FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Avem nevoie de moderatori

«13456717»
Virgil06.11.2008 13:18
:)) Bine ai venit axl! Ne-ai lipsit. :thumbsup:
axl06.11.2008 13:20

Nu ca nu stau mult, plec. Ma intorc de tot pe 26. Trag o fuga pan' la Ierusalim, poate-l recuceresc.

Azzido20.01.2009 18:43

Pe cine punem moderator in locul lui axl ?

bodanelu20.01.2009 19:13

grea intrebare... cine sta mai mult pe forum? si e ok?

 

LE: Lari?

 

LE2: carmina?

Dragoshel20.01.2009 19:51

eu sunt de parere ca momentan nu mai avem nevoie de inca nu moderator.

 

 

si va garantez ca merge treaba daca stim sa ne ajutam si daca exista cineva care sa ne coordoneze munca :)

MoWeed20.01.2009 21:20

Lari sta destul de mult pe forum si ar fi un candidat foarte bun....parerea mea

Azzido21.01.2009 06:31

Dragoshel, micsoreaza fontul la reclamele din semnatura.

Virgil21.01.2009 06:34
weeezer ar fi trebuit sa fie moderator de mult. Cred ca e vremea lui.
Lari21.01.2009 07:49

Imi cer scuze ca va intrerup dintr-o discutie in care se vorbea si despre mine :blush:

 

In primul rand, MULTUMESC MULT, MULT celor care s-au gandit si la mine pentru postul de moderator!

 

Dar, oricat de mult mi-ar placea un salariu in plus, un telefon de serviciu in plus si o masina de serviciu in plus, as vrea sa stiti ca programul meu de la munca e destul de fucked-up. Pot avea perioade destul de lungi in care nu am timp sa intru si nu stiu in ce masura m-as putea achita bine de sarcini.

 

Daca n-o sa vrea nimeni postul, nu va voi refuza, voi ajuta cat de mult pot. Dar v-as ruga sa va indreptati atentia asupra unui om care sa va ajute intr-un mod mult mai consistent decat as putea-o eu face.

 

In concluzie, ma declar fie de acord cu Dragoshel, fie imi exprim increderea in simtul olfactiv al lui Virgil :happy:

 

Inca o data, MULTUMESC MULT, MULT celor care au incredere in mine! :worthy:

Marius21.01.2009 08:22

weezer e si nu prea pe forum, carmina intra mai mult pe sectiunile dedicate AISS. deocamdata suntem suficienti, mai ales ca, odata cu cei doi Bogdani, timpul in caremozii sunt prezenti pe forum a crescut simtitor.

 

LE: Am o rugaminte catre moderatori. Incetati cu atitudinea aroganta pe topicurile despre suporteri. Trebuie sa acceptam ca sunt oameni care gandesc altfel decat noi, oameni pe care nu vrem sa-i indepartam.

c.ronaldo1721.01.2009 12:10

Si eu cred ca in acest moment treaba merge si ca nu ar fi neaparat nevoie de inca un moderator. Totusi, daca e de inca unul in +, propunerile mele sunt tot Lari si weeezer. :)

Dragoshel21.01.2009 12:45

Lari, ne gandisem sa iti facem abonament la metrou, si sa iti luam o cartela pt telefon public..

Lari21.01.2009 13:11

Tot e bine frate... Io credeam ca o sa-mi propuneti un tichet de 10 calatorii de metrou valabile un an si fise pentru telefoanele alea vechi.

 

Sunteti niste geneRoshi, ce sa mai...

 

LE: Bai, da' Adrian ce-are pentru postul de moderator? Sau pastrati propunerea pentru cand incepe campionatul? :punk:

Bodanel21.01.2009 13:19

@ Lari

 

Pai Adrian sta pana la 2 noaptea pe forum daca il mai facem si moderator nu se mai culca. Pe urma ne punem rau cu nevasta-sa si prietenii lui. In afara de asta eu zic ca ar fi ok chiar daca e putin impulsiv cateodata.

MoWeed21.01.2009 14:20
LE: Bai, da' Adrian ce-are pentru postul de moderator? Sau pastrati propunerea pentru cand incepe campionatul? :punk:

Desi are talentul de a se certa cu multi useri(isi sustine punctul de vedere cu o inversunare...), sta destul de des pe forum, scrie civilizat si corect gramatical.

Eu cred ca ar putea fi un moderator bun.

I.N.Money21.01.2009 16:59

Subscriu in totalitate . Cred ca Adrian ar fi cel mai indicat .

c.ronaldo1721.01.2009 17:26

Cand incep meciurile, atunci apar "sa imi bag ....", "futui...", "multa m..e" :cursing: . Acum e liniste si pace :wanker:

Lari21.01.2009 21:24

Bai, da' Joga Bonito ce-are?

Bodanel22.01.2009 06:53
Dupa aceasta manevra a jegosului de patron , facuta evident din ratiuni populiste si in nici un caz ca l-ar mai interesa vreun pic jocul si rezultatele echipei, vreau sa se faca un sondaj pe acest site cu urmatoarea intrebare , cred ca e tot ce conteaza in acest retur :

 

" Vei continua sa te manifesti ca la meciurile cu Timisoara, Urziceni sau Fiorentina si sa injuri patronul sau pur si simplu il vei lasa in pace ? "

 

Eu zic ca e o idee buna. As ruga unul dintre redactori sa posteze sondajul pe prima pagina.

Fane22.01.2009 07:52

Da,da...e o idee buna

macar vedem marea majoritate a forum-ului de parte cui este ( parca n-am stii !)

Dragoshel22.01.2009 08:19

am pus eu sondajul

Azzido22.01.2009 09:29

data viitoare vezi sa fie singurul sondaj activ, altfel nu il afiseaza tot timpul

Virgil22.01.2009 09:39

Am deschis eu un topic pe aceasta tema la DISCUTII DESPRE Steaua. Am incercat sa bag si un chestionar, dar nu am reusit. Poate ma ajuta cineva. Intrebarea este:

 

Vei continua sa te manifesti contra lui Gigi Becali?

 

Optinuile:

 

1. Voi continua

 

2. Ma voi abtine.

Dragoshel22.01.2009 09:54

Am rezolvat eu Virgil

 

 

 

 

Ps:ok Azzido , mersi :)

Virgil22.01.2009 09:58

Merci Dragosh.

«13456717»