FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«18910111225»
-=Danny=-29.08.2007 19:49

Si mai stiai ca Dica e un magnific ?!?!?!?!?!?!?

Brunetzycka29.08.2007 19:57

jtiu jtiu :X mai ales de Dica:X Dica i cel MAI TARE si nu se pune problema ;)) si zaharia :X:X Forza Steaua :X ... cik: in padurea cu alune aveau casa 3 catei vine Dica si le spune AM TRECUT DE TURU 3

-=Danny=-29.08.2007 19:59

=))))) ..... ai modificat chestia cu lazio :P ..... dar am facut o chesti ... ciudata :D , dupa meci , s-au sarutat Lovin si Goian :)))) =)))) , i-am vazut inainte ca se intelegeau bine , dar asta a fost bomba de final !!!! Sa ne facem griji ??? NEAAAAA !!!!!

Brunetzycka29.08.2007 20:04

LoL ce poza?

-=Danny=-29.08.2007 20:06

Ma refeream la versuri ............. si pe aia doi i-am vazut pe sport.ro !!!! Apropo , stii s-au schimbat prezentatori de la special ???:-/

Brunetzycka29.08.2007 20:13

lol =)) nuj

-=Danny=-29.08.2007 20:16

lol nici eu nu stiu :))))

 

 

 

@Brunetzycka , fusasi la stadion ?? Zi si mjie cum fu la meci ?? :D

bodanelu29.08.2007 21:03

@Brunetzycka nu ti se pare ca te cam destrabalezi la 15 ani? la 20 ce mai faci? copii?

vopsita, tatuaj, destrabalare pe un forum de.. barbati?

-=Danny=-29.08.2007 21:06

Asa e ..... ai tatuaj la 15 ani !!!! Cea ce eu visez de mult sa imi fac un tatuaj cu Steaua ...... :rolleyes:

Wally29.08.2007 21:20
@Brunetzycka nu ti se pare ca te cam destrabalezi la 15 ani? la 20 ce mai faci? copii?

vopsita, tatuaj, destrabalare pe un forum de.. barbati?

Eh...copiii din ziua de azi... :biggrin:

Brunetzycka29.08.2007 21:22

ma bodanelule io nu m-am luat de tine.. j nu te`am intrebat ce o sa faci u peste 5 ani ok? ... sa te informez si pe tine... tatuaju i tatuaj semipermanent daca nu jti ce ii aia... iti explic... dupa 2 saptamani se duce.... si stai relax ca n`am nevoie de copii pe la 20 de ani.. imi traiesc viatza ca o sg viatza am.... j so inventat medotele contraceptive dak ash avea nevoie ;) ....j ma vopsesc cat am io chef... dak imi permit parintii i treaba mea!!!!!!!! dak nu`ti convine cara`te u pe forum de femei mno i bn ;) .... crek ejti un pensionar dinala de 70 de ani... nij bunicamea numi face morala dinasta si ea are 54 de ani ... inca chiar i plashe cum is vopsita si si tatuaju :-j

 

OMINI BUNI!!! tatuaju i SEMIPERMANENT ... io nu suport injectiile si ar fi o faza sa suport tatuajele :-j

c.ronaldo1729.08.2007 21:25

Calm mami, nu te enerva!

Wally29.08.2007 21:26

@Brunetzycka

Nu ma deranjeaza tatuajul tau. Din partea mea ai putea sa-ti mai faci unul. PERMANENT. Da' numai ca putin mai jos :tongue:

Dragoshel29.08.2007 21:27

conflictul intre generatii si sexe degenereaza :))), stati ma calmi aici e un loc unde ne putem relaxa.

Brunetzycka29.08.2007 21:27

apoi ma dispera... ce .... i tre`? :angry: pana amu am vb frumos cu tota lumea si nu am luat pe nimeni la mijto ... j mi se apuca el sa`mi faca gura....

 

@Brunetzycka

Nu ma deranjeaza tatuajul tau. Din partea mea ai putea sa-ti mai faci unul. PERMANENT. Da' numai ca putin mai jos :tongue:

 

 

:))) mi`ash face.. da aici intervin parintii :angry: .... si mi si ff teama (de la o injectie de frica lejin....) ... teama de ace :-s

c.ronaldo1729.08.2007 21:31

E mai frumos tatuaju` de la guma Ciupaciups. Si e si fara ace.

Brunetzycka29.08.2007 21:34

=)) nu maaa :)) nu`i de la guma:)) .... i facut in grecia :P ... de CHINEZI macar o tinut 2 sapt.... so vazut calumea... da amu mio ramas semn si de o luna nu mi se mai duce :)))=))

Wally29.08.2007 21:35
:))) mi`ash face.. da aici intervin parintii :angry:

Pai daca e mai jos cum am zis eu, nu au cum sa-l vada parintii :tongue:

Brunetzycka29.08.2007 21:38
Pai daca e mai jos cum am zis eu, nu au cum sa-l vada parintii :tongue:

 

 

 

mi friiiiiiica .... j tot il vad j ei pana la urma.... cum io`s disperata dupa poze:))) o sa`l vada prin pc ;)) .... si mi FRICAAAAA

Wally29.08.2007 21:42

Fricoaso!!! Tie ti-e frica de parinti, nu ca ar durea :tongue:

Brunetzycka29.08.2007 21:46
Fricoaso!!! Tie ti-e frica de parinti, nu ca ar durea :tongue:

 

 

=)))apoi ei nu mai au ce sa`mi faca dupa ce tatuaju mi facut.... da mi teama ca in timp ce`mi face tatuaju lejin de vro 4 5 6 7 8 ori :P

**alex**29.08.2007 21:49

@ Azzido

 

Era vorba despre poze cu prietenele ei, nu cu ea.

Brunetzycka29.08.2007 21:52

alex ..... ti`am zis... vi la Bistrita .... si vezi :P ....

Wally29.08.2007 21:54

@Brunetzycka

**alex** are dreptate. Niste poze sau link-uri cu poze ale prietenelor tale nu pui? :biggrin:

Brunetzycka29.08.2007 21:55

ash pune poze.... da nu mere sa pun :angry: simt ca tampesc :))

«18910111225»