moaaaa
benzina tata, in ce loc exotic iti petreci tu vacantele de iarna?
moaaaa
benzina tata, in ce loc exotic iti petreci tu vacantele de iarna?
@benzina
Mai ai de vanzare cainele ala ......stiu e unu` p`aici !
maaa benzina, vezi ca tre' sa fie catea ca asta al nostrui cam mascul!
am dat-o deja..si idiotu caruia i-am dat-o a pierdut-o....
Prietena mea.
aia de la hicinciu meu e mai "buna" mah... oricum aveti grija unul de altul, si sa fiti fericiti.
AMIN!
Si mai am 2 amante :laugh:
Esti bolnav fane, iti dau 100 de euro dc te culci cu oricare dintre ele... :laugh:
Esti bolnav fane, iti dau 100 de euro dc te culci cu oricare dintre ele... :laugh:
Stai sa vezi amanta 3...piesa tata !
bah da unde le gasesti ma...numai bucati si bucati.... offff
@Fane
Un nr. de telefon a lu` creata aia? ![]()
Un nr. de telefon a lu` creata aia? ![]()
Care dintre ele ?
Cea cu freza emo sub brat ![]()
@cronny
Am una beton pentru tine...promit sa ti-o arat maine.
Doar a ta ,doar pentru tine :wink:
Fane este peste ? ![]()
Fane for president!
La urmatoarele alegeri te votez pe tine frate! Impreuna il detronam pe maleficul Somanescu.
@JogaB
Rechinul mi se mai spune...am ceva si pentru tine..ieftin si mult :biggrin:
Dar la fel ca si pentru CRonny....maine.
@Fane
Daca emo nu e, nimic nu e..
ps: sper sa ne intelegem la pret.. :>
@ CRonny si JogaB
Cum va spuneam...am cu ce bah !
Unde mai gasiti voi asa piese ?( eu zic ca face toti banii )
La alegere..sa nu aud ca v-ati certat.
Fane opreste-te! ca ajung astia micii, juniorii saitului, homalai si emo de la asa exemple ...
Ma astia micii vedeti ca asta-i batran si inrait de viata. Va arata toate strambele pamantului special ca va "deraieze" psihic si sa nu-i faceti concurenta (eh, nu acum cand mai cresteti). Iesiti si voi pe afara ca avem o tara plina de fumei frumoase si destepte :laugh:
@fane casieru in prima poza e criminala pustoaica aia :laugh: :laugh: :laugh: