FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Avem nevoie de moderatori

«18910111217»
Dragoshel07.05.2010 20:16

nu are legatura cu rezistena_ultras ma :))

rezistenta_ultras07.05.2010 20:19
Bine ai venit printre noi Adi. Iti da Azzido salariu bun sau esti inca in probe?

Ma plateste in sute de ml alcool per post editat.e ideal in vremurile astea de criza.

axl07.05.2010 20:24
ma voi retrage si eu usor usor din moderare...

Pisdo.

MoWeed07.05.2010 20:38
Ma plateste in sute de ml alcool per post editat.e ideal in vremurile astea de criza.

Vezi sa nu fie de-ala metilic

rezistenta_ultras07.05.2010 20:42
Vezi sa nu fie de-ala metilic

stii bine ca toate drumurile duc la Brasov indiferent ce imi da sa beau.tine telefonul deschis.

acceleratul 1745,Bucuresti-sinaia-Brasov.

I.N.Money07.05.2010 20:44

Ba lipsesc si eu cateva ore si deja avem un nou membru in Consiliul de administratie al drogatilor si aurolacilor. Succesuri maxime si multe banuri la becalisti ! Ehehehe hehehe

MoWeed07.05.2010 20:55
stii bine ca toate drumurile duc la Brasov indiferent ce imi da sa beau.tine telefonul deschis.

Da mah, dar de obicei coborai la Busteni. Cu geci in plus :))

rezistenta_ultras07.05.2010 21:00
Da mah, dar de obicei coborai la Busteni. Cu geci in plus :))

la sinaia caline.abia astept urmatorul meci sa imi innoiesc garderoba.

MoWeed07.05.2010 21:19
:))
Fane08.05.2010 07:59

Bine ai venit Aditza.

Bogdan08.05.2010 11:25

Welcome :)

Stanici08.05.2010 18:30
la sinaia caline.abia astept urmatorul meci sa imi innoiesc garderoba.

 

Gata, suntem mai multi betivi in echipa decat tristi. (Tristii: George, Cristi, Abramovici(?),... cam atat). Adica, oricum eram mai multi. Dar asta care tocmai a venit, sparge norma, fraaaateeeee. Sa fie intr-un ceas bun, Adita! Si sa ne traiesti, stelist simpatic!

Adrian08.05.2010 18:53

Bah staniciule, io nu mai beau. Saru' mana nea Adi :D

 

In sfarsit suntem mai multi Adi pe aici. Ca incepusem sa ma plictisesc de dominatia bogdanilor :P

axl08.05.2010 18:55
In sfarsit suntem mai multi Adi pe aici. Ca incepusem sa ma plictisesc de dominatia bogdanilor :P

Nu fi tolomac, si eu tot Adi sunt. Dominam din umbra.

Adrian08.05.2010 19:40

Stiu mah. De aia zic.E 3-2 pentru noi :)

Lari11.05.2010 07:14

Hai, buey, incepem sa cautam alti 2 moderatori in locu' lu' Marius si Adrian? :whistle:

Bogdan11.05.2010 09:11

eu zic ca da :D

Azzido11.05.2010 12:30

angajam moderatori!

MoWeed11.05.2010 12:32

Eu propun sa ne trimita cate un CV pe mail. E criza, avem de unde alege :))

 

 

LE: Azzido, tu chiar i-ai scos de la moderare pe Adrian si Marius?

Ronnie11.05.2010 13:01

E perioada grea boss, daca ne scazi si tu salariile ne ducem dracului rau de tot.. si tu vrei sa mai angajezi moderatori?!

Azzido11.05.2010 13:59

lasa frate ca i-am rugat de nu stiu cate ori sa inceteze cu certurile. plm, si-au cautat-o - au gasit-o

si da, tai din salarii. nu mai are nea' popoviciu bani pt drogati, bagabonti, derbedei :D

MoWeed11.05.2010 14:00

Pai ai dat si afara, mai tai si din salarii? Am impresia ca iti opresti o parte :))

 

 

LE: Ca inlocuitori, daca tu consideri ca ar fi nevoie de asa ceva, i-as propune pe Roby si pe Maye. Amandoi se pot exprima coerent, si petrec mult timp pe forum

Dragoshel11.05.2010 14:08

ba radeti glumiti, va bateti, faceti ce vreti, dar.... vin meciuri , vin esecuri pt echipa si vor aparea muuuuulti care vor injura, vor incalca regulamentul.

 

s-or certa astia de 10 ani dar Adrian era pe forum in timpul meciurilor. Si Marius era prezent si moderau.

 

 

Eu v-am mai zis ca nu voi mai fi asa de activ

 

 

 

concluzia

 

 

MAI BAGATI 2-3 MODERATORI BAAAAAAA

 

Semnat,

Dragos.

Bogdan11.05.2010 14:49

maye. Si roby. Dar.. tinand cont ca sunt din provincie... si mai putini activi la meciuri pe stadione... sa poata sta si ei mai mult pe site.

MoWeed11.05.2010 15:13

Pacat, totusi, ca s-a ajuns aici

«18910111217»