doar nu o sa le dau ban... . tare sa ii dau ba lu axl:))) dar lu fane ![]()
![]()
hai sa lasam asta deoparte, zi Brunetzycka te scot la un cico?? sau mergem sa ne sustinem echipa favorita miercuri impreuna??
cu toate ca stai cam departe.
doar nu o sa le dau ban... . tare sa ii dau ba lu axl:))) dar lu fane ![]()
![]()
hai sa lasam asta deoparte, zi Brunetzycka te scot la un cico?? sau mergem sa ne sustinem echipa favorita miercuri impreuna??
cu toate ca stai cam departe.
Io as sugera sa va duceti la amandoua
...... ca la meci o sa fii prea atent cum o sa o zdrobeasca Steaua pe Bate ..... si iti zice fata ...draga vreai sa iti zic .... si tu de colo golll !!!!
danny tu ce visezi noapte vii si ne zici noua pe forum?![]()
asta din ce desene ai luat-o danny ![]()
incearca sa te abtii de la asemenea comentarii ![]()
Io as sugera sa va duceti la amandoua...... ca la meci o sa fii prea atent cum o sa o zdrobeasca Steaua pe Bate ..... si iti zice fata ...draga vreai sa iti zic .... si tu de colo golll !!!!
=)) =)) =))
Denii ma uimeste pe zi ce trece!
Domnu' Gigolo, daca o sa am probleme cu prietena, pot sa vin sa iti cer sfaturi?
ma dragoshel
daca vi tu in Bistrita iesim da aflfel mai putine sanse :sad2:
deci ce zici :>
hmm, cam complicata treaba..![]()
sincer, nusth ce sa zic, sa castige danny, procesu cu aia de la sportro si trimet un avion particular dupa tine:)
Poate ajung io la Bistrita :biggrin: doar ca amant,vrei ?...sa nu-l supar pe dragoshel :tongue:
Io as sugera sa va duceti la amandoua...... ca la meci o sa fii prea atent cum o sa o zdrobeasca Steaua pe Bate ..... si iti zice fata ...draga vreai sa iti zic .... si tu de colo golll !!!!
Cu siguranta ai putea sa tai bilete ca impostor pentru Divertis....
esti tariceanu frate... =))
@ El Nino_9
nu nu nu, hai ma vrei sa superi fata....
Si uitati ce fac niste oameni fara preocupare ![]()
Va sta gandul la curvasaraie nu ? :biggrin:
@Dragoshel
Nu vreau s-o supar...ea spunea ca vrea mai multi....
))))))))
Danny asta e un adevarat Guru al forumului ! :laugh:
P.S. Sa vedeti voi ce bataie o sa iasa la Bistrita in galerie pe Brunetica =))
Ce-o fii ala guru ..... tu stii .....
Acum o sa ma retrag incet , nicet de pe topicu de matrimoniale , si o sa mai revin cand apar poze cu femei !!! =P~
Cand o sa fi mare o sa afli.
Acum o sa ma retrag incet , nicet de pe topicu de matrimoniale , si o sa mai revin cand apar poze cu femei !!! =P~
Mai bine ai pune o poza cu tine si dupa 10 minute: "pak". Invadeaza femeile forumul numai cu poze.
@c.ronaldo17 .... ce inseamna Guru ???![]()
![]()
@c.ronaldo17 .... ce inseamna Guru ???![]()
Un fel de Bivolaru sau Jiji ( prostu` nostru )
Jiji Guru? ![]()
poate un guru al prostilor nu? ![]()
@bodanelu - Evident !!!
Doamne ferete , eu nu o sa fiu nici un guru , bateti in lemn !!! ![]()
Doamne ferete , eu nu o sa fiu nici un guru , bateti in lemn !!!![]()
-=Danny=- iti dai seama câți prieteni ai putea avea ...?
@danny dadeam doar exemple. jijica e guru intre prosti..![]()
din dex:
GÚRU s.m. invar. (Livr.) Înțelept, filozof, mentor spiritual; p. restr. preot al diverselor secte hinduse
Si uitati ce fac niste oameni fara preocupareVa sta gandul la curvasaraie nu ? :biggrin:
Mai de graba as numi-o"schimb de experienta"
Eu zic ca se numeste dragoste, iubire patimasa intre useri.