FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«15678925»
Dragoshel26.08.2007 11:14

doar nu o sa le dau ban... . tare sa ii dau ba lu axl:))) dar lu fane :unsure::wacko:

 

 

hai sa lasam asta deoparte, zi Brunetzycka te scot la un cico?? sau mergem sa ne sustinem echipa favorita miercuri impreuna??

 

cu toate ca stai cam departe.

-=Danny=-26.08.2007 11:21

Io as sugera sa va duceti la amandoua :D ...... ca la meci o sa fii prea atent cum o sa o zdrobeasca Steaua pe Bate ..... si iti zice fata ...draga vreai sa iti zic .... si tu de colo golll !!!!

shmekheru26.08.2007 11:28

danny tu ce visezi noapte vii si ne zici noua pe forum?:))

Dragoshel26.08.2007 11:32

asta din ce desene ai luat-o danny :D

incearca sa te abtii de la asemenea comentarii :P

c.ronaldo1726.08.2007 11:34
Io as sugera sa va duceti la amandoua :D ...... ca la meci o sa fii prea atent cum o sa o zdrobeasca Steaua pe Bate ..... si iti zice fata ...draga vreai sa iti zic .... si tu de colo golll !!!!

 

=)) =)) =))

 

Denii ma uimeste pe zi ce trece!

 

Domnu' Gigolo, daca o sa am probleme cu prietena, pot sa vin sa iti cer sfaturi?

Brunetzycka26.08.2007 11:37

ma dragoshel :)) daca vi tu in Bistrita iesim da aflfel mai putine sanse :sad2:

deci ce zici :>

Dragoshel26.08.2007 11:44

hmm, cam complicata treaba..:)

sincer, nusth ce sa zic, sa castige danny, procesu cu aia de la sportro si trimet un avion particular dupa tine:)

El Nino_926.08.2007 11:50

Poate ajung io la Bistrita :biggrin: doar ca amant,vrei ?...sa nu-l supar pe dragoshel :tongue:

lucvald-190226.08.2007 11:54
Io as sugera sa va duceti la amandoua :D ...... ca la meci o sa fii prea atent cum o sa o zdrobeasca Steaua pe Bate ..... si iti zice fata ...draga vreai sa iti zic .... si tu de colo golll !!!!

 

Cu siguranta ai putea sa tai bilete ca impostor pentru Divertis....

esti tariceanu frate... =))

Dragoshel26.08.2007 12:18

@ El Nino_9

nu nu nu, hai ma vrei sa superi fata....

MadFroG26.08.2007 12:38

Si uitati ce fac niste oameni fara preocupare :rolleyes:

Va sta gandul la curvasaraie nu ? :biggrin:

El Nino_926.08.2007 12:38

@Dragoshel

Nu vreau s-o supar...ea spunea ca vrea mai multi.... :))))))))))

**alex**26.08.2007 12:45

Danny asta e un adevarat Guru al forumului ! :laugh:

 

P.S. Sa vedeti voi ce bataie o sa iasa la Bistrita in galerie pe Brunetica =))

-=Danny=-26.08.2007 13:32

Ce-o fii ala guru ..... tu stii .....

 

Acum o sa ma retrag incet , nicet de pe topicu de matrimoniale , si o sa mai revin cand apar poze cu femei !!! =P~

**alex**26.08.2007 13:43

Cand o sa fi mare o sa afli.

c.ronaldo1726.08.2007 14:12
Acum o sa ma retrag incet , nicet de pe topicu de matrimoniale , si o sa mai revin cand apar poze cu femei !!! =P~

 

Mai bine ai pune o poza cu tine si dupa 10 minute: "pak". Invadeaza femeile forumul numai cu poze.

-=Danny=-26.08.2007 14:20

@c.ronaldo17 .... ce inseamna Guru ???:|:unsure:

fane_casieru26.08.2007 14:38
@c.ronaldo17 .... ce inseamna Guru ???:|:unsure:

 

Un fel de Bivolaru sau Jiji ( prostu` nostru )

bodanelu26.08.2007 14:39

Jiji Guru? :))

poate un guru al prostilor nu? :D

fane_casieru26.08.2007 14:54

@bodanelu - Evident !!!

-=Danny=-26.08.2007 14:58

Doamne ferete , eu nu o sa fiu nici un guru , bateti in lemn !!! :unsure:

razvan beica26.08.2007 17:28
Doamne ferete , eu nu o sa fiu nici un guru , bateti in lemn !!! :unsure:

-=Danny=- iti dai seama câți prieteni ai putea avea ...?

bodanelu26.08.2007 23:56

@danny dadeam doar exemple. jijica e guru intre prosti..:))

 

 

din dex:

GÚRU s.m. invar. (Livr.) Înțelept, filozof, mentor spiritual; p. restr. preot al diverselor secte hinduse

fane_casieru27.08.2007 07:35
Si uitati ce fac niste oameni fara preocupare :rolleyes:

Va sta gandul la curvasaraie nu ? :biggrin:

 

Mai de graba as numi-o"schimb de experienta"

c.ronaldo1727.08.2007 08:09

Eu zic ca se numeste dragoste, iubire patimasa intre useri.

«15678925»