De ceva timp constat ca sunt din ce in ce mai multe probleme cu userii care posteaza pe forum, mesajele sunt mai numeroase ca oricand iar moderatorii/adminii de pe site nu mai pot face fata la afluenta mesajelor.
Tinand cont ca multi dintre noi nu avem posibilitatea sa urmarim tot timpul ce se intampla pe forum, eu propun sa mai numim inca vreo 2-3 moderatori.
Din punctul meu de vedere, problemele cele mai mari sunt la Discutii ros - albastre, Meciurile Stelei si Articolele FCS.
Asadar, moderatorilor nou numiti li se va da acces pt sectiunile mentionate mai sus.
Astept propunerile si parerile voastre referitor la acest subiect.
