FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«1181920212225»
Wally22.09.2007 07:52

Care Lavinia? Ceva ma depaseste...

yo_marius_xxx22.09.2007 09:00

de fapt am intrebat-o......si nu mai are loc in lista de ignore =))

Brunetzycka22.10.2007 20:00

nimeni nimic? va-ti lasat de meserie de nu mai ziceti nimic pe aici? hai ca m-am intors :biggrin: ca io fo la dany dor de mine :blush: cui io mai fo dor de mine?;;)

axl2322.10.2007 20:03

Mie mio fo dor d u, d numa numa.

Brunetzycka22.10.2007 20:03

ioi, si mie :D serios :))

**alex**22.10.2007 20:04

Uelcom beac

-=Danny=-22.10.2007 20:07

Te asteptam cu bratele deschise !!! >:D<>:D<>:D<>:D<

 

Vrei sa mai postezi si pe la luateas la mijto :-" .... ce dor mia fost de tine .... :D

Brunetzycka22.10.2007 20:25

si mie :))) >:D< ... apropo azzido ce mai face :D ca nu s-o mai bagat pe aci de mult din cate vad, nu de alta da mi dor si de el :))

-=Danny=-22.10.2007 20:29

Nici io nu l-am mai vazut de mult .... l-am invitat azi sa mergem printrun club , da nu mi-a raspuns :D

Azzido22.10.2007 21:26

pai draga brunetica, eu nu m-am mai bagat pt ca topicul asta se vroia interactiv, pun eu o poza, puneti si voi.

din pacate nu prea a mers.

daca ti-e atat de dor de mine, da un mesaj privat sa-ti dau adresa de mess ca sa ma vezi zilnic. :rolleyes:

 

PS: poza cu blondina care are gropite nu imi apartine.

DSC01600.JPG

DSC01632.JPG

DSC01635.JPG

DSC01658.JPG

DSC01706.jpg

DSC01708.jpg

med_gallery_206305_2_71919.jpg

Brunetzycka23.10.2007 17:31

dap mi`o fo dor de u :X idul de mess is am pe profil da las ca oricum iti dau un mesaj pe privat ca nu ma doare mana :"> ..... eh da p`aci i prea liniste unde`s veteranii?? :D

yo_marius_xxx23.10.2007 17:35

ce nu-ti apartine azzido?? poza sau blondina?? :biggrin:

 

p.s. blonda aia e cea mai tare din pozele tale

p.p.s. misto la S.A.B.

IONUTZ-CIPRIAN25.10.2007 09:58

Unii cred ca s-au dus mai mult pentru femei decat pentru masini sau motociclete.sa nu mai spuna lumea ca avem femei de femei in tara!!!

Stanici25.10.2007 10:22

Erau si masini pe la SIAB ?!!!

Brunetzycka27.10.2007 12:17

nimeni nimic?:D nu va mai intereseaza matrimonialele??

-=Danny=-27.10.2007 14:16

Brunetzycka , ti-as sugera sa postezi pe luateas la misto ... e mai activ ca nici o data :happy:

 

Pai daca nu mai pune nici o fata poze pe aici .... mai bine pune tu sa ne mai clatim si noi ochii :rolleyes:

IONUTZ-CIPRIAN27.10.2007 16:32

Cred ca ar trebui sa-i clatesti pe strada,ca ai ce vedea si in plus acolo vezi "live"!!

Brunetzycka06.11.2007 19:00

hmzzz .... poze am da cu pushtoaice de 17 ani ;)) sa pun dinalea?? sau... is prea tinerele?:D

fane_casieru'06.11.2007 19:02

@Brunetzicka - tu incearca si vedem noi dupa :biggrin:

Stanici06.11.2007 19:18

Fane- un fel de Irinel.

 

Haideti, mai fete si baieti, unii dintre noi chiar au nevoie de pozele alea!!:D

-=Danny=-06.11.2007 21:26

Cand am vazut ca a aparut topicu cu femei sus , am crezut ca ati facut orgie aici :laugh: ...... dar m-am inselat .....

1uLy4Nn07.11.2007 18:02
nimeni nimic?:D nu va mai intereseaza matrimonialele??

 

 

 

ba ne intereseaza..pe tine? :steag_steaua_ro:

axl2315.11.2007 02:20

 

 

 

 

 

 

 

Fetele, cand tragem o miuta?

fane_casieru'15.11.2007 08:41

@Axle - sa inteleg ca asta este echipa a doua a Stelei ?

**alex**15.11.2007 13:32

@Stanici

 

Care dintre fetele de mai sus e japoneza ta?

«1181920212225»