FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«12325»
Azzido06.08.2007 21:48

Traim o viata agitata, avem probleme, bucurii, suntem nevoiti sa suportam mult stres si sa avem de a face cu multi oameni, unul mai enervant ca celalalt.

Ce sa mai vorbim, e greu sa fii barbat in ziua de azi.

Uneori parca iti vine sa fugi in varful muntelui doar ca sa scapi de stres, suparari, neimpliniri sau necazuri.

Atunci iti vine in minte o singura replica: trebuie sa ma destind, sa ma relaxez...

Cum faci asta ?

Raspunsul variaza de la un individ la altul.

Depinde de fiecare in parte, ideea principala e ca trebuie sa te detasezi putin de tot ce e in jurul tau, trebuie sa iti ocupi timpul cu activitati placute...

 

Pe langa marea noastra pasiune, Steaua, eu va propun sa ne destindem admirand fotografii cu fiintele cele mai dragi noua, femeile.

Femeile prin definitie planifica viitorul si tot prin definitie cersesc admiratie, confirmari si protectie din partea celor din jur.

Pentru inceput, eu va propun sa oferim femeilor admiratie.

Asadar, acesta este un topic in care se vor posta fotografii cu femei si tot in acest topic avem o super oferta: dam ban misoginilor, totul gratis.

Nu va inghesiuti, avem pt toti...

 

Regulile sunt simple.

Trebuie pastrata o anumita limita a decentei, pozele nu vor fi de tipul nude, nu vor fi descarcate de pe alte site-uri, trebuie sa fie facute de voi sau trebuie sa aveti acordul proprietarului atunci cand urcati poze care nu va apartin.

Nu conteaza unde au fost facute, in ce tara, in ce locatie.

Se accepta doar poze in format jpeg sau gif, rezolutie maxima 1024x768.

 

Regula de baza:

NUMAI femei si neaparat frumoase... :biggrin:

Azzido06.08.2007 22:00

incep eu.

:happy:

fcs1.jpg

DSC00182.JPG

DSC00184.JPG

DSC00185.JPG

DSC00220.JPG

Dragoshel07.08.2007 06:50

Vreau sa va rog si eu ceva, sa puneti doar poze FACUTE DE VOI, nu d-alea dupa google, etc etc.

 

@azzido, tare ultima poza, ce scrie in spatele fetei aleia:P

bodanelu07.08.2007 07:24

si acum, o zi normala la Piscina din Rm. Vilcea

 

 

PS: need help. nu pot incarca mai mult de 500k... si astea sunt 3 poze :(

Azzido07.08.2007 09:59

Va rog sa postati doar poze.

Fara comentarii inutile !

axl2309.08.2007 08:37

 

Ia mai calmati-va cu femeile! Mai racoriti-va ca nu e vara tot timpul.

 

Da, Wally, e facuta de mine. Ieri.

Wally09.08.2007 09:03

@Axl, "criminala" poza! E facuta de tine? :tongue:

Azzido09.08.2007 12:34

Ia mai calmati-va cu femeile! Mai racoriti-va ca nu e vara tot timpul.

 

Da, Wally, e facuta de mine. Ieri.

 

femei, frate...doar femei. :happy:

fane_casieru09.08.2007 12:40
femei, frate...doar femei. :happy:

 

@Azzido - si alea tot femei sunt - dar sub alte forme :biggrin:

Azzido12.08.2007 23:50

@Vama Veche (pacat ca nu pot sa postez pozele nude :blush: )

DSC00727.JPG

DSC00730.JPG

DSC00799.jpg

DSC00802.jpg

DSC00804.JPG

axl2313.08.2007 01:00

Nemernicule, de ce n-ai zis ca mergi in vama? Ai pierdut cea mai groaznica betie din viata ta.

Azzido13.08.2007 09:49

Pai nici eu nu am stiut.

Ieseam cu masina din Costinesti si soferul intreaba : mergem la Ct sau la Vama ?

Adica o luam spre dreapta sau spre stanga ?

A fost o hotarare luata in 5 secunde, toti am zis la Vama.

Asa se iau hotararile la noi. :biggrin:

carminastan21.08.2007 19:23

deci protestez. de ce doar cu femei? nu e corect. ochii nostri de femeie nu trebuie sa se relaxeze?

cRiss4Steaua21.08.2007 19:49
deci protestez. de ce doar cu femei? nu e corect. ochii nostri de femeie nu trebuie sa se relaxeze?

ahahahah :D

Azzido21.08.2007 19:49

Draga Carmina, aici ne delectam doar cu poze pt femei pt ca majoritatea celor care intra pe forum prefera femeile.

Daca doresti, iti poti deschide topic separat in care sa ceri poze cu barbati.

Nu te opreste nimeni.

Un lucru e sigur.

Pe mine nu ai sa ma vezi facand browsing prin topicul ala :biggrin:

carminastan21.08.2007 19:55

iti multumesc, dar lasa nu mai deschide un topic. nu de alta, dar nu stiu cine le uploadeaza :D

ma conformez. ma uit la poze cu femei. sau poate nu ma uit deloc.

Wally21.08.2007 21:02

@Carmina, ai putea chiar sa faci upload la niste poze aici, in topicul asta. Ce te opreste? :tongue:

bodanelu21.08.2007 21:29

ma ofer voluntar sa ma afisez :) vreau sa-mi vedeti burta :)))

MIREL6RADOI21.08.2007 22:41

Azzido,pozele sunt offtopic...zici cu si despre femei,insa,vad numai poze cu pustoaice de liceu sau chiar de generala :laugh:

Recoba21.08.2007 23:16

moama ce de femei .....parca ma uit pe gsp.ro

Azzido21.08.2007 23:38
@Carmina, ai putea chiar sa faci upload la niste poze aici, in topicul asta. Ce te opreste? :tongue:

Chiar asa, Carmina.

Ai putea sa faci upload la niste poze ...cu tine. :biggrin:

Tinand cont ca stiu la ce sa ma astept, promit sa iti dau numai note bune.

 

Azzido,pozele sunt offtopic...zici cu si despre femei,insa,vad numai poze cu pustoaice de liceu sau chiar de generala :laugh:

Mirele, in primul rand, ce ai frate cu Hagi de il lucrezi pe la spate ? :biggrin:

Revenind la ale noastre, cum faci tu diferenta intre femei si pustoaice ? :sleep:

MIREL6RADOI22.08.2007 09:36
Chiar asa, Carmina.

Ai putea sa faci upload la niste poze ...cu tine. :biggrin:

Tinand cont ca stiu la ce sa ma astept, promit sa iti dau numai note bune.

Mirele, in primul rand, ce ai frate cu Hagi de il lucrezi pe la spate ? :biggrin:

Revenind la ale noastre, cum faci tu diferenta intre femei si pustoaice ? :sleep:

Azzido,nu imi place de Hagi ,e mai mare jucator decat mine si NU SUPORT ASA CEVA..DOAR EU VREAU SA FIU MIEZU! :biggrin:

on topic: dupa sani :biggrin: kiddin..acu,pe bune, mi se pare ca multe fetite din alea de liceu... :biggrin:

Dragoshel22.08.2007 09:37

ma ori puneti poze, ori nu mai postati aici. PUNCT

faceti degeaba off topic.

Incep sanctiunile.

carminastan22.08.2007 10:30

LE: le-am scos. s-au invechit

 

Si uite asa am uploadat si poze. si-s si cu mine. nu-s nude. sunt cu femei.....

munte.jpg

munte2.jpg

vama.jpg

Azzido22.08.2007 11:53

bun, acum ca a postat Carmina, o asteptam cu nerabdare pe Forever. :biggrin:

Cat mai multe poze, cat mai multe sanse de castig. :rolleyes:

«12325»