Da multe surori mai ai...
da mai ho bre ca nu sunt toate ale mele, oricum partea nasoala este ca multe dintre tipe nu sunt romance
asta ca sa vedeti ca mai exista si fete frumoase si pe alte plaiuri.
ms ms ms pt aprecieri, stiam eu ca o sa va placa, astept berea
Stanici
daca chiar vrei ce ai spus, o sa pun incurand o poza pentru tine, ia spune meri maine la hochei.
