bravo mah baieti....si fete...recunosc...m-am tavalit p jos d ras cat am citit.....acum dak pot sa zic si eu:tanar,65 d ani neimpliniti(poi c irinel n-a facut copii la 150 d ani?)detin in copropietate cu un boschetar dacia 1310 model 1976(folosita uneori si p post d dormitor),am vreo 2 banci(una in cismigiu si alta in tineretului)....mai aveam una in herastrau,dar era tot asa"in copropietate"(cam ca Herea)si am renuntat la ea.......asa..nu caut mai nimik....dar poate gasesc ceva(ah brunetzicka nu erai un pic mai micutza....il omoram pe irinel!!!)
