FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Avem nevoie de moderatori

«12345617»
Stanici24.10.2008 07:46

Pai d-asta venisem cu propunerea Bodanelu. Il cunoastem personal, e fixist, mi-a umplut P.M-ul cu reporturi si citate din regulamet si nu sta pe Stelist.ro din cate am vazut. Pe stelist.ro avem un nou moderator, om de incredere, mana dreapta, lumina ochilor unui admin de p-acolo. :naughty:

Dragoshel24.10.2008 12:16

adica cine ma??

Azzido24.10.2008 13:53

bun, deci am luat accesul lui Forever si horse37, am dat acces lui Moweed (daca nu ne aduce iarba ii dam ban), lui Bodanel si lui....Bodanelu (pfooa, ce nickuri au oamenii astia, cred ca o fie tare amuzant cu ei doi in echipa)

 

le-am dat acces si pe stelist.ro

data unul din cei 3 de sus au ceva impotriva celor spuse, ma pot anunta aici

 

 

 

ps: bine ati venit !

bodanelu24.10.2008 14:12

ce-mi facurati mah? :))

Bine v-am gasit. Urmeaza o seara de documentatie (studirea regulamentului) si a butoanelor.

Legat de Stelist.ro, nu prea am avut timp de el, plus ca mi se pare putin aiurea site-ul. O sa`mi dezactivez abp-ul si o sa ma uit mai mult pe el.

 

Virgil24.10.2008 14:45

Eu cred ca ar fi foarte indicat si weeezer. E foarte vechi, e competent si serios.

MoWeed24.10.2008 21:03

Bine v-am gasit :bananadance:

Lari24.10.2008 21:29

Felicitari si Succes, Mo! :photo:

bodanelu24.10.2008 21:32

pe mine nu ma felicitati? railor :((

Lari24.10.2008 21:49

@Bodanelu

Felicitari si Succes! Si tie!

 

Bai, cum ati intors voi armele contra bietilor useri obisnuiti si nevinovati! :notangel:

c.ronaldo1725.10.2008 06:05

Pff...

MoWeed moderator = Topicul cu Man.Utd closed! :-S

 

PS: Felicitari bobocilor! :D

MoWeed25.10.2008 06:44
Pff...

MoWeed moderator = Topicul cu Man.Utd closed! :-S

 

PS: Felicitari bobocilor! :D

Acum nu mai poti inchide tu topicul cu Liverpool, ca-l redeschid :laugh:

 

Mersi de urari, acum il astept pe unu sa-i ard un ban :naughty:

Virgil25.10.2008 08:00

Felicitari baieti. Ati meritat din plin onoarea de a fi numiti moderatori. Ma refer la noii veniti: cronaldo17, bodanelu si MoWeed. Sper ca nu am omis pe nimeni.

Primul lucru pe care trebuie sa-l faceti e sa cunoasteti regulamentul si sa aplicati in spiritul lui, atunci cand situatia o permite. Altfel, aplicati fiecare litera scrisa acolo.

Va urez bafta multa si o colaborare frumoasa si cat se poate de lunga.

bodanelu25.10.2008 08:07

@Virgil, multumesc

 

Pot sa fac teste pe tine? :))

Virgil25.10.2008 08:15

Nu-ti recomand. :)

MoWeed25.10.2008 08:19

Mersi Virgil. Eu pot sa fac teste pe Ronnie?

c.ronaldo1725.10.2008 08:22

@Mo, nici eu nu-ti recomand. Butonul "delete" de la topicul lui Liverpool ma atrage din ce in ce mai mult. :boxing:

PS: Multumesc Virgil, sa fie! :)

I.N.Money25.10.2008 11:08

Sa fiti nemilosi :kisstogether:

Fane25.10.2008 11:21

Sunt sigur ca dragostea va invinge !!! :inlove:

Dragoshel26.10.2008 18:51

bine v-am gasit prospaturilor....

 

Fane, m-am ucis uikendu asta...

Bodanel26.10.2008 20:39

Bine v-am gasit si scuze ca postez aici asa tarziu insa de cand sunt mod am iesit la vanatoare. Puterea corupe.

Virgil26.10.2008 20:59

@ Bodanel

 

Felicitari pentru pozitia de moderator. O meriti ca si ceilalti, din plin. Era nevoie de sange proaspat pentru forum.

Bodanel27.10.2008 07:01

Multumesc Virgil. Masa si dansul vor avea loc dupa meciul cu Dinamo.

axl06.11.2008 12:00

Ce mama dracu' se petrece aici? Anarhie? Bibanilor!

20 au mai ramas.

Bodanel06.11.2008 12:53

Care anarhie?

bodanelu06.11.2008 13:09

ce vrei tu asta?

«12345617»