FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Avem nevoie de moderatori

«14567817»
Dragoshel22.01.2009 11:05

si deci, in urma voturilor noastre s-a luat decizia din partea adminilor, de a....

Azzido22.01.2009 21:59

vedem...

nu e graba

Virgil26.01.2009 13:30
vedem...

nu e graba

 

Apropo:

 

Un chior doreste sa cumpere un televizor.

Sta o jumate de ora si negociaza cu vanzatorul. Vanzatorul

se satura de negocierile chiorului si-l intreaba:

- Ma omule, cumperi televizorul sau ba?

Acesta-i raspunde: mai vedem...

 

bodanelu26.01.2009 14:35

Daca ar fi sa luam criteriul cine sta mai mult pe site Adrian s-ar potrivi.

Dar este foarte impulsiv, se cearta foarte des, are si are si ceva warn-uri la activ.

Dragoshel26.01.2009 14:53

si cu aia si spus tot Virgil :)

Lari26.01.2009 20:21

Chiar sunteti rai, acum. Azzido a spus ca nu e graba.

 

Desi mi s-a parut criminala gluma lui Virgil, mai ales tinand cont de context :laugh:

Virgil27.01.2009 07:03

@ bodanelu

 

Am o vorba cu tine. ;)

Azzido04.02.2009 15:46

new pimp in town. ;)

Lari04.02.2009 15:49

Deci cine tre' sa dea de baut? :greedy:

 

Sa aiba SPOR si BAFTA! :thumbup:

 

LE: Ahhhaaaaaa!

 

WELCOME, Adrianeeee! :beer2:

Adrian04.02.2009 15:50

Multumesc Lari

 

De beut la toata lumea :D

 

FORZA Steaua!

 

Lari04.02.2009 15:52

De-abia astept sa-i modereze Adrian pe-aia csare vorbesc urat la adresa lui Lacatus! :yeahh:

Fane04.02.2009 16:12

Felicitari nea`Hadiene :thumbup:

c.ronaldo1704.02.2009 16:39

Ooo, welcome Aditzu'! Bafta la moderat si forza Lacatus! :>

Virgil04.02.2009 16:42

Felicitari Adrian!

 

@Azzido

 

Am vorbit cu Andrei Sava si mi-a spus ca e de acord sa-i postam pe fcs.ro, articolele de pe propriul site. Eu am incercat sa copiez de la servici, de la servici, dar ori calculatorul meu e naspa, ori site-ul lui e protejat. O sa incerc de acasa si daca nu reusesc, poate o sa te ocupi tu.

 

In primul rand as pune pe site, pana la inceperea returului, paginile legate de istoria Stelei. Impartite pe mai multe parti, pentru ca e lunga.

 

O seara buna.

MoWeed04.02.2009 17:14

Oho, felicitari Adriane.

Dai de baut cand vii la Brasov mah :)

Adrian04.02.2009 17:17

Multumesc tuturor.

 

:)

Caline, in vreo 3-4 saptamani sunt acolo. :D

Sa vedem cum stam cu banii :D

 

p.s.

Virgil, sa pui CAT MAI REPEDE pe site articolele despre istoria Stelei.

Iubesc articolele legate de istoria Stelei. Pacat ca domnul Ardeleanu nu mai scrie.

MoWeed04.02.2009 17:20

Bah, eu nu te refuz :D

 

LE: Ce l-ai injurat pe Padureanu pentru pretul biletelor de la Bistrita, sa vezi ce o sa-l injuri pe Niculae pentru preturi :)

Adrian04.02.2009 17:31

Atunci a fost lux...ca dupa meci...am fost la beute...

Si cand am iesit de la beut, pe la 4 dimineata, in drum spre gara, am gasit pe jos o hartiuta nou nouta de 50 de lei :D

MoWeed04.02.2009 17:32

Pai da, dar acum nu o sa iti mai ajunga 50 de lei pentru un bilet :)

 

 

bodanelu04.02.2009 18:29

Felicitari.Si vezi sa ne zici si noua cat iei salariu!

Adrian04.02.2009 18:43

ªasã lei, nu cai, evident!

 

si 9 bani :D

bodanelu04.02.2009 18:49

vezi ca venim mai multi la Brasov. Eu, daca meciul e sambata sau duminica, sunt acolo.

Caline, parca aveai de dat o bere nu?

 

Adriane... ai grija la butoane :D

Adrian04.02.2009 18:53

Pai mie imi zici?

 

Zi-i lu' Gigel :))

bodanelu04.02.2009 18:54

iti zic si tie... ca avem si noi butoanele noastre.

daca vrei sa testezi, da-ti warn, ban singur :D

Bodanel04.02.2009 18:59

Felicitari Adriane dar vezi sa nu ne faci probleme cu nevasta/logodnica/prietena ca si asa dormi aici pe site.

«14567817»