FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«123425»
forever_STEAUA22.08.2007 12:39

Nerãbdãtorule! :tongue:

 

 

 

fane_casieru22.08.2007 13:56

forever.....doar una ???

Azzido22.08.2007 14:35

bun, hai ca am inceput bine.

Cine se mai ofera sa posteze ceva poze ? :biggrin:

**alex**22.08.2007 14:52

Eu cand am vrut sa fac un concurs ati zis ca sunt misogin :biggrin:

Dragoshel22.08.2007 15:07

asta nu e concurs, pui pozele de buna voi si siliti de noi:))))

axl2322.08.2007 17:49

@forever

Vrei sa fii prietena mea?

fane_casieru22.08.2007 19:03
@forever

Vrei sa fii prietena mea?

 

Axle - ce faci frate, te bagi peste - nu poate omu`sa......ca tu......ok ma retrag, sa nu-mi iau ban. :tongue: :tongue: :tongue:

c.ronaldo1722.08.2007 19:09

Fane, oricum ai face, aXL e in fata mereu. Are vila (chiar daca e apartament) la mare, e milionar in lei (chiar daca aia sunt vechi), are un mercedes in fata casei (chiar daca e taxi). Deci, el e un fel de gigolo (italiano) al forumului.

 

LE: :rolleyes:

 

LE 2 : :biggrin:

danimarcu22.08.2007 21:46

Nu-i buna ideea asta cu pozele, ca incep userii sa se indragosteasca... :wacko:

Wally22.08.2007 21:48

Nu e nici o problema. Ii facem si o sectiune cu matrimoniale :laugh:

I.N.Money22.08.2007 21:52

Te-ai saturat sa fi singur ? Vrei pe cineva alaturi ? Tasteaza pe bar-ul IE www.fcsteaua.ro si poti spera ca aici o sa iti gasesti jumatatea. :biggrin:

korynna23.08.2007 01:01

Vreau si eu sa-mi gasesc jumatatea :tongue:

006.jpg.JPG

Dragoshel23.08.2007 05:54

nu-i nimic se poate face si asa ceva.

 

Zii un asl pls(+strada,+interfon,+etaj,+apartament) si se rezolva:D

danimarcu23.08.2007 06:33

Fetelor,frumoase poze...

Totusi,ca sa fiti mai convingatoare era bine sa puneti poze facute la mare... :blush:

Virgil23.08.2007 07:16

Carmina esti foarte frumoasa. Si bine facuta. Si esti probabil si inteligenta.Trebuie sa-ti alegi un baiat care sa-ti corespunda. Frumos, bine facut, inteligent. Si care sa te iubeasca. Si cam de varsta ta. Meriti. Ti-o jur. :)

Am salvat toate pozele!

axl2323.08.2007 07:47

@carmina

Vrei sa fii prietena lui Virgil?

Virgil23.08.2007 08:08

Nu indeplinesc o conditie. Aceea de varsta. In rest... sunt mai mult decat si-ar putea inchipui.

Nu pentru a o cuceri am complimentat-o, ci din admiratie. Am dat glas admiratiei mele.

forever_STEAUA23.08.2007 08:29
@forever

Vrei sa fii prietena mea?

 

Bineînțeles :wub:

 

Te-am refuzat eu vreodatã? :tongue:

carminastan23.08.2007 09:48
Nu pentru a o cuceri am complimentat-o, ci din admiratie. Am dat glas admiratiei mele.

 

Iti multumesc. Ma simt flatata :rolleyes:

Azzido23.08.2007 09:50
Vreau si eu sa-mi gasesc jumatatea :tongue:

Ok, te ajut eu.

Care jumatate vrei sa ti-o gasesti ?

Jumatatea stanga sau dreapta ? :tongue:

 

Carmina esti foarte frumoasa. Si bine facuta. Si esti probabil si inteligenta.Trebuie sa-ti alegi un baiat care sa-ti corespunda. Frumos, bine facut, inteligent. Si care sa te iubeasca. Si cam de varsta ta. Meriti. Ti-o jur. :)

Am salvat toate pozele!

Are dreptate Virgil.

Din punctul meu de vedere nu mai ramane nimic de facut, decat: would you be my Valentine ? :wub::happy:

korynna23.08.2007 09:53

Jumatatea dreapta :laugh:

carminastan23.08.2007 09:55
Tasteaza pe bar-ul IE www.fcsteaua.ro si poti spera ca aici o sa iti gasesti jumatatea.

 

 

O problema am....n-am IE, ca eu stau pe Linux cu Firefox si alte browsere :)) Asta inseamna ca n-o sa-mi gasesc jumatatea? :unsure:

AndyQ23.08.2007 09:56
O problema am....n-am IE, ca eu stau pe Linux cu Firefox si alte browsere :)) Asta inseamna ca n-o sa-mi gasesc jumatatea? :unsure:

 

 

Deci o sa dai LINUX si Firefox-ul in judecata, pentru ca ramai domnisoara :)

carminastan23.08.2007 10:03
Din punctul meu de vedere nu mai ramane nimic de facut, decat: would you be my Valentine ? :wub::happy:

:)

Dar ce ne facem ca mai e pana in februarie ?!

axl2323.08.2007 10:08

Pana in februarie exersati pana va sar ochii din cap.

«123425»