Danny asta e un adevarat Guru al forumului ! :laugh:
P.S. Sa vedeti voi ce bataie o sa iasa la Bistrita in galerie pe Brunetica =))
=)) atunci ar cam trebui sa`mi iau cate 6 7 bodyguarzi dupa mine
) ii iau pe aia din galerie de la Gloria Bistrita :biggrin: va suparati?![]()
v-am mai spus.... nu va bateti .... pentru toti este un loc :laugh:
haideti in numar cat mai mare la Bistrita ca am niste prietene faine... de salivatzi ;
si ele tot steliste ![]()
dany? iti tre poze cu femei? sa pun cu mine?;
... numa ca io nu`s femeie ![]()

