FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«1202122232425»
yo_marius17.11.2007 13:24

am mult prea mult timp liber si d-aia.....ma plictisesc.....

 

si nu,nu te cautam!!!!!:P

lucvald-190217.11.2007 13:53
postarile voastra sunt o lipsa crasa de respect fata de o persoana decedata.

 

de unde stii ca este in stare inerta?...esti cumva carabinieru' ala pe post de "sotul ei" ?!

IONUTZ-CIPRIAN17.11.2007 14:05

Cred ca aia rade de astia care o cauta de prin niste insule calde,unde se distreaza cu un mascul,daca era moarta cred ca o gaseau,este atata timp de cand o cauta,inca nu s-a inventat crima perfecta!!!

JDERUL17.11.2007 16:05

Soacra-mea, tot stelista si ea.

17180401473f10f11e8d3.jpg

-=Danny=-17.11.2007 18:17
Ah, de`aia intra el asa rar pe forum. E mai tot timpul la Bistrita. Cred ca face naveta..

 

 

Ma barfitzi pe la spate cumva ?? :dry:

Nu am fost nici o data in Bistritza , si nu inteleg de ce m-ati bagat in subiectu asta .... se ofera cineva voluntar sa imi explice ??:D

 

 

 

@JDERUL , ce soacra mijto ai ?!?!?!?!?!? =P~ =P~

IONUTZ-CIPRIAN17.11.2007 19:18

Daca soacra-sa e asa iti dai seama cum e nevasta-sa?!

Dragoshel17.11.2007 19:20

Mereu se lauda Jderul cu prietena mea... termina man... :)

JDERUL20.11.2007 09:12

Nebunaticule,nici nu s-a racit bine fostul tata-socru ca ai si actionat!

mirceaor20.11.2007 13:45

Jderule,sa-ti traiasca mama-soacra. Nevasta nici nu mai conteaza cum e... Si totusi ce e cu Bistrita? E oras frumos, de munte :)

JDERUL21.11.2007 08:07

Mersi!

Un sfat,apropos de Bistrita,daca vrei sa,,gusti"frumusetea arhitectonica sa vizitezi orasul impreuna cu sotia sau cu soacra altfel....,,sunt atatea motive" sa uiti drumul de intoarcere...! Dupa o vizita in Bistrita si cel mai convins celibatar isi schimba opinia!

axl2321.11.2007 08:59
Dupa o vizita in Bistrita si cel mai convins celibatar isi schimba opinia!

O minciuna sfruntata!!!

Cele mai frumoase fete din Romania se gasesc la Mangalia, si nu numai pe timpul verii. Eu stiu, convietuiesc cu una dintre ele de 7 ani si pe zi ce trece devine mai frumoasa.

fane_casieru'21.11.2007 09:05

@Axle

 

Moaaa....daca te-ar auzi doamna...cred ca ar fi in stare sa-ti angajeze o echipa de zugravi sa nu te mai chinui tu cu spaclul.

JDERUL21.11.2007 09:08

Felicitari! Va doresc sa fiti impreuna de-acum inca de 10 ori pe-atat cel putin!

Da ce vrei acum sa se repeada toti holteii de pe forum la Mangalia? Ce crezi ca in Calarasi nu sunt fete frumoase?

Gandeste strategic: eventualii rivali trimite-i cat mai departe!

axl2321.11.2007 09:37

@Fane

Doamna e inca domnisoara, si-asa o sa ramana inca cel putin vreo doi ani de-acum incolo. Sunt old-fashion, nu recunosc institutia casatoriei. Anarhie!!!

 

@Jderul

Nu mi-e frica de rivali, sa curga in valuri!

Multumesc de urari, la fel! Nu stiu cand ajung prin Calarasi, dar sunt convins ca-s fete frumoase pe-acolo. Doar suntem in Romania.

Stanici21.11.2007 09:44

Si in Bucuresti sun bune rau de tot. Numai ca te inhibi cand vezi cata cultura au. Nu le mai ajunge asta autohtona si au inceput sa faca schimburi culturale cu arabii si italienii. In rest, sunt OK, va poftesc sa le admirati.

bodanelu21.11.2007 10:16

va invit la rm. valcea :))

yo_marius21.11.2007 10:21

@ bodanelu

 

denii e de acord cu invitatia??

mirceaor21.11.2007 12:10
Mersi!

Un sfat,apropos de Bistrita,daca vrei sa,,gusti"frumusetea arhitectonica sa vizitezi orasul impreuna cu sotia sau cu soacra altfel....,,sunt atatea motive" sa uiti drumul de intoarcere...! Dupa o vizita in Bistrita si cel mai convins celibatar isi schimba opinia!

 

 

Cunosc ,cunosc chiar prea bine prietene.. :)

 

 

 

Iar @ Stanici ,si tu ai dreptate,doar se migreaza din toata partile inspre Bucale - cat despre interactiunile intre culturi , donshoarele in cauza merita precis niste trageri ( de codite) pe cinste...

-=Danny=-22.11.2007 20:21
@ bodanelu

 

denii e de acord cu invitatia??

 

Pai numai sa va prind in Valcea ... CA VA RUP PICIOATELE !!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Dany's05.01.2008 17:57
Pai numai sa va prind in Valcea ... CA VA RUP PICIOATELE !!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Ce or fi alea picioaTe :blink:

-=Danny=-05.01.2008 19:12

PICIOATELE = Sunt alea de iti place tie sa le pipai la femei , cand sunt in fusta scurta .... bine ca ar mai fii multe de pipait , acum depinde de femeie :D

DelPiero1010.01.2008 21:35

Danny,aceasta sexiune ieste pentru persoane a caror varsta indica cel putin 16 ani!Indeplinesti aceste conditiuni? :dry:

Joga Bonito25.01.2008 13:46

E o seceta continua, de vreo 10 pagini...

Scuze de intarziere... :biggrin:

 

In poza, amicul meu utist, vizibil intimidat de frumusetea celor 2 amazoane. Din privirea lui am descifrat ulterior: "Bai boule, de ce ti-a luat 2 minute sa faci poza aia!?" , desigur el a stat 3 minute :laugh: punandu-ma in tot felul de ipostaze...

 

In aceasi zi, seara ... Dupa vreo 2 sticle de vodca, fetele au deprins niste obiceiuri ciudate :smile:

 

 

Evita postarile consecutive. BUTONUL EDIT !!!

crazy1.jpg

crazy2.jpg

wolfi28.01.2008 14:49

pentru cei interesati sa o gaseasca p elodia, incercati aici

 

elodia..jpg

benzina15.02.2008 17:28

Fetele mele jupuite pe tate!

balena.JPG

HPIM0999.JPG

«1202122232425»