shift sau obiventa...
shift sau obiventa...
Eu il propun pe Maye, dar ia-l mai intai in probe si creste-ne noua salariul
Maye si Daniel-Ionut merita amandoi sa se alature acestei echipe. Pe Maye il cunosc personal si pot garanta pentru el ca e stelist adevarat si pe mine unul m-au ajutat amandoi la articole. Maye cu baschetul si altele si Daniel Ionut cu informatii si chiar articole despre Steaua II.
Pe langa ei as mai propune ca si Lari, Costi(care si-a schimbat numele ca sa scape de furia lu' n-ea Jiji) si Noname sa primeasca puteri de moderare.
Lari nu este si mod? Daca nu, il propun (si) pe Lari. ![]()
@Adrian
Pai pe Maye il stim mai multi de pe aici, stim pe cine sa ne razbunam daca ne toarna la ne-a Gigi. Plus ca intra destul de mult pe forum...
Lari ar fi o alta varianta buna, daca vrea sa devina si moderator.
Lu Costi nu-i trebuie moderare are destule pe cap.
vote for Maye & Lari
Daniel-Ionut mi se pare prea copil inca.
Saru'mana pentru incredere! ![]()
In caz ca cine trebuie are incredere, nu m-as da in laturi de la niste warn-uri, ban-uri si alte de-astea. Pardon, am vrut sa spun ca nu m-ar deranja sa ma consult cu voi in astfel de chestiuni. ![]()
Daca nu, Maye mi s-ar parea o varianta excelenta.
Acu' vrei, cand ti-am propus sa dai niste uischi ca sa iti dau parola de la contul meu, te faceai ca ploua.
Zgarcitule ![]()
LE: Cele 2 variante nu trebuie sa se excluda, mai ales ca Lari deja ia salariu
MoWeed minte!
A zis de uisky, da' nimic de parola. ![]()
Hai cu maMaye si gata.
Lari, Costi(care si-a schimbat numele ca sa scape de furia lu' n-ea Jiji) si Noname sa primeasca puteri de moderare.
au deja acces la moderare, numai ca se ascund.
lasa, nu mai dam acces la nimeni si gata
Eu nu pot modera decat in anumite sectiuni si doar la titlurile topicelor pot interveni.
E doar o observatie, nu vreau sa-mi fac campania electorala.
Si fiecare deja vorbise cu cei pe care i-a propus sa dea de baut ![]()
Cel putin eu abia asteptam sa-l vad pe Maye iar ![]()
nu suntem destui?
daca nu suntem, maye sa fie...
@Mo
Tu cat i-ai cerut..nu de alta dar sa nu-ti stric piata ![]()
Azzido,fa-l mah si pe maMaye moderator ca i-am luat banii in avans si a mai promis ca da si de baut. ![]()
![]()
Da, ma, Maye. E baiat echilibrat. Daniel ala e copil. Prea copil.
Plus ca sta mult pe forum. E si asta un avantaj.
Maye. Mai sunt si astia mai batrani de pe forum gen Miaus, Tupac Amaru sau Alecs, dar nu prea stau frecvent.
Tupac nici acum nu prea stie cum se pun emoticoane in text...
axl is back
Welcome back nea Axl ![]()
axl is back
Sa bem pentru asta. Cu Stanici! ![]()
WELCOME BACK, meserie! ![]()
Bine ai revenit maestre
Chitra...nu dai mah de baut ?
plm, tocmai voiam sa-l propun pe sabin pt post, ma intelesesem cu el si la bani si se baga peste rand marineru'.
Nu-mi place atitudinea voastra. Voi schimba cateva lucruri pe-aici.