Pai n-are cum ba... ca tu esti singurul moldovean de aici ![]()
Pai n-are cum ba... ca tu esti singurul moldovean de aici ![]()
Daca e sa bagati pe cineva, Roby si Maye ar fi cei mai potriviti dupa parerea mea.
Te-ai potrivi bine ma cu aia doi. Ce ti-ar place sa te faca baietii sendvis.
cautam moderator
Bogdan_p
Petrece foarte mult timp pe forum, se implica in discutii, are observatii foarte interesante.
Danimarcu
1on ![]()
luati o pisda, una buna daca gasiti.
dc ne influentezi ma?
si io caut fata cu bani azzido
1on
Da, corect, toti cei nominalizati de Axl sunt foarte ok si pentru mine.
Dati-le dreaq de pisde, nefututilor, puneti moderator unu' cu bani, sa ne faca cinste cat mai des. ![]()
blindica, 1on, danimarcu, *alex*.
Da, corect, toti cei nominalizati de Axl sunt foarte ok si pentru mine.
Dati-le dreaq de pisde, nefututilor, puneti moderator unu' cu bani, sa ne faca cinste cat mai des.
o pisda cu bani si tate mari ? blonda, de exemplu ?
io il votez pe Robynho e un amarat ca mine, ii plac pariurile si e topit dupa pacanele. daac nu iese el fac scandal, ma supar si plang.
ROBYNHO
Singura mea rugaminte e ca moderatorul ales sa fie moldovean.
Serios acu', io as pune pe cineva mai vechiutz pe forum si cu abilitati deja dovedite de a mai ridica nitel discutiile.
io n-am vb la misto ma
Serios acu', io as pune pe cineva mai vechiutz pe forum si cu abilitati deja dovedite de a mai ridica nitel discutiile.
Adica 1on si al sau vin de la Focsaaani ![]()
Serios acu' [...]
Adica ce ma? Daca propun un moldovean nu-s serios?![]()
Pai aia ma si ingrijoreaza, Ronnie. ![]()
Virgil iz back.
oldie but goldie
))
back? wtf?
+1-2 parerea mea.
Si Virgil s-a mai intors sau era gogoasa?