
Daca tot i-ai scos accesul lui Armanovici la moderare, nu ar fi bine sa mai aducem macar inca un moderator pe aici? Nu de alta dar, ieri, eram cam singur pe site si nu faceam fata. Plus ca in ultimele saptamani au cam luat-o razna toti si a crescut numarul de jigniri(febra titlului e de vina
)
propuneri ?
Il scoatem la concurs. Care da mai mult.
maye
eu am o propunere.
sa puna fiecare fata de pe forum o poza cu ea, noi votam, si care e cea mai buna sa o facem moderator. asa iesim in castig cu totii... ![]()
in tzatzele goale ![]()
roby , o arde aiurea rau pe acasa. n-aare bani, bea, pierde banii la pariui... omul potrivit ![]()
Maye sau Roby. Sau amandoi. Parerea mea.
parerea mea e ca nu e nevoie de inca un om.
ca s-a intamplat o singura data, din cauza unui concurs de imprejurari (care la meci, care pe tren, care pe mai stiu unde), sa ramana Adrian singur pe forum, desi stiu sigur ca in seara aia am fost si am moderat si eu si Dragos pana pe la 11 si ceva, nu inseamna automat ca ne mai trebuie oameni.
ma uitam in unele zile, e drept, pe la amiaza, ca erau logati pe forum 5 useri si 6 mozi, lucru ce mi-a demonstrat ca echipa e completa.
De acord cu gheisoru'.
Pai, in timpul saptamanii e ok. Dar cand e meci si voi sunteti plecati la meci? Atunci e problema. Ca raman eu singur, ca fac cronica.
Ori maye, daca facem propuneri, ca el e de obicei prezent. Ori propunerea lui Ronnie. ![]()
ba, nu stiu.. eu vreau sa fie buna de peula si sa aiba big tits. aveti asa ceva pe lista ?
ba vedeti ca eu la fiecare meci am fost prezent pe forum in pl
Maye ba. Vinde branza de oaie ieftina, puteam sa luam de la el si mai ieftin daca il punem moderator.
Daca da si de baut ( pana ne saturam ) pe Maye l-as pune.
Fane, dau io de beut! ![]()
Moderator nou printre voi : rezistenta_ultras ... pe felia mea de ultraserie si concursuri . in rest va descurcati ca sunteti baieti mari .
Succesuri!
Bine-ai venit, crocodile! Iti urez sa nu ai motive sa folosesti prea mult noile butoane! ![]()
![]()
se pare ca ma voi retrage si eu usor usor din moderare...
ps: bafta rezistena_ultras
Bine ai venit printre noi Adi. Iti da Azzido salariu bun sau esti inca in probe?
se pare ca ma voi retrage si eu usor usor din moderare...
Ce, ti-e frica de concurenta? ![]()
Bine ai venit printre noi Adi. Iti da Azzido salariu bun sau esti inca in probe?
Si in ce constau probele?