FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Avem nevoie de moderatori

«1111213141517»
Daniel-Ionut18.10.2010 17:39

Pai n-are cum ba... ca tu esti singurul moldovean de aici :rolleyes:

MoWeed18.10.2010 18:02

Daca e sa bagati pe cineva, Roby si Maye ar fi cei mai potriviti dupa parerea mea.

Ronnie18.10.2010 18:08

Te-ai potrivi bine ma cu aia doi. Ce ti-ar place sa te faca baietii sendvis.

Azzido24.05.2011 10:15

cautam moderator

axl24.05.2011 11:46

Bogdan_p

Petrece foarte mult timp pe forum, se implica in discutii, are observatii foarte interesante.

Lari24.05.2011 12:01

Danimarcu

Daniel-Ionut24.05.2011 12:07

1on :hmmm:

Marius24.05.2011 12:13

luati o pisda, una buna daca gasiti.

Dragoshel24.05.2011 12:18

dc ne influentezi ma?

 

 

si io caut fata cu bani azzido

Stanici24.05.2011 12:28

1on

axl24.05.2011 12:34
Lari24.05.2011 13:21

Da, corect, toti cei nominalizati de Axl sunt foarte ok si pentru mine.

 

Dati-le dreaq de pisde, nefututilor, puneti moderator unu' cu bani, sa ne faca cinste cat mai des. :beer2:

Ronnie24.05.2011 13:33

blindica, 1on, danimarcu, *alex*.

Azzido24.05.2011 15:04
Da, corect, toti cei nominalizati de Axl sunt foarte ok si pentru mine.

 

Dati-le dreaq de pisde, nefututilor, puneti moderator unu' cu bani, sa ne faca cinste cat mai des. :beer2:

o pisda cu bani si tate mari ? blonda, de exemplu ?

Dragoshel24.05.2011 18:25

io il votez pe Robynho e un amarat ca mine, ii plac pariurile si e topit dupa pacanele. daac nu iese el fac scandal, ma supar si plang.

 

ROBYNHO

Ronnie24.05.2011 18:33

Singura mea rugaminte e ca moderatorul ales sa fie moldovean.

Lari24.05.2011 18:40

Serios acu', io as pune pe cineva mai vechiutz pe forum si cu abilitati deja dovedite de a mai ridica nitel discutiile.

 

 

Dragoshel24.05.2011 18:41

io n-am vb la misto ma

Daniel-Ionut24.05.2011 18:44
Serios acu', io as pune pe cineva mai vechiutz pe forum si cu abilitati deja dovedite de a mai ridica nitel discutiile.

 

Adica 1on si al sau vin de la Focsaaani :alcoholic:

Ronnie24.05.2011 18:51
Serios acu' [...]

 

Adica ce ma? Daca propun un moldovean nu-s serios?:D

Lari24.05.2011 18:54

Pai aia ma si ingrijoreaza, Ronnie. :notangel:

Azzido25.06.2011 07:12

Virgil iz back.

Ronnie25.06.2011 07:14

oldie but goldie :))))

Marius25.06.2011 07:45

back? wtf?

Ronnie03.07.2011 15:10

+1-2 parerea mea.

 

Si Virgil s-a mai intors sau era gogoasa?

«1111213141517»