si deci, in urma voturilor noastre s-a luat decizia din partea adminilor, de a....
si deci, in urma voturilor noastre s-a luat decizia din partea adminilor, de a....
vedem...
nu e graba
vedem...nu e graba
Apropo:
Un chior doreste sa cumpere un televizor.
Sta o jumate de ora si negociaza cu vanzatorul. Vanzatorul
se satura de negocierile chiorului si-l intreaba:
- Ma omule, cumperi televizorul sau ba?
Acesta-i raspunde: mai vedem...
Daca ar fi sa luam criteriul cine sta mai mult pe site Adrian s-ar potrivi.
Dar este foarte impulsiv, se cearta foarte des, are si are si ceva warn-uri la activ.
si cu aia si spus tot Virgil ![]()
Chiar sunteti rai, acum. Azzido a spus ca nu e graba.
Desi mi s-a parut criminala gluma lui Virgil, mai ales tinand cont de context :laugh:
@ bodanelu
Am o vorba cu tine. ![]()
new pimp in town. ![]()
Deci cine tre' sa dea de baut? ![]()
Sa aiba SPOR si BAFTA! ![]()
LE: Ahhhaaaaaa!
WELCOME, Adrianeeee! ![]()
Multumesc Lari
De beut la toata lumea ![]()
FORZA Steaua!
De-abia astept sa-i modereze Adrian pe-aia csare vorbesc urat la adresa lui Lacatus! ![]()
Felicitari nea`Hadiene ![]()
Ooo, welcome Aditzu'! Bafta la moderat si forza Lacatus! :>
Felicitari Adrian!
@Azzido
Am vorbit cu Andrei Sava si mi-a spus ca e de acord sa-i postam pe fcs.ro, articolele de pe propriul site. Eu am incercat sa copiez de la servici, de la servici, dar ori calculatorul meu e naspa, ori site-ul lui e protejat. O sa incerc de acasa si daca nu reusesc, poate o sa te ocupi tu.
In primul rand as pune pe site, pana la inceperea returului, paginile legate de istoria Stelei. Impartite pe mai multe parti, pentru ca e lunga.
O seara buna.
Oho, felicitari Adriane.
Dai de baut cand vii la Brasov mah ![]()
Multumesc tuturor.
![]()
Caline, in vreo 3-4 saptamani sunt acolo. ![]()
Sa vedem cum stam cu banii ![]()
p.s.
Virgil, sa pui CAT MAI REPEDE pe site articolele despre istoria Stelei.
Iubesc articolele legate de istoria Stelei. Pacat ca domnul Ardeleanu nu mai scrie.
Bah, eu nu te refuz ![]()
LE: Ce l-ai injurat pe Padureanu pentru pretul biletelor de la Bistrita, sa vezi ce o sa-l injuri pe Niculae pentru preturi ![]()
Atunci a fost lux...ca dupa meci...am fost la beute...
Si cand am iesit de la beut, pe la 4 dimineata, in drum spre gara, am gasit pe jos o hartiuta nou nouta de 50 de lei ![]()
Pai da, dar acum nu o sa iti mai ajunga 50 de lei pentru un bilet ![]()
Felicitari.Si vezi sa ne zici si noua cat iei salariu!
ªasã lei, nu cai, evident!
si 9 bani ![]()
vezi ca venim mai multi la Brasov. Eu, daca meciul e sambata sau duminica, sunt acolo.
Caline, parca aveai de dat o bere nu?
Adriane... ai grija la butoane ![]()
Pai mie imi zici?
Zi-i lu' Gigel ![]()
iti zic si tie... ca avem si noi butoanele noastre.
daca vrei sa testezi, da-ti warn, ban singur ![]()
Felicitari Adriane dar vezi sa nu ne faci probleme cu nevasta/logodnica/prietena ca si asa dormi aici pe site.