FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«1101112131425»
Brunetzycka30.08.2007 18:26

LOOOOOOOOOOOL =)) merge sa pun poze :)))

fane_casieru30.08.2007 18:49

 

Frumoase poze.... :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: ...mai ai si altele ????

Brunetzycka30.08.2007 18:50
P7100470.jpgP7100476.jpgP7100523.jpgP7100390.jpg Shatenutza :D
fane_casieru30.08.2007 18:55

@bruneta - cine-i in poze ?

Fa-ne o prezentare completa.

Brunetzycka30.08.2007 18:58

S6302544d__486_x_578_.jpgS6302545__506_x_675_.jpg

attachment=719:S6303440...6_x_675_.jpg] DEYUTZA

S6303440__506_x_675_.jpg

Brunetzycka30.08.2007 19:00

prima tipa.... in costum de baie albastru ii SHATENUTZA .... o cheama claudia are 15 ani .... restu pe privat :tongue:

a2a tipa.... DEYUTZA.... o cheama deya... are 16 ani.... si lafel restu in privat :laugh:

 

astept sa comentati :D

dee30.08.2007 19:27
@dee.. pe cand poze?

 

va las sa admirati pustoaicele, vad ca va place . Nu le pot face concurenta, am trecut cam demult de juniorat ;)

I.N.Money30.08.2007 19:28

Nu merge sa dam "faivuri" ?

bodanelu30.08.2007 20:00
va las sa admirati pustoaicele, vad ca va place . Nu le pot face concurenta, am trecut cam demult de juniorat ;)

 

conteaza? nu conteaza.. conteaza sa vedem femei pe topicul de femei :D

MadFroG30.08.2007 20:00

Pedofililor ....

Brunetzycka30.08.2007 20:14

=)) she rai sunteti ;))

Lex @ Fun30.08.2007 21:09

SaLuT All !!!

Ce FaceTi?

yo_marius_xxx30.08.2007 21:14

hahahahahahahahaha..............moamaaaa...super poveste...sa mor de ras...hahahahahahaha.....bravo ma ....na ca am uitat cum te chema(dak nu esti fata ce sa fac??)...oricum,super tare frate :))...............misto poze brunetzyka,da' tot nu-ti dau messu....hahahahahahahahahahaaha :)):)):))....hai ca am ras si azi......bravo ma...

danimarcu30.08.2007 21:28

Topicul devine din ce in ce mai distractiv...

@Brunetzycka(sper ca am scris bine) FELICITARI!...

Ai ajuns in cateva zile la fel de celebra ca si daffyduck,caruia i-a luat ani de zile... :biggrin:

bodanelu30.08.2007 22:05

atunci pune poze :))

bodanelu30.08.2007 22:14

@azzido rezolva fata.. sa nu stam sa asteptam :))

Azzido30.08.2007 23:22
prima tipa.... in costum de baie albastru ii SHATENUTZA .... o cheama claudia are 15 ani .... restu pe privat :tongue:

a2a tipa.... DEYUTZA.... o cheama deya... are 16 ani.... si lafel restu in privat :laugh:

astept sa comentati :D

Pedofilia salveaza Romania.

 

SaLuT All !!!

Ce FaceTi?

O ardem in flacari.

Tu ?

 

@azzido rezolva fata.. sa nu stam sa asteptam :))

Tolba cu tutoriale tocmai s-a golit.

Chiar si asa sunt sigur ca o sa se gaseasca un om cu suflet mare si o s-o "rezolve" pe sarmana fata. :wink:

PortarNr4331.08.2007 04:42
prima tipa.... in costum de baie albastru ii SHATENUTZA .... o cheama claudia are 15 ani .... restu pe privat tongue.gif

a2a tipa.... DEYUTZA.... o cheama deya... are 16 ani.... si lafel restu in privat laugh.gif

astept sa comentati :D

 

Mai baieti, asteptati inca vreo 2-3 ani sa mai creasca fetele si dupa aia ...

o sa va razganditi :biggrin:

fane_casieru31.08.2007 07:08

@bugaboo - mie poti sa-mi arati poze cu tine ca nu sunt pretentios - stii...dupa o varsta nu mai conteaza aspectul,important este care bea mai mult. :tongue:

 

va las sa admirati pustoaicele, vad ca va place . Nu le pot face concurenta, am trecut cam demult de juniorat ;)

 

@dee-am 50 ani ,crezi ca am vreo sansa sa vad fo`poza ?

(mie nici nu-mi plac pustoaicele in schimb dupa cele care au trecut de juniorat,sunt terminat. :wub:

Brunetzycka31.08.2007 08:36

@damimarcu mersi mersi :blush:

cozmin31.08.2007 10:03

flacailor..v-ati gasit pe site-ul Stelei sa puneti poze cu femei..daca vreti sa vedeti femei in poze faceti-o pe alte site-uri nu aici.Serios e de kkt faza..

yo_marius_xxx31.08.2007 10:27
N-ai nimerit-o...sunt fata

aha.....tot ca brunetzyka...15 ani...??lasa-ti mai ca aici se vade viitorul Stelei....suporterii sub 18 ani......cand o sa ajunga la 20 o sa aiba bani si de tricouri originale :D:D......si apropo..cand o sa aiba brunetzyka 20 d ani,o sa fie si Steaua in semifinalele UCL :D:D sa vezi atunci bataie p bilete......

 

bai nene...traiasca haifaivu asta ca muream d curiozitate :D:D....si am si yo o intrebare:toti stelistii de pe forum sunt noctambuli??ca mi se pare ca numai eu postez ziua :((....las' ca diseara sunt prezent....la un pahar de vorba cu brunetzyka (hahahahahahahahaha).... fularsteau2

Brunetzycka31.08.2007 11:15
:))) nu numa u postezi:P las ma Marius ca cu prima ocazie imi iau tricou original >:P sa mori u de ciuda mno!! tzac tzac ..... j io si ziua intru din cand in cand pe forum.,depinde cand n`am ce face :P
-=Danny=-31.08.2007 17:21

Ba femeie , io stiam ca tatuaj tau nu e permanent !!!! Ca dela vreau si io sa imi fac .... pe 10 zile :rolleyes: . Si ma ma intereseaza pe mine , cate anticonceptionale iai tu zilnic !!!! Si daca ma imi ziceai mie sa ma car de pe forum , si ca sunt bostorog , atunci eu te invit sa te cari mai repede de pe forum , hoasca batrana ce esti !!! Si daca ii ziceai lu Bodanelu ca e bostorog , iti urez io acelasi lucru din parte lui . Vad ca pe topicu asta te simti ca pestele in apa .....

c.ronaldo1731.08.2007 17:22
Scuzati`l. Am fost cu el la o bere si acuma se crede Razboinicu` lu` mini., Denii.
«1101112131425»