korynna incearca cu un mail la d***@*** , poate pe ajuta el ![]()
korynna incearca cu un mail la d***@*** , poate pe ajuta el ![]()
@korynna, ma ofer eu. Mai ales ca eu caut jumatatea stanga :laugh:
Propun ca toti ceilalti care n`au treaba p`aici ( adica ..nu sunt cuplati ) sa lase porumbeii astia sa-si faca si ei un viitor ( pe forum.. ) nu mai fiti asa de curiosi ce se intampla cum si cand....intru doar eu si va mai povestesc si voua cate ceva.
am lipsit si eu vreo zi de pe forum si gata gata s-au facut cuplariile deja.
impresionat am ramas de f_S. nu stiam ca avem o mods-a asa draguta
@fane vrei sa fi prietena mea?
:D
Bai, astia fara femeie, gajica, muiere, prietena, iubita nu fiti suparati! Apelati la o escorta sau o dama de companie, costa dar merita! :biggrin:
Sau www.haifaiv.com .
Ai gresit siteul c.Ronaldo , www.haicinci.com. Intri, dai un comment, lasi un pm si te-ai scos. Daca mai folosesti si cuvinte gen: "ejti mumoasa", "ce zgumpete de fatah" ... deja s-a udat
)
am lipsit si eu vreo zi de pe forum si gata gata s-au facut cuplariile deja.impresionat am ramas de f_S. nu stiam ca avem o mods-a asa draguta
@fane vrei sa fi prietena mea?
:D
@bodanelu - nu prea sunt hotarata,s-o intreb pe mama daca ma lasa ( ai si tu macar o Dacie ?) nu ca as fi pe interes... ![]()
Dar ce ne facem ca mai e pana in februarie ?!
Lasa, asta nu e o problema.
Important e sa vrei.
Vorba aia: daca vrei, poti. ![]()
Asta e cel mai caterinca topic pe care l-am citit
) Sunteti nebuni cu totii!
P.S. Azzido, mare combinator mai esti si tu ![]()
@bodanelu - nu prea sunt hotarata,s-o intreb pe mama daca ma lasa ( ai si tu macar o Dacie ?) nu ca as fi pe interes...![]()
Opelul "mama" opelul ![]()
Un topic dedicat fotografiilor cu fete, dar avem si un 'special guest', pentru mai multe informatii : http://www.cancan.ro/galerii/Aventurile_lu..._Nord/index.php !!
Il prinde bine namolu' ala..
:biggrin:
@cristian014
AAA..nuuuu...spune-mi ca tocmai nu am vazut asta...acum pot sa mor linistita,toate dorintele mi-au fost indeplinite ![]()
bai ce tare-i topicul asta ![]()
avem fete frumoase, nu facem un miss, ceva ?
totusi sa speram ca nu-si baga Borcea coada ca daca o face nu mai castiga Becali titlul de miss =))
o sa ne gandim si la asta sa vedem ce zice azzido, deocamdata este "busyyy rau de tot" ![]()
@cristian014 ala este fata?
PS: l-am vazut si pa Danny(vestitul) paici, o vrea sa se combine:D
Sunt aici !!! Cine ma striga ??
As cam fii interesat ..... da mai intai aratami catalogu de fete :biggrin: . Stai sa iti dau si detalile
, cam de varsta mea .... cam 168 .... sa arate bine .... sa fie BUNA
, si mai vezi si tu pe acolo
. Mult succes sa imi cauti jumatatea dreapta
. O sa revin dupa vreo 3 zile , sa vad ce ai gasit .
a fost ca o porunca, deci ma supun.
Danny, lasa ma e bine daca e mai mare, ca are experienta si inveti repede..![]()
hai ca ma duc s acaut, acuma arunca asta cu 1 bulion de $ pa mine:D
Nu toate femeile mai mari au experienta ... sunt si delea mici cu experienta
. Acum nu am nici un ban , ca inca ma judec cu aia de la sport.ro pentru drepturile de autor
.
pentru danny o fata de 12 ani ca sa fie de varsta lui
Nu toate femeile mai mari au experienta ... sunt si delea mici cu experienta. Acum nu am nici un ban , ca inca ma judec cu aia de la sport.ro pentru drepturile de autor
.
danny - cum le stii tu pe toate ca un om batran - daca avem nevoie de vreun sfat (in privinta femeilor ) putem sa deranjam ?
Danny, atotstiutorule, clarvazatorule, daca iti trimit o poza cu o fata, imi spui si mie daca are experienta? Da' sa-mi spui exact nivelul de experienta(pe o scara de la 1 la 10), sa stiu daca merita sa mai incerc sau nu...
De-acu-ncolo, aici vin sa-mi iau portia zilnica de ras
))
@bodanelu fi cuminte ca te dau in gat
)))))
Danny, sa nu te mai deranjam aici, presupun ca nu ai asa mult timp liber pentru noi, lasa-ne cartea ta de vizita, si orele intre care te putem deranja zilnic.
@SSk, esti bine-venit la orice ora a zilei(si noaptea) ![]()
Daca tot ati editat numele topicului, hai ca ma bag.
Caut fata intre 16 si 19 ani, cu experienta :laugh: , de preferat blonda, cu parul nu foarte lung dar nici scurt, sa aiba intre 1.60 si 1.75, maxim 65kg
. Daca se poate ca fata sa aiba si un mercedes la scara si cateva conturi frumusele de la taticu' in banca atunci pot spune ca prin fcsteaua.ro mi'am gasit jumatatea (d sau s
).
Acum asteptam! ![]()