FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«12122232425»
yo_marius15.02.2008 19:54

moaaaa

 

benzina tata, in ce loc exotic iti petreci tu vacantele de iarna?

Fane_casieru'15.02.2008 20:08

@benzina

 

Mai ai de vanzare cainele ala ......stiu e unu` p`aici !

novac15.02.2008 21:52

maaa benzina, vezi ca tre' sa fie catea ca asta al nostrui cam mascul!

benzina16.02.2008 00:58

am dat-o deja..si idiotu caruia i-am dat-o a pierdut-o....

axl19.02.2008 01:58

O prietena a unei prietene a unui prieten care este.

Image_2342_.jpg

yo_marius19.02.2008 13:33
poze cu femei pe ritmuri "manelistice" :rolleyes:
Fane_casieru'20.02.2008 08:18

Prietena mea.

Dragoshel20.02.2008 11:29

aia de la hicinciu meu e mai "buna" mah... oricum aveti grija unul de altul, si sa fiti fericiti.

 

AMIN!

Fane_casieru'20.02.2008 14:27

Si mai am 2 amante :laugh:

Joga Bonito20.02.2008 15:05

Esti bolnav fane, iti dau 100 de euro dc te culci cu oricare dintre ele... :laugh:

Fane_casieru'20.02.2008 15:55
Esti bolnav fane, iti dau 100 de euro dc te culci cu oricare dintre ele... :laugh:

 

 

Stai sa vezi amanta 3...piesa tata !

Dragoshel20.02.2008 17:07

bah da unde le gasesti ma...numai bucati si bucati.... offff

c.ronaldo1720.02.2008 17:14

@Fane

 

Un nr. de telefon a lu` creata aia? :D

Fane_casieru'20.02.2008 18:50

Un nr. de telefon a lu` creata aia? :D

 

 

Care dintre ele ?

c.ronaldo1720.02.2008 18:51

Cea cu freza emo sub brat :)

Fane_casieru'20.02.2008 18:55

@cronny

 

Am una beton pentru tine...promit sa ti-o arat maine.

Doar a ta ,doar pentru tine :wink:

novac20.02.2008 19:01

Fane este peste ? :blink:

Joga Bonito20.02.2008 19:02

Fane for president!

 

La urmatoarele alegeri te votez pe tine frate! Impreuna il detronam pe maleficul Somanescu.

Fane_casieru'20.02.2008 19:07

@JogaB

 

Rechinul mi se mai spune...am ceva si pentru tine..ieftin si mult :biggrin:

Dar la fel ca si pentru CRonny....maine.

c.ronaldo1720.02.2008 19:11

@Fane

 

Daca emo nu e, nimic nu e..

 

ps: sper sa ne intelegem la pret.. :>

Fane_casieru'21.02.2008 08:08

@ CRonny si JogaB

Cum va spuneam...am cu ce bah !

Unde mai gasiti voi asa piese ?( eu zic ca face toti banii )

La alegere..sa nu aud ca v-ati certat.

novac21.02.2008 08:58

Fane opreste-te! ca ajung astia micii, juniorii saitului, homalai si emo de la asa exemple ...

 

Ma astia micii vedeti ca asta-i batran si inrait de viata. Va arata toate strambele pamantului special ca va "deraieze" psihic si sa nu-i faceti concurenta (eh, nu acum cand mai cresteti). Iesiti si voi pe afara ca avem o tara plina de fumei frumoase si destepte :laugh:

.Ax3L.23.04.2008 09:43

@fane casieru in prima poza e criminala pustoaica aia :laugh: :laugh: :laugh:

NicoSoulSteaua14.05.2008 11:28
jpg.png
AdrianUltras2514.05.2008 11:44
:death:
«12122232425»