Asadar, acesta este un topic in care se vor posta fotografii cu femei si tot in acest topic avem o super oferta: dam ban misoginilor, totul gratis.Nu va inghesiuti, avem pt toti...
Regulile sunt simple.
Trebuie pastrata o anumita limita a decentei, pozele nu vor fi de tipul nude, nu vor fi descarcate de pe alte site-uri, trebuie sa fie facute de voi sau trebuie sa aveti acordul proprietarului atunci cand urcati poze care nu va apartin.
Nu conteaza unde au fost facute, in ce tara, in ce locatie.
Se accepta doar poze in format jpeg sau gif, rezolutie maxima 1024x768.
Regula de baza:
NUMAI femei si neaparat frumoase... :biggrin:
Ne-am cam indepartat putin de la cerintele topicului, nu? Iar posturile de genul "
" (sau oricare alta "figurina") sunt interzise de Regulament.
I-auzi la el...eu nu-nteleg ce cauti tu aici...daca vrei iti postez si tie barbati pe celalalt topic sa nu mai plangi,emo care esti tu emo
Nico ne uraste.....................I AM BLIND!!!
Nico a vrut sa fie si ea putin ironica,nu-i de condamnat! :wink:
ati stricat si topicul asta.
felicitari!
inchis ![]()
Fiindca e plictiseala mare mai fac o incercare cu topicul asta ![]()
Regula de baza e urmatoarea: poze cu gagici care sa va apartina (pozele, nu gagicile
). Deci, fara gugal, fara fotosop, poze cu gagici si atat ![]()
Hai ca io ma mai gandesc daca pun niste poze cu alina_mihaela
))
mariuse poate vrei vreo 2 capace ![]()
Alino, poate pui 2-3 poze cu tine... sa mi-o iei inainte
))))
poate pun vreo 2-3 poze cu tine si gagica ...ce zici ![]()
Sau pun eu cu tine si veci, ce zici?
)))
sa vezi capace ce'ti iei ![]()
Bah... puneti poze sau ce plm faceti?
Marius pana la urma pui pozele sau nu?
teapa...
Tratati ba cu alina... daca ma lasa, eu le pun. Pana una-alta, incerc sa caut prin arhiva neste poze. Va sfatuiesc sa faceti acelasi lucru ![]()
Daca nu cu ea, atunci cu fata care ziceau astia ca o aveai la avatar ![]()
Da Maruse...aia care faceati schimb de proteze ![]()
Bonito ,da buna bucatica ti-ai mai tras!!!! ![]()
Sincere felicitari Mihai ![]()
PS: nu vreau sa ma fac cumnat cu niciun fcstelist![]()
Da multe surori mai ai...
PS: nu vreau sa ma fac cumnat cu niciun fcstelist![]()
Mihai, cine mama naibii se gandeste la casatorii?! O noapte, atat, fara complicatii ulterioare, e de ajuns. Sex, drugs and rock'n'roll, baby! ![]()