Printre varuri si vopsele,Uite-aci inc-o parere:
Asa cum am spus si atunci cand a venit vorba prima data de propunerea pentru mozi, si eu am cred ca Joga Bonito va face o treaba buna. Mai votez pentru (ii spun cum imi vin in minte, nu in ordinea importantei): 1on, Alecs, Danimarcu, Chodi do piÍe (desi e mai brutal cateodata, eu cred ca va face o treaba ca lumea), Ebonyc... Vlad nu cred ca o sa aiba timp, desi ar fi o "achizitie" super.
De asemenea, mi se pare o idee mai mult decat inspirata ca cei care lucreaza pentru Steaua.ro sa se bucure de un statut special si pe site.
@Costi
Eu n-am absolut nicio problema sa mi se ia accesul de la moderare, ca si-asa nu m-am bagat in munca oamenilor, doar mi-a fost de mare folos in zilele cu meciuri, de exemplu, sa mai potolesc lumea. Ori, un alt exemplu, la articolele care ating subiecte mai sensibile. Cum ziceti, insa, la mine, nu accesul la "butoanele magice" imi mananca din timpu' de scris.
De acord cu statutul lor de redactor. O sa propun asta pt azzido.
Accesul la moderare nu ti se va lua, insa tu vei fi considerat redactor, nu moderator ![]()
