Aceleasi recomandari si din partea mea. Voi reveni si eu la normal in cel mai scurt timp, deocamdata nu am internet in noul "sediu".
Aceleasi recomandari si din partea mea. Voi reveni si eu la normal in cel mai scurt timp, deocamdata nu am internet in noul "sediu".
Da, da, Wally sau Bodanelu, nu stiu de ce nu m-am gandit si eu mai devreme.
Din ce motiv a plecat Virgil ?
Pana la urma a fost sa fie fane, zis casieru, din neamul lui Tepes Voda, var cu Stefan al Moldovei.
traiasca !
fara nr !
Am modificat si eu lista moderatilor si este la zi aici josul paginii:
bun venit noilor moderatori, cu toate ca am cam intarziat cu urarile:D, sedere cat mai lunga si placuta.
Acum ca v-ati gasit moderatori, vroiam sa va spun ca ma gandisem sa renunt la postul de moderator... sincer, nici nu stiu de ce sa va spun ca m-am gandit sa renunt, am vorbit si cu Forever despre asta... momentan nu va pot da nici un raspuns concret. imi este si teama sa renunt, pentru ca George_Stan m-a adus in postura de moderator pe forum, poate si cu parerile voastre(Multumesc) si intr-un fel trebuie sa il "rasplatesc" cumva.
Sper sa ma faca ceva sa ma razgandesc.
L. E. : Forever, nu mai esti singura fata moderatoare ![]()
Extras din regulament :
4.2 Semnaturile trebuie sa aiba maxim 4 rinduri
Koryna sper sa nu te superi
) :biggrin: :biggrin:
Pai daca nu mai ai timp, nu mai poti din diferite motive, asta e, noi te intelegem pt ca pana la urma totul se face pe baza de voluntariat.
Ca sa te fac eu sa te razgandesti, nu prea am cum pt ca nu stiu care iti sunt nemultumirile.
E decizia ta.
E clar ca fiecare persoana care contribuie cu ceva este importanta pt site, deci eu as vrea sa nu plece nimeni...
@Dragoshel
Multumesc si ai dreptate in legatura cu semnatura,o sa o schimb.Sper sa te gandesti mai bine si sa ramai printre noi!
Bun venit, bibanilor!!!
Azzido, cand am vazut c-ai facut-o pe Korynna moderator mi-am zis ca nu esti decat un porc sovin ce se bazeaza pe criteriul frumusetii in numirea de noi moderatori, vezi cazurile axl23, Forever si Korynna. Dar apoi am vazut ca l-ai numit si pe Fane si m-am linistit.
sa ziceam ca am luat o decizie..pana la urma, nu voi renunta, dar nu stiu cand si cat ma veti vedea pe forum/mess.
Problema: sunt cls 12, in cls 11 n-am invatat nimic, deci sunt bata, si trebuie sa recuperez.(logic, DA, practic.....mai vedem). Va urez bafta. iar daca vreti puteti sa ma scoateti din lista de mod, si cand voi putea revenii, daca doiti sa fiu iar.... no problema.
L. E. : Apropo, Cristian, nu are asta nuci o legatura cu voi sau cu foruul, sa le spunem, probleme personale
@dragoshel
In clasa a 12-a o sa ai mai mult tip ca niciodata :tongue: Nu e chiar asa grav cum pare,bafta la invatat si la Bac!
Dragosel, spor la invatat si succes la bac !
Intra si tu cand mai poti, nu e bai daaca lipsesti pt ca te intelegem, am trecut si noi prin faza asta.
Azzido, cand am vazut c-ai facut-o pe Korynna moderator mi-am zis ca nu esti decat un porc sovin ce se bazeaza pe criteriul frumusetii in numirea de noi moderatori, vezi cazurile axl23, Forever si Korynna. Dar apoi am vazut ca l-ai numit si pe Fane si m-am linistit.
du-te mah ca Fane e un tip f sexy.
Nu stii tu sa-l apreciezi la adevarata lui valoare. ![]()
salutare all...
Putin cam tarziu dar asa a fost sa fie.Sper sa nu dezamagesc pe nimeni si daca vreodata am nevoie de unul dintre voi sa aveti putintica rabdare cu un "biban"si sa ma ajutati atat cat se poate....ma refer aici la unele probleme de moderare......la naiba, si voi ati fost la fel....are cineva o batista ?
@fane_casieru
Te înșeli. Noi ne-am nãscut genii ![]()
You can count on me :wink:
eu cand m-am nascut eram cam prost, chelios si tare mancacios.
intre timp am mai evoluat, sunt stelist, inteligent, sexy si...mancacios.
...si f modest, evident :biggrin:
no problemaaaa Fane, vb lu forever, nu ca ne laudam dar asa e :biggrin: :biggrin:
Sunt sigur ca noua functie a lui Fane a fost aflata de suporterii echipelor adverse si cu siguranta nu îi vom mai vedea pe aici.Se stie ca Fane e nemilos cu ei ![]()
Succes ![]()
Evident cã nu la Azzido m-am gândit. El s-a nãscut modest... Nu știu ce s-a întâmplat dupã aceea... :laugh: :laugh: :laugh:
Care m-ati ars frateee ??? :laugh: :laugh: :laugh:
P.S. Sunt din neamul lui Stefan Cel Mare,nu al lui Vlad Tepes.
este o confuzie la mijloc... :laugh: :laugh: :laugh:
dai de baut fane ti-ai schimbat numele ![]()
Dau de baut , nu asta-i problema....ma gandesc io`ce o fi in capul lui "nemilosul" ?
....asta m-a copiat...sunt bun....alea...alea
deci sa inteleg ca-ti place mai mult noul tau alias ?
deci sa inteleg ca-ti place mai mult noul tau alias ?
@Azzido - Da.
In alta ordine de idei...,avand in vedere ca eu l-am "inlocuit" pe Virgil..numarul moderatorilor a ramas acelasi.Poate este prematur sa fac tocmai eu o alta propunere,dar daca se tine cont de titlul topicului si in continuare este nevoie de inca un moderator sau doi,l-as propune pe C.Ronaldo 17.Nu l-am vazut sa bata campii pe forum,este destul de vechi si echilibrat in postari ,sta destul de mult pe forum....nu stiu,este doar o parere ,voi cei mai vechi hotarati.
Daca vreti o luati in calcul ...daca nu,nu.
Sper ca nu am deranjat cu aceasta parere personala.
Later edit @Axl - acum am revazut toate postarile si tie iti apartine prima propunere.
Scuze..scuze
a plecat Virgil si au venit doi oameni in locul lui, tu si Corina.
nu ar strica un mod in plus, o sa ne gandim la Ronaldo cu prima ocazie cand mai aducem moderatori