Acuma sa vorbim serios... a fost o gluma cu Brunetzycka .. in fine , sunt un membru din galeria Gloriei .. poi ma voi veniti la agatzat la noi in BN , nu avetzi destule in Bucuresti ?! Mai ales ca ea a fost indepartata din galeria Gloriei pentru. faptu ca a uitat ORASU unde s-a nascut ! Respect pentru. TOTI CARE IUBESC ECHIPA DIN ORASU LOR !!!
Cand locuiesti intr-un oras din provincie, stii care-i intrebarea, nu? " cu cine tii, cu Steaua sau Dinamo?" ![]()
Se presupune ca toata lumea isi sustine echipa locala ( nici nu mai e nevoie sa declari asta) ... dar e musai sa ai o favorita si din Bucuresti. Si daca-ti place Steaua asta nu exclude sustinerea echipei locale, in nici un caz. Steaua e un simbol national, spre deosebire de alte echipe care sunt simboluri locale. De aceea e mai greu ca un necunoscut din C-ta sa tina cu CFR Cluj ( de exemplu), dar sigur vei gasi multi constanteni fani ai Stelei.App, eu tin cu "U" Cluj + CFR Cluj - asa, la pachet, ca doar sunt din Cluj ... apoi Gloria Bistrita ( imi place Padureanu), cu Ceahlaul ( nu ma intreba de ce), cu Steaua, cu FC National ...si dupa plutonul ![]()
