FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«1111213141525»
bodanelu31.08.2007 17:28

@ronie ai ajuns la vl? :))

@Denii mai usor tata.. :D anticonceptionalele se iau doar 1 data pe zi :)

Wally31.08.2007 17:31
hoasca batrana ce esti !!!

Ce-a zis-o Danny! :laugh: :laugh: :laugh:

c.ronaldo1731.08.2007 17:31

@bodanelu

 

Am facut o vizita pe la 7. Apoi am fost si pe la mare vreo jumatate de ora, si cand sa vin acasa am vizitat ungurii putin. Acum sunt pe scanul meu mult iubit.

 

 

 

Presimt ca va iesi o cearta ca in zilele bune. MODS, pentru binele umorului romanesc care se afla in criza, va rugam sa nu editati posibila cearta (hai sa zicem discutie) dintre Denii si Brunetica.

 

 

@bodanelu

 

Yeaaahhhh baby. :P

-=Danny=-31.08.2007 17:43

Nu sunt femei sa ma intereseze faza cu anticonceptionale ....... azi nu am baut nimic ( daca imi amintesc bine ) ...... da ma enerva rau , ca ma cr4ede si prost , sa nu stiu io ce e ala tatuaj ...... si il mai face si bostorog pe bodanelu ( sau pe mine ) , de parca ar fii nu stiu ce vedeta !!!

 

Brunetzyca scrie corect gramatical , dar ca pe messs ...... da io mai gresesc la gramatica , da in rest sunt curat !!! Curat ca lacrima !!!!

bodanelu31.08.2007 17:51

@ronie mda...

 

razboi frate aici intre Denii (ronie sper ca ma lasi sa folosesc si eu) si bistriteanca.. :))

**alex**31.08.2007 17:57

Opriti-l pe Denii (copyrights ronie) ca vrea sa se sinucida cu o supradoza de anticonceptionale!! :laugh:

-=Danny=-31.08.2007 17:57

@bodanelu , si pe tne te-a jignit , nu stiu cum de poti suporta .......da oricum , am vazut ca tu ai actionat pasnic . :P Sper ca ma susti pe mie :unsure:

 

 

@**alex** , nu stiu sa le folosesc ....... si nici nu mi-ar folosi la ceva .....

 

 

Later Edit : Nu imi mai ziceti ma Deni , sau Ronei , ca n sunt sigur daca imi ziceti mie , si nu zaresc repede .

**alex**31.08.2007 18:08

Se folosesc usor sunt ca supozitoarele.

 

Tu esti Denii, Ronie e c.ronaldo17.

-=Danny=-31.08.2007 18:15

ok alexinho ........ ;) :biggrin:

shmekheru31.08.2007 18:57

somebody stop him...deni te rugam sa te calmezi:D

bodanelu31.08.2007 19:05
ok alexinho ........ ;) :biggrin:

 

foarte foarte tare :)

axl2331.08.2007 19:34

Nu mi-am putut infrana perversa curiozitate si am intrat si eu pe profilul Brunetei Jr. si am realizat ca este o fata destul de draguta. Dar ce m-a frapat este numarul de prieteni: peste 2300. Pai frate, eu am doar vreo 10. Se cheama ca-s old fashion la categoria net friends sau ca-s mai selectiv?

dee31.08.2007 19:52
Nu mi-am putut infrana perversa curiozitate ...

 

nici eu :)

mi-am dat seama ca n-am mai intrat pe contul meu din 2005 ( pe atunci era la moda) ...wow, acum au aparut skinuri ...

axl2331.08.2007 19:56

Si-am uitat sa spun ca printre aia 10 prieteni ai mei unul s-a bagat cu japca si unu-i caine: Pitu, pechinezul lu' sor'mea.

Gezets31.08.2007 20:30

de viitor,promite...:D

Brunetzycka31.08.2007 20:58

BAH nene!! apoi vezi ca io n`am vorbit cu tine!! Ai inteles? Prima data invața sa citesti si dupa aia sa deduci ca io nu am vorbit cu tine si n-am avut treaba cu tine. Dar de unde atata logica. Arata`mi si mie unde m-am adresat tie si pana atunci ciocu mai mic.(Aici nu am înțeles ce a vrut sã zicã) tu ma cu ce tupeu vine la mine si imi face scandal :-j si mai documenteaza-te si hai dupa aia sa mai vorbim

Wally31.08.2007 21:04

Rea tare Brunetzycka asta...Putin respect pentru "veterani"! Daca se grabea un pic Axl putea sa-ti fie tata :biggrin:

**alex**31.08.2007 21:09

Eu cred ca i se adresa lui Denii, nu lui Axl.

 

Imi place accentul Brunetzyckcii reprodus in cuvinte. :biggrin:

Wally31.08.2007 21:13

Credeam ca s-a luat de Axl ca a spus ca are 2300 de prieteni pe "haifaiv", in timp ce el are doar 10.

Brunetzycka31.08.2007 21:16

:)) apo` incerc sa`mi fac "ma style" :tongue: ....

 

@wally era vb de danny nu de axl ....

 

 

@axl23 .... aia 2300 is numa unsfert din prietenii mei adevarati :happy: ... am gl :P..... io in fiecare zi dau accept la cat 30-40 si uite ca se aduna...:> ....se aduna si de pe mess ca in lista am 1000 ....da mno.... poate pana la urma o sa ajung vedeta pe hai patru ... dak danny o zis ca ma cred vedeta :happy:

bodanelu31.08.2007 21:29

tza... si cand imi aduc aminte ca eu la 15 ani intram in casa la ora 7 :))

nu stiam ce e ala net etc. :))

Brunetzycka31.08.2007 21:38

apoi deatunci so schimbat multe >:) ... dak var`mea de 8 ani intra pe mess si vorbeste cu baietii :mellow: ..... si dak zici ca generatia noastra i dezastruoasa asteaptate sa vez peste vro 2-3 ani :blink:

Phire31.08.2007 22:00
Si-am uitat sa spun ca printre aia 10 prieteni ai mei unul s-a bagat cu japca si unu-i caine: Pitu, pechinezul lu' sor'mea.

 

E putin off-topic, si-mi cer scuze pentru asta, dar coincidenta mi se pare prea mare pentru a-mi putea stapani curiozitatea: pe sora ta o cheama cumva Anne-Marie?

yo_marius_xxx31.08.2007 22:12

haha.....era o chestiune de timp pana sa se certe cnv cu bruneta....deh...razbelul generatiilor :P

 

acu altceva......am primit o poza c-o cunstinta super,da' nu prea pot s-o pun p forum...:(((((......poate cineva sa ma rezolve??? :D:D:D.......asta daca vreti sa va mai clatiti ochii ca am obdervat ca poze nu mai pune nimeni :P

 

deci....rezolvati-ma fratior.......adica mai bine ma rezolva o sora....hahahaha fular-campionii

 

mai ce tarziu e..:D:D:D:D....inainte de somn am observat ceva.....cum se face ca toate fetele de pe site fac parte din grupul seniori??chiar si bruneta la 15 ani e "seniori"........

 

da' sa stiti ca fara noi minorii(pardon membri simpli) a fi senior nu ar fi insemnat nimik.......stiu ca e off topic da' sunt si eu curios...:P:P:P fular-campionii

DelPiero1001.09.2007 00:12

Eu de abia acum vad topicul asta...deci,eu pun inrebarea,si voi raspundeti:blonda,bruneta,roscata sau toate trei? :dry:

«1111213141525»