FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Avem nevoie de moderatori

«11314151617»
Costi10.07.2011 10:35
Printre varuri si vopsele,

Uite-aci inc-o parere:

 

Asa cum am spus si atunci cand a venit vorba prima data de propunerea pentru mozi, si eu am cred ca Joga Bonito va face o treaba buna. Mai votez pentru (ii spun cum imi vin in minte, nu in ordinea importantei): 1on, Alecs, Danimarcu, Chodi do piÍe (desi e mai brutal cateodata, eu cred ca va face o treaba ca lumea), Ebonyc... Vlad nu cred ca o sa aiba timp, desi ar fi o "achizitie" super.

 

De asemenea, mi se pare o idee mai mult decat inspirata ca cei care lucreaza pentru Steaua.ro sa se bucure de un statut special si pe site.

 

@Costi

Eu n-am absolut nicio problema sa mi se ia accesul de la moderare, ca si-asa nu m-am bagat in munca oamenilor, doar mi-a fost de mare folos in zilele cu meciuri, de exemplu, sa mai potolesc lumea. Ori, un alt exemplu, la articolele care ating subiecte mai sensibile. Cum ziceti, insa, la mine, nu accesul la "butoanele magice" imi mananca din timpu' de scris.

 

De acord cu statutul lor de redactor. O sa propun asta pt azzido.

Accesul la moderare nu ti se va lua, insa tu vei fi considerat redactor, nu moderator :)

 

Lari10.07.2011 14:05

Pai si pana acu' tot redactor eram si ma considera lumea, tocmai ce-am zis ca nu m-am bagat la dat cu pulanu' decat in cazurile in care nu mai era nimeni prin zona or shit.

 

Si iti multumesc ca nu vrei sa-mi iei din accese, o sa pot adormi iarasi cu un zambet pe mecla-mi. :hump:

I.N.Money11.07.2011 09:42

Lari merita facut lider de sindicat al redactorilor.

 

Poate ne mareste si salariul sa plecam si noi in vacanta.

Fane11.07.2011 10:31
Lari merita facut lider de sindicat al redactorilor.

 

Poate ne mareste si salariul sa plecam si noi in vacanta.

 

Ala-i numai pentru el,n-are ochi si pentru gloata...ca sa nu mai spun ca-i un ingamfat plin de el si pe deasupra este si betiv care bea Carmol.

la puscarie cu el !

 

Lari12.07.2011 07:07

:finger: gloata!

 

:finger: pushcaria!

 

( :finger: Loganurile de serviciu!)

 

:thumbup: Carmoluuuuuuu'!

 

@I.N.M.

:thumbup: sindicatu'!

 

:thumbup: salariile mari!

 

 

 

 

Fane12.07.2011 07:12

N-a mah, ce ti-am spus io` ?!?

ebonyc14.07.2011 20:52

Salutare tuturor si bine v-am gasit. Am primit un mesaj de raportare la un post al lui Adrian. Presupun ca e doar un exercitiu.

Ronnie14.07.2011 20:58

Salut. Nu, era un bot inregistrat care posta nebunii. I-am sters eu tot si l-am linistit.

Azzido25.09.2011 09:42

propuneri pt un mod ?

axl25.09.2011 09:43

Adrian.

axl25.09.2011 09:51

Mai seros acuma, din propunerile vechi, Joga, Clausblaus si AG.

Daniel-Ionut25.09.2011 09:55

gio_stgloria, blindica, STARforce, Andrei Dobre, rezistenta_ultras

MoWeed25.09.2011 10:00

Eu cred ca, cel putin pentru moment, suntem destui moderatori.

Lari25.09.2011 10:13
Adrian.

 

Doar in echipa cu Ronnie, ori cu Redondo. fularultras

 

Joga, Clausblaus (nu stiu cat timp o sa aiba) si AG mi se par si mie foarte ca lumea ca propuneri.

 

As merge si pe varianta Robespierre (din nou, nu stiu cat timp are de asa ceva).

 

LE: Si la varianta zob79, ma gandesc.

Lari01.02.2012 01:11

Hai, bah, il faceti pe Joga mod sa incheiem cu scandalurile nemultumitilor? :look:

Azzido01.02.2012 12:08

da, il facem mod la coltul vesel

Daniel-Ionut02.02.2012 20:25

Mai bine ii dati acces de mod_games lui blindica la concursuri, poate revigoreaza sectiunea aia. Am vazut ca acolo se ocupau i0nutz83 si rezistenta_ultras, care nu prea mai au chef.

Azzido03.02.2012 19:02

eu sunt de acord. vorbiti intre voi, hotarati-va si spuneti-mi clar cine si unde trebuie sa aiba acces

Lari03.02.2012 19:40

Ce hal de dictator ejti, bai, Azzido? Da si tu un pulan in tzeasta, pune-te de-a curmezisu', fa ceva, frate! Asa cum te-ai comportat mai sus poate sa fie oricine.

 

:notangel:

Daniel-Ionut06.02.2012 20:30

Scriu si aici. Daca tot este nevoie de inca un moderator eu propun sa se aleaga dintre cei activi pe site, blidica de exemplu ar fi acum o solutie inaintea lui Maye, un user care si-a luat jucariile si a plecat de pe site dupa ce a fost scos de la moderare.

 

PS: Daca l-am nominalizat si la jocuri si acum, nu inseamna ca sunt prieten cu blindica. Doar ca pe el l-am observat implicandu-se destul de mult in ultima vreme.

Lari06.02.2012 20:34

Pai, da... propuneti mozi acu', cand nu e Azzido. :))

axl07.02.2012 15:01

Mie mi-a promis ca incearca sa scrie un articol. Eu zic sa mai asteptam cu moderarea, poate sare iepurele din partea cealalta, unde e cu adevarat nevoie.

Azzido25.05.2012 04:01

I.N.Money si blindica mi-au solicitat sa le scot accesul de la moderare.

Nu stiu care sunt motivele pt care au solicitat acest lucru, dar poate o sa scrie aici ce si cum.

Asadar, o sa avem nevoie de alti doi mozi

Lari25.05.2012 14:11

La modul cel mai serios, Joga Bonito.

 

Apoi ar mai fi si RedBlue Boy.

 

Sunt pe fuga, cand imi mai vine cineva imi minte, bag acilea.

Lari02.06.2012 00:04

Ma bucur ca s-a rezolvat si problema asta! :thumbup:

«11314151617»