FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«167891025»
Brunetzycka27.08.2007 08:54
Danny asta e un adevarat Guru al forumului ! :laugh:

 

P.S. Sa vedeti voi ce bataie o sa iasa la Bistrita in galerie pe Brunetica =))

 

 

=)) atunci ar cam trebui sa`mi iau cate 6 7 bodyguarzi dupa mine ;)) ii iau pe aia din galerie de la Gloria Bistrita :biggrin: va suparati?:))

v-am mai spus.... nu va bateti .... pentru toti este un loc :laugh:

haideti in numar cat mai mare la Bistrita ca am niste prietene faine... de salivatzi ;;) si ele tot steliste :wub:

 

dany? iti tre poze cu femei? sa pun cu mine?;;) ... numa ca io nu`s femeie :unsure:

c.ronaldo1727.08.2007 09:05
numa ca io nu`s femeie :unsure:

 

Esti baiat cu nume de fata atunci?

 

am niste prietene faine

 

Vrem poze...

Brunetzycka27.08.2007 09:10

ma refeream ca nu`s femeie mah :)))=)) is domnisoara :blush: :tongue:

El Nino_927.08.2007 09:58

Atunci pune poze cu prietenele tale faine...dar si cu tine :biggrin:

**alex**27.08.2007 10:03
Eu zic ca se numeste dragoste, iubire patimasa intre useri.

 

Sau ca sa parem si noi inteligenti, se numeste Socializare. :wink:

-=Danny=-27.08.2007 10:09
dany? iti tre poze cu femei? sa pun cu mine?;;) ... numa ca io nu`s femeie :unsure:

 

 

Daca nu esti femeie esti ..... fata :P . Si daca tot ai zis ... pune si tu cateva poze cu tine ... si daca esti cu inima mare , pune si cu prietenele tale . :happy:

Brunetzycka27.08.2007 15:53

poi pe prietenele mele o sa le vedeti daca veniti aici in bn :biggrin:

bodanelu27.08.2007 19:23

pai sa le recunoastem... si pe tine si pe ele :D

Khalid27.08.2007 20:02

Ba, lasati vrajeala! Uite cu cine m-am intalnit azi in supermarket :laugh:

 

2708071855mc6.th.jpg

Azzido27.08.2007 20:59

hai bre, ne lasi ?

ala nu e Thereau si inainte de toate, asta nu e un topic despre barbati.

fane_casieru27.08.2007 21:05
poi pe prietenele mele o sa le vedeti daca veniti aici in bn :biggrin:

 

Si daca nu ne place de ele..... si o sa ne placa la toti doar de tine ???...eee ???

Katau27.08.2007 22:48

Ce caterinca groteasca cu topicu asta :)) ,am lasatcateva poze sa nu ziceti ca am venit cu mana goala.. fdsf.JPGImag006.jpg6230pic__146_.jpgada.JPG

Azzido27.08.2007 23:40

Caterinca este meseria noastra de baza.

La mine pe cartea de munca scrie caterincos, nu IT-st. :biggrin:

---

late edit:

Nice girl!

Ne vedem prin peluza, unde ultrasii se-amuza. :rolleyes:

Khalid27.08.2007 23:45

Daca ala nu e Thereau, pffff...in fine :laugh: .

 

Ceva fetite?!

**alex**28.08.2007 06:41

@Katau

 

Nu pot sa nu-l remarc pe Mihai Viteazul in ultima poza :))

shmekheru28.08.2007 07:52

yo nu pot sa nu remarc lantisorul fetei din ultima poza.....

fane_casieru28.08.2007 10:39

Dar harta cu Romania Mare nu a vazut-o nimeni ?

BISTRITA28.08.2007 11:15

bha .......... ce`i aici va datz la nevasta mea Brunetzycka.. ce mnezeu !?

c.ronaldo1728.08.2007 11:35

Ce `reacu dom`le astia`s rRomi? Se casatoresc la 15 ani?

 

PS: Bha, va da`ti la nevasta lu` asta de mai sus? Va rupe capu`n doua... :))

El Nino_928.08.2007 11:38

Hai, gata ma..."asta e glume" :)))))

SSK28.08.2007 11:48

Totusi, daca va uitati cu mai mare atentie, ati observa ca NU e vorba despre Mihai Viteazul, ci despre Ion Voda cel Cumplit ;)

fane_casieru28.08.2007 12:32
Totusi, daca va uitati cu mai mare atentie, ati observa ca NU e vorba despre Mihai Viteazul, ci despre Ion Voda cel Cumplit ;)

 

Bine si tu SSK - ati vazut mai copii cine stie -cunoaste...bv. profesore.Ai un FB de la mine si la viitoarea intalnire...Haineken cat cuprinde. :biggrin:

Brunetzycka28.08.2007 13:55

=))) nu suntem romi mah :)) zicea j el :P

BISTRITA28.08.2007 14:04

Acuma sa vorbim serios... a fost o gluma cu Brunetzycka .. in fine , sunt un membru din galeria Gloriei .. poi ma voi veniti la agatzat la noi in BN , nu avetzi destule in Bucuresti ?! Mai ales ca ea a fost indepartata din galeria Gloriei pentru. faptu ca a uitat ORASU unde s-a nascut ! Respect pentru. TOTI CARE IUBESC ECHIPA DIN ORASU LOR !!!

George Stan28.08.2007 14:12
ea a fost indepartata din galeria Gloriei

Sa postezi poze de la arderea pe rug :D

«167891025»