FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Avem nevoie de moderatori

«1101112131417»
Ronnie28.05.2010 05:29

Daca e de niste cronici de meci eu incerc sa va mai ajut, astea cred ca le mai pot scrie, dar la hochei, baschet sau alte sporturi nu ma bag pentru ca habar nu am regulile.

Lari28.05.2010 09:56

Azzido, butonu' ala de contact, din admin, e legatura directa cu dobitocii care scriu mailuri folosind optiunea "contact" din josu' paginii?

 

Frate, ce inaptzi! :huh:

 

LE: La VideoNews putem baga si stiri (adica materiale video interesante legate de Steaua) de la posturile TV care nu fac gat ca ciordim chestii de la ei, gen tvr, digisport, b1tv etc?

Marius28.05.2010 11:11
Ia sa ridice mana redactorul care a terminat jurna.

 

zi-le domnu' stanici :D

Azzido28.05.2010 11:28
Azzido, butonu' ala de contact, din admin, e legatura directa cu dobitocii care scriu mailuri folosind optiunea "contact" din josu' paginii?

 

Frate, ce inaptzi! :huh:

 

LE: La VideoNews putem baga si stiri (adica materiale video interesante legate de Steaua) de la posturile TV care nu fac gat ca ciordim chestii de la ei, gen tvr, digisport, b1tv etc?

Da, sectiunea contact e in directa legatura cu sectiunea contact din josul paginii.

La videonews se poate baga orice material video care are legatura cu Steaua, totusi eu va recomand sa folositi mai mult youtube, pt ca encoderul fcsteaua.ro da rateuri uneori si nu apare clipul in lista

Dragoshel28.05.2010 14:54

da mi si mie acces la chestia aia cu foto pe prima pagina

Lari28.05.2010 15:11

Dragoshele, nu merita, mah, ca nu avem butoane de delete. :D

 

Dar, de exemplu, e o chestie pe care scrie Lista de useri premium(click pe user pentru stergere). I-am sters pe toti (am inceput cu George Stan si cu Azzido), si am ramas noi doi. ;)

 

Imi esti dator c-o bere. :beer2:

Dragoshel28.05.2010 15:18

la aia cu user_video??? o stiu, ma ducea gandu de ceva vreme sa fac asa:D

 

 

dau si berea ce sa mai fac acum...

 

le: hai ca am plecat pe "stadion"...joaca CS BUFTEA

Azzido28.05.2010 16:29
da mi si mie acces la chestia aia cu foto pe prima pagina

gata, am umblat si la contul tau

 

sa nu stergeti aia cu useri premium ca o sa ramana clipurile in coada de asteptare si o sa fie nevoie sa le valideze cineva manual

Lari28.05.2010 16:56
:)) Multumim de incredere, Azzido!
Dragoshel28.05.2010 17:21

multumim Azzidoooo

Dragoshel07.06.2010 21:52

ba, renunt la moderare ca nu am ajuns la petrecere. Sunt degeaba.

Azzido07.06.2010 23:13

pfff, tot degeaba daca nu-ti tai venele :)

glumeam, evident.

nici George n-a ajuns. il dam jos ? :D

Adrian17.10.2010 21:22

Nu va suparati ca spun asta dar cred ca am avea nevoie de macar inca un moderator, de un om care sa stea pe net tot timpul si sa rezolve toate discutiile care au loc pe aici, mai ales in zi de meci.

 

Eu l-as propune pe Maye, in primul rand pentru ca nu e din Bucuresti si pentru ca nu merge la meciuri deci e prezent pe site imediat dupa terminarea lor.

 

Sper sa nu imi luati asta ca un repros la adresa moderatorilor din Bucuresti. E doar o observatie.

Lari18.10.2010 07:12

Si Robynho ar fi o idee, mai ales ca da semne serioase ca ar vrea acest post. ;)

I.N.Money18.10.2010 08:53

Maye parca se ocupa de sectiunea de statistici si baschet, nu? Plus e si drogat,vagabont. Merge.

Bogdan18.10.2010 09:27

Ma scuzati ca v-am lasat singuri aseara. Dar mi-a fost rau toata ziua ieri.

Lari18.10.2010 09:38

Bogdan, sper ca esti ok!

 

Maye si Robynho sunt doua variante ca lumea pentru moderare, cred eu.

andyro18.10.2010 09:52

Eu cred ca suntem suficienti - mai putin in zilele de Dinamo/Rapid-Steaua, cand o parte din noi nu sunt pe aici. Dar e vorba de 4 zile/an. In rest, n-am vazut posturi care sa stationeze foarte mult fara sa fie "rezolvate".

 

@Lari, e OK, doar ca nu suporta infuzia de adrenalina =)).

Lari18.10.2010 09:54

Rai sunteti, mah! :king:

Dragoshel18.10.2010 09:55

bai eu am ceva probleme cu internetul de cateva zile. Sper sa se rezolve.

Bogdan18.10.2010 10:24

nu ma.. sa ma pis pe Catalin cu condusul lui si pe tigarile alea normale.

Costi18.10.2010 11:20

i-a fost rau de la prea mult rahat ingerat.

Bogdan18.10.2010 11:59

asta e ofticat pe mine ca am castigat la pariuri

Ronnie18.10.2010 16:35

da ba si eu am fost racit toata noaptea.

cum s-a terminat meciu cum am adormit.

 

eu-l propun pe robynho desi as prefera sa mai bagati un moderator moldovean.

Fane18.10.2010 17:33

Hai mah bagati-l si pe Robynho si gata.

 

«1101112131417»