FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Avem nevoie de moderatori

«1234517»
SSK13.10.2007 11:19

Deocamdata, eu zic ca stam binisor la capitolul moderatori. Felicitari "generatiei noi", care-si face bine treaba.

Dragoshel06.03.2008 11:42

sal'tare, ma intreaba multi de postul de moderator, mai avem nevoie de vreunul acum??? sa stiu ce le zic ..

Azzido06.03.2008 11:52

nu cred ca avem nevoie de alti moderatori.

axl23.03.2008 12:44

Cred ca puneti gresit problema, care se pune astfel: nu avem nevoie de moderatori, avem nevoie de salarii mai mari si asigurare medicala, concediu platit si team-building-uri la Sinaia.

Azzido23.03.2008 23:07

mah, lasa vrajeala.

nu ai vreun summit la care trebuie sa participi ? :yes:

forever_STEAUA23.03.2008 23:14
Cred ca puneti gresit problema, care se pune astfel: nu avem nevoie de moderatori, avem nevoie de salarii mai mari si asigurare medicala, concediu platit si team-building-uri la Sinaia.

 

 

Si prime de porc :yeahh:

 

 

Azzido: eu nu am :D

Fane_casieru'24.03.2008 20:02

Nici macar tichete de masa ?

Azzido24.03.2008 22:03

tichete de ratb daca doriti

Dragoshel25.03.2008 06:49

a, nu ... macar reducere la maxi-taxi ala e baza... :)

Marius04.10.2008 19:32

Ok, vin cu o rugaminte.

 

Uitandu-ma azi pe forum, dupa meciul cu Buzaul, am observat ca avem nevoie de inca un moderator. Axl lipseste pana in decembrie, INM si Forever au cam disparut, Stanici si cu mine servim meciuri, Dragos doarme pe el...

 

Am doua propuneri: CRonaldo17 si MoWeed. Personal, amandoi imi par baieti care ar merita functia asta. Dat fiind ca Ronaldo a mai fost propus si pana acum, il rog pe Cristi sa analizeze serios posibilitatea de a-l coopta in echipa.

Azzido04.10.2008 20:40

ok, Ronaldo sa fie.

intreaba-l daca vrea sa fie mod si posteaza aici ca sa stiu daca modific sau nu

Marius04.10.2008 21:15

Ok, am discutat cu el. E de acord.

c.ronaldo1705.10.2008 10:51

V-am salutat baieti! :drunk:

 

Dragoshel05.10.2008 13:03
Dragos doarme pe el...

 

 

cum dq ma??

Azzido05.10.2008 13:44
V-am salutat baieti! :drunk:

 

Sa traiesti, taica !

Marius05.10.2008 13:59
Dragos doarme pe el...

 

 

cum dq ma??

 

Ce sa-ti fac ma? Te inteleg, esti obosit de atata scoala... prospaturo! :)))

I.N.Money05.10.2008 14:11

Nu am disparut , dar am avut cateva probleme cu masteru si nu am avut cand sa declansez urgia pe forum .

Bine ai venit Ronaldo :naughty:

Fane_casieru'06.10.2008 08:01

Bun venit CRoony.

Dai o tzuica ?

c.ronaldo1706.10.2008 12:15

Nu promovez alcoolul :))

Dragoshel06.10.2008 14:30

pai chiar sunt, ma zapaceste traseu pe care il fac zilnic pana la facultate :|

 

@bococule, prospatur-o

 

e deja promovat, tu trebuie sa ii mai faci putina reclama

Dragoshel13.10.2008 13:31

Virgil, daca ai vorbit serios in postul ala lasa un mesaj aici sa stim si noi..

Stanici23.10.2008 09:45

Mai e vreun loc liber? Bogdanelu ajuta destul de mult. Si e si fixist, asa cum ar trebui sa fie un mod:)).

Fane23.10.2008 12:55

sau MoWeed !

 

oricum o sa mai fie nevoie de moderatori

deschizandu-se si Stelist.ro nu o sa fim in permanenta aici si cred ca ar mai trebui 1-2 mod.

asta ca sa fie in permanenta 1-2 mod. prezenti - parerea mea !

Dragoshel23.10.2008 13:08

OK, 1-2 dar zic sa "scapam" de cei inactivi...

Fane23.10.2008 20:16

@Dragoshel

Asta ramane la aprecierea Adminilor...

 

Eu asa vad problema...

In momentul de fata mergem pe doua fronturi..bun..dar ganditi-va putin la ce se intampla pe sit la meciurile de importanta majora ( stiti bine ca se inregistreaza tot felul de panarame - doar ca sa ne injure)...mai mult nu-i duce mintea sau nu pot...

Mergand pe doua fronturi e mai greu sa poti modera si aici si acolo ( nu mi-o luati in nume de rau - dar sa stai sa citesti post cu post............gata nu va mai stresez :spam: )

Hai sa mai numim inca 2 moderatori si sa acoperim "aria de extindere"

 

..si mai vin cu o propunere ( mai Ceausista,dar asta e !)...numarul moderatorilor de pe un sit sa fie egal cu cel de pe celalalt - ma gandesc ,cum ar fi sa stam toti pe chat pe STELIST.RO si aici sa ne dea sau sa ne bage...una alta ...spurcatii.

 

Este o parere.

«1234517»