Pai d-asta venisem cu propunerea Bodanelu. Il cunoastem personal, e fixist, mi-a umplut P.M-ul cu reporturi si citate din regulamet si nu sta pe Stelist.ro din cate am vazut. Pe stelist.ro avem un nou moderator, om de incredere, mana dreapta, lumina ochilor unui admin de p-acolo. ![]()
