FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Avem nevoie de moderatori

«167891017»
noname09.02.2010 13:17

shift sau obiventa...

MoWeed09.02.2010 13:20

Eu il propun pe Maye, dar ia-l mai intai in probe si creste-ne noua salariul

Adrian09.02.2010 13:20

Maye si Daniel-Ionut merita amandoi sa se alature acestei echipe. Pe Maye il cunosc personal si pot garanta pentru el ca e stelist adevarat si pe mine unul m-au ajutat amandoi la articole. Maye cu baschetul si altele si Daniel Ionut cu informatii si chiar articole despre Steaua II.

 

Pe langa ei as mai propune ca si Lari, Costi(care si-a schimbat numele ca sa scape de furia lu' n-ea Jiji) si Noname sa primeasca puteri de moderare.

Ronnie09.02.2010 13:22

Lari nu este si mod? Daca nu, il propun (si) pe Lari. :)

MoWeed09.02.2010 13:44

@Adrian

 

Pai pe Maye il stim mai multi de pe aici, stim pe cine sa ne razbunam daca ne toarna la ne-a Gigi. Plus ca intra destul de mult pe forum...

Lari ar fi o alta varianta buna, daca vrea sa devina si moderator.

 

Bogdan09.02.2010 13:44

Lu Costi nu-i trebuie moderare are destule pe cap.

 

vote for Maye & Lari

 

Daniel-Ionut mi se pare prea copil inca.

Lari09.02.2010 13:44

Saru'mana pentru incredere! :blush:

 

In caz ca cine trebuie are incredere, nu m-as da in laturi de la niste warn-uri, ban-uri si alte de-astea. Pardon, am vrut sa spun ca nu m-ar deranja sa ma consult cu voi in astfel de chestiuni. :notangel:

 

Daca nu, Maye mi s-ar parea o varianta excelenta.

MoWeed09.02.2010 13:46

Acu' vrei, cand ti-am propus sa dai niste uischi ca sa iti dau parola de la contul meu, te faceai ca ploua.

Zgarcitule :D

 

LE: Cele 2 variante nu trebuie sa se excluda, mai ales ca Lari deja ia salariu

Lari09.02.2010 13:51

MoWeed minte!

A zis de uisky, da' nimic de parola. :D

Fane09.02.2010 13:53

Hai cu maMaye si gata.

Azzido09.02.2010 14:46
Lari, Costi(care si-a schimbat numele ca sa scape de furia lu' n-ea Jiji) si Noname sa primeasca puteri de moderare.

au deja acces la moderare, numai ca se ascund.

lasa, nu mai dam acces la nimeni si gata

Lari09.02.2010 14:49

Eu nu pot modera decat in anumite sectiuni si doar la titlurile topicelor pot interveni.

 

E doar o observatie, nu vreau sa-mi fac campania electorala.

MoWeed09.02.2010 14:49

Si fiecare deja vorbise cu cei pe care i-a propus sa dea de baut :))

Cel putin eu abia asteptam sa-l vad pe Maye iar :))

Marius09.02.2010 15:05

nu suntem destui?

 

daca nu suntem, maye sa fie...

Fane09.02.2010 16:07

@Mo

 

Tu cat i-ai cerut..nu de alta dar sa nu-ti stric piata :D

 

Azzido,fa-l mah si pe maMaye moderator ca i-am luat banii in avans si a mai promis ca da si de baut. :D:D

Stanici09.02.2010 18:02

Da, ma, Maye. E baiat echilibrat. Daniel ala e copil. Prea copil.

Plus ca sta mult pe forum. E si asta un avantaj.

I.N.Money10.02.2010 00:20

Maye. Mai sunt si astia mai batrani de pe forum gen Miaus, Tupac Amaru sau Alecs, dar nu prea stau frecvent.

Lari10.02.2010 05:06

Tupac nici acum nu prea stie cum se pun emoticoane in text...

Azzido28.02.2010 13:21

axl is back

Adrian28.02.2010 14:09

Welcome back nea Axl :D

Lari01.03.2010 07:33
axl is back

 

Sa bem pentru asta. Cu Stanici! :D

 

WELCOME BACK, meserie! :thumbup:

 

MoWeed01.03.2010 13:35

Bine ai revenit maestre

Fane01.03.2010 13:47

Chitra...nu dai mah de baut ?

Marius01.03.2010 13:57

plm, tocmai voiam sa-l propun pe sabin pt post, ma intelesesem cu el si la bani si se baga peste rand marineru'.

axl01.03.2010 15:05

Nu-mi place atitudinea voastra. Voi schimba cateva lucruri pe-aici.

«167891017»