FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«1192021222325»
Stanici15.11.2007 15:39

Japoneza mea ma lasa sa o tin de cele doua bete din dotare :D.

@Axl- putem incerca o anagrama in legatura cu "miuta" ?:D:D:D

**alex**15.11.2007 15:45

Aha, deci poza nr.6 ca are bete lungi :D

Tot la anagrama aia ma gandeam si eu :)):D:D:D

Stanici15.11.2007 15:48

N-ai inteles... "japoneza" mea e singura chestie de gen feminin care ma lasa sa o tin de betele din dotare... nush de ce, probabil pentru ca am un caracter infect si sunt urat cu spumeeeee. A - eu am citit cuvantul respectiv ca fiind anagrama... tre' sa schimb dioptriile:D

**alex**15.11.2007 16:43

Vorbeste cu doctorul lui Azzido.

Stanici15.11.2007 16:58

Sa fac o operatie de caracter - un transplant, ceva... , vorba aia, "GROH"

1uLy4Nn15.11.2007 18:18

la miuta aia ma bagatzi si pe mne macar rezerva? :)))

yo_marius15.11.2007 21:03

ma uit pe aici si tot caut "brunetica brunetica"........mai stie cineva ce am facut asta-vara??

Stanici15.11.2007 21:32

Eu as cauta o bruneta blonda. Sau viceversa.

benzina15.11.2007 23:54

bai nene...brunetica ne brunetica....cum dau de elodia???? ma poate ajuta cineva???? fular-campionii :steag_steaua_ro: :steagcruce:

yo_marius16.11.2007 08:53

@ benzina

 

sa-ti spun un secret : in episodul 274 din sezonul 12 din serialul "elodia" de pe 0tv o sa afli unde!!! asteapta,mai e atat de putzin!!!

korynna16.11.2007 10:17

@benzina

 

Eu am auzit ca Elodia e la tine :tongue:

dee16.11.2007 16:47

postarile voastra sunt o lipsa crasa de respect fata de o persoana decedata.

korynna16.11.2007 16:50

@dee

 

Stii tu ca e decedata?

dee16.11.2007 17:01

mda, scuze ca nu iti pot impartasi 'entuziasmul' in urmarirea acestei telenovele, o minima decenta si un minim respect e esential in viata.

Dragoshel16.11.2007 17:02

bateti-va bateti-va bateti-va

 

 

:)))) :biggrin: :biggrin:

korynna16.11.2007 17:31

Pai nu urmaresc nicio telenovela :laugh: Vad ca esti mai informata decat mine,daca a murit imi pare rau,nu as mai fi spus asta,daca nu...inseamna ca e pe invisible.Fiecare interpreteaza cum vrea,dar nu asta e subiectul topicului,acum sa vina pozele cu femei :tongue:

benzina16.11.2007 18:45

korina....cine ti-a zis :-w?????

**alex**16.11.2007 18:50

Mai mai.. Lazarus se chinuie de zeci de episoade sa desluseasca cazul, iar martorul cheie se afla chiar pe forum..

yo_marius16.11.2007 18:53

@ dee

 

cumva tu esti invitata surpriza care va deslusi cazul din seara asta??

 

P.S. am incercat s-o gasesc cu buddy spy si n-am gasit-o.....deci pe invisible nu e!!!:D

dee16.11.2007 19:26
am incercat s-o gasesc cu buddy spy si n-am gasit-o.....deci pe invisible nu e!!!:D

 

si tu ,Marius?!

 

din pacate, glumetii se dovedesc adesea profeti...

c.ronaldo1716.11.2007 19:50
mai stie cineva ce am facut asta-vara??

Si pana la urma.. pe cine a ales miss Bistrita? Wally, El_nino, Dragoshel...

yo_marius16.11.2007 20:01

@ RONNIE

 

din bistritza e?? atunci se explica!!! l-a ales pe Sabau ala sa nu plece la catzei....

 

@DEE

 

culmea e ca eu nu glumesc (doar iau la misto,dar aici nu e nici locul nici momentul)...inseamna ca tu esti profetul (profeta?).......glumeste te rog cu locul unde e "ingropata" fata sa scap de libidinosul de Lazarus...e deja prea mult

 

P.S. cica recompensa e de 50.000!!!! euro!!!! la banii astia il cumpar pe Surdu sa-mi duca gunoiu' in fiecare zi!!!;)

El Nino_916.11.2007 20:43

@Ronnei

Deni...se stie :biggrin:

c.ronaldo1717.11.2007 05:54

Ah, de`aia intra el asa rar pe forum. E mai tot timpul la Bistrita. Cred ca face naveta..

Brunetzycka17.11.2007 13:02

mah yo_marius .... vad ca ejti cu gura cam mare p`aci.. nici nu posteaza cineva bine si u repede raspunzi :-? si care`i treaba... ma cautai?? :-?

«1192021222325»