FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«13456725»
yo_marius_xxx25.08.2007 09:39

bravo mah baieti....si fete...recunosc...m-am tavalit p jos d ras cat am citit.....acum dak pot sa zic si eu:tanar,65 d ani neimpliniti(poi c irinel n-a facut copii la 150 d ani?)detin in copropietate cu un boschetar dacia 1310 model 1976(folosita uneori si p post d dormitor),am vreo 2 banci(una in cismigiu si alta in tineretului)....mai aveam una in herastrau,dar era tot asa"in copropietate"(cam ca Herea)si am renuntat la ea.......asa..nu caut mai nimik....dar poate gasesc ceva(ah brunetzicka nu erai un pic mai micutza....il omoram pe irinel!!!)

Wally25.08.2007 09:40

Retrage-te! Mai putini candidati, mai multe sanse de castig! :biggrin:

c.ronaldo1725.08.2007 09:42

@Jderul

 

RO00 Gigi 0000 0000 0000 ABCD

 

Sau mai putem face ceva. Ma primesti o saptamana in cazare la tine cat imi fac si eu o vacanta la delta. :P

El Nino_925.08.2007 10:02

Am glumit, cum sa ratez asa sansa :biggrin: ...daca n-avea bani mai ziceam :tongue:

Wally25.08.2007 10:03

Ce pretentiosi sunteti unii! Multumiti-va cu putin! :tongue:

Brunetzycka25.08.2007 10:45

@wally :laugh: are ceva daca am mai multi candidati? :laugh: .Nu cred :blush:

 

 

El nino_9 ce are daca pune o poza cu el?vreau si io va vad cu ce bunaciuni de stelisti vorbesc :blush:

 

 

:excl: hai sa pun si io niste conditii :cool:

caut baiat, intre 15 si 19,inalt da nu cat un urias (io am 167 :blush: )de preferinta cu ochii albastri,creol la fata,vila cu piscina si pe Madonna ca vecina,nu prea destept (nu de alta da daca mai umplu cu cativa de langa el sa nu se prinda),cu sufletu mare (daca am nevoie de ceva sa nu se zgarceasca) si inrest totu o sa vina de la sine :blush:

 

astept oferte :cool: nu va inghesuiti este loc pentru toti

c.ronaldo1725.08.2007 11:19
:excl: hai sa pun si io niste conditii :cool:

caut baiat, intre 15 si 19,inalt da nu cat un urias (io am 167 :blush: )de preferinta cu ochii albastri,creol la fata,vila cu piscina si pe Madonna ca vecina,nu prea destept (nu de alta da daca mai umplu cu cativa de langa el sa nu se prinda),cu sufletu mare (daca am nevoie de ceva sa nu se zgarceasca) si inrest totu o sa vina de la sine :blush:

 

Parca l'ai descris pe DaNny. :biggrin:

Brunetzycka25.08.2007 11:30
Parca l'ai descris pe DaNny. :biggrin:

 

 

 

da ce are dany din ce am descris io? :tongue:

hai ca poate imi iau si un amant.Amantu tre sa aiba de la 20 la 26 de ani :blush:

El Nino_925.08.2007 11:37

Danny are tot :biggrin:

Gata descrierea pentru amant mi se potriveste :tongue:

ManiaCU25.08.2007 11:38

lasati-va ma adresele de hai cinci sa vada fata daca sunteti destul de sexosi pentru ea ... e cam pretentioasa.

c.ronaldo1725.08.2007 11:42
da ce are dany din ce am descris io?

 

Pai sa vedem:

 

caut baiat, intre 15 si 19,inalt da nu cat un urias (io am 167 :blush: )de preferinta cu ochii albastri,creol la fata,vila cu piscina si pe Madonna ca vecina,nu prea destept (nu de alta da daca mai umplu cu cativa de langa el sa nu se prinda),cu sufletu mare (daca am nevoie de ceva sa nu se zgarceasca) si inrest totu o sa vina de la sine :blush:

 

1.E baiat.

2.Are fix 15 ani.

3.Nu e urias, am auzit ca astia din Valcea sunt chiar scunzi.

4.Are ochi albastrii... daca nu isi pune lentile.

5.Are fata aranjata :P

6.Are si vila si piscina la "Sims 2".

7.Cu putin noroc Madonna va fi mai mult decat vecina.

8.Danny nu e deloc destept. A si picat examenu' anul' asta.

9.Are suflet urias. Am vazut cand a ajutat o baba sa treaca strada.

Wally25.08.2007 11:48

@Brunetzycka

Nu are nimic daca ai mai multi candidati, conteaza doar pe cine alegi. Am incredere ca o sa fiu eu :biggrin:

Brunetzycka25.08.2007 12:12
Pai sa vedem:

1.E baiat.

2.Are fix 15 ani.

3.Nu e urias, am auzit ca astia din Valcea sunt chiar scunzi.

4.Are ochi albastrii... daca nu isi pune lentile.

5.Are fata aranjata :P

6.Are si vila si piscina la "Sims 2".

7.Cu putin noroc Madonna va fi mai mult decat vecina.

8.Danny nu e deloc destept. A si picat examenu' anul' asta.

9.Are suflet urias. Am vazut cand a ajutat o baba sa treaca strada.

 

 

 

=)) te ai cu inlofiru :tongue:

 

@maniaCU sa sti ca nu is pretentioasa,dar daca alti pun conditii de ce sa nu pun si io :happy: da i buna ideea ta cu hai patru

 

@wally poi dak o sa umblu cu mai multi i vro problema? :blush:

Wally25.08.2007 12:17

E o mare problema pentru ca sunt GELOS :laugh:

bodanelu25.08.2007 12:20
Later Edit: I'am pastrat una lui bodanelu.

Multumesc multumesc

 

da ce are dany din ce am descris io? :tongue:

hai ca poate imi iau si un amant.Amantu tre sa aiba de la 20 la 26 de ani :blush:

Am 23. deci ma incadrez :D

 

3.Nu e urias, am auzit ca astia din Valcea sunt chiar scunzi.

 

ALo alo... mister pac pac.. eu am 1.80 si tot din Valcea sunt :)

El Nino_925.08.2007 12:23

Io n-o sa fiu gelos...ca amant :tongue:

c.ronaldo1725.08.2007 12:24
eu am 1.80 si tot din Valcea sunt :)

 

Ssshhtttt. Nu-i strica combinatia lui Danny. :biggrin:

"Scopul scuza mijlocele!"

PS: Am impresia ca Wally vine de la Oli.

Wally25.08.2007 12:31

Te inseli, Ronaldo. Cand mi se spunea mie Wally, Oli era un necunoscut :happy:

Brunetzycka25.08.2007 12:32

:laugh: deci pana acuma 2 amanti :biggrin: @wally tre sa te obisnuiesti,gelozia nu-i buna

Wally25.08.2007 12:37

Fa-ma sa inteleg! Pe mine in calitate de ce m-ai ales/nu m-ai ales?

c.ronaldo1725.08.2007 12:37

Brunetico, schimba avatarul :). De fiecare data am impresia ca Wally si Nino s'au combinat cu Dica.

Wally25.08.2007 12:39

Frate, bine ca n-ai zis ca m-am combinat cu Oli...

Brunetzycka25.08.2007 12:55
Fa-ma sa inteleg! Pe mine in calitate de ce m-ai ales/nu m-ai ales?

 

 

poi ca ce ai vrea sa te pun :wub:

 

@c.ronaldo17 ce ai vrea sa pun la avatar?Dica i idolu meu :wub: ca el vreau sa ajung :laugh:

Wally25.08.2007 12:59
poi ca ce ai vrea sa te pun :wub:

Eu sunt precum Mirel. Stiu sa "joc" pe toate posturile. Pot sa "joc" si pe 2 posturi in acelasi timp(prieten si amant). Tu decizi pe ce post e nevoie de mine :laugh:

**alex**25.08.2007 13:54

Brunetzycko ai dat forumul peste cap, ai innebunit baietii, nu mai intereseaza pe nimeni de Gigi-Migi, Radoi, Dica-Mica, de crucea de pe autocar, de zvonurile legate de transferuri, de Michele, Borcea, BATE sau oricare alta problema! :wacko:

 

Ai venit ca un Tsunami peste noi! :laugh:

«13456725»