@ronie ai ajuns la vl? ![]()
@Denii mai usor tata..
anticonceptionalele se iau doar 1 data pe zi ![]()
@ronie ai ajuns la vl? ![]()
@Denii mai usor tata..
anticonceptionalele se iau doar 1 data pe zi ![]()
hoasca batrana ce esti !!!
Ce-a zis-o Danny! :laugh: :laugh: :laugh:
@bodanelu
Am facut o vizita pe la 7. Apoi am fost si pe la mare vreo jumatate de ora, si cand sa vin acasa am vizitat ungurii putin. Acum sunt pe scanul meu mult iubit.
Presimt ca va iesi o cearta ca in zilele bune. MODS, pentru binele umorului romanesc care se afla in criza, va rugam sa nu editati posibila cearta (hai sa zicem discutie) dintre Denii si Brunetica.
@bodanelu
Yeaaahhhh baby. ![]()
Nu sunt femei sa ma intereseze faza cu anticonceptionale ....... azi nu am baut nimic ( daca imi amintesc bine ) ...... da ma enerva rau , ca ma cr4ede si prost , sa nu stiu io ce e ala tatuaj ...... si il mai face si bostorog pe bodanelu ( sau pe mine ) , de parca ar fii nu stiu ce vedeta !!!
Brunetzyca scrie corect gramatical , dar ca pe messs ...... da io mai gresesc la gramatica , da in rest sunt curat !!! Curat ca lacrima !!!!
@ronie mda...
razboi frate aici intre Denii (ronie sper ca ma lasi sa folosesc si eu) si bistriteanca.. ![]()
Opriti-l pe Denii (copyrights ronie) ca vrea sa se sinucida cu o supradoza de anticonceptionale!! :laugh:
@bodanelu , si pe tne te-a jignit , nu stiu cum de poti suporta .......da oricum , am vazut ca tu ai actionat pasnic .
Sper ca ma susti pe mie ![]()
@**alex** , nu stiu sa le folosesc ....... si nici nu mi-ar folosi la ceva .....
Later Edit : Nu imi mai ziceti ma Deni , sau Ronei , ca n sunt sigur daca imi ziceti mie , si nu zaresc repede .
Se folosesc usor sunt ca supozitoarele.
Tu esti Denii, Ronie e c.ronaldo17.
ok alexinho ........
:biggrin:
somebody stop him...deni te rugam sa te calmezi:D
ok alexinho ........:biggrin:
foarte foarte tare ![]()
Nu mi-am putut infrana perversa curiozitate si am intrat si eu pe profilul Brunetei Jr. si am realizat ca este o fata destul de draguta. Dar ce m-a frapat este numarul de prieteni: peste 2300. Pai frate, eu am doar vreo 10. Se cheama ca-s old fashion la categoria net friends sau ca-s mai selectiv?
Nu mi-am putut infrana perversa curiozitate ...
nici eu ![]()
mi-am dat seama ca n-am mai intrat pe contul meu din 2005 ( pe atunci era la moda) ...wow, acum au aparut skinuri ...
Si-am uitat sa spun ca printre aia 10 prieteni ai mei unul s-a bagat cu japca si unu-i caine: Pitu, pechinezul lu' sor'mea.
de viitor,promite...![]()
BAH nene!! apoi vezi ca io n`am vorbit cu tine!! Ai inteles? Prima data invața sa citesti si dupa aia sa deduci ca io nu am vorbit cu tine si n-am avut treaba cu tine. Dar de unde atata logica. Arata`mi si mie unde m-am adresat tie si pana atunci ciocu mai mic.(Aici nu am înțeles ce a vrut sã zicã) tu ma cu ce tupeu vine la mine si imi face scandal :-j si mai documenteaza-te si hai dupa aia sa mai vorbim
Rea tare Brunetzycka asta...Putin respect pentru "veterani"! Daca se grabea un pic Axl putea sa-ti fie tata :biggrin:
Eu cred ca i se adresa lui Denii, nu lui Axl.
Imi place accentul Brunetzyckcii reprodus in cuvinte. :biggrin:
Credeam ca s-a luat de Axl ca a spus ca are 2300 de prieteni pe "haifaiv", in timp ce el are doar 10.
apo` incerc sa`mi fac "ma style" :tongue: ....
@wally era vb de danny nu de axl ....
@axl23 .... aia 2300 is numa unsfert din prietenii mei adevarati
... am gl
..... io in fiecare zi dau accept la cat 30-40 si uite ca se aduna...:> ....se aduna si de pe mess ca in lista am 1000 ....da mno.... poate pana la urma o sa ajung vedeta pe hai patru ... dak danny o zis ca ma cred vedeta ![]()
tza... si cand imi aduc aminte ca eu la 15 ani intram in casa la ora 7 ![]()
nu stiam ce e ala net etc. ![]()
apoi deatunci so schimbat multe >
... dak var`mea de 8 ani intra pe mess si vorbeste cu baietii
..... si dak zici ca generatia noastra i dezastruoasa asteaptate sa vez peste vro 2-3 ani ![]()
Si-am uitat sa spun ca printre aia 10 prieteni ai mei unul s-a bagat cu japca si unu-i caine: Pitu, pechinezul lu' sor'mea.
E putin off-topic, si-mi cer scuze pentru asta, dar coincidenta mi se pare prea mare pentru a-mi putea stapani curiozitatea: pe sora ta o cheama cumva Anne-Marie?
haha.....era o chestiune de timp pana sa se certe cnv cu bruneta....deh...razbelul generatiilor ![]()
acu altceva......am primit o poza c-o cunstinta super,da' nu prea pot s-o pun p forum...
((((......poate cineva sa ma rezolve???
:D:D.......asta daca vreti sa va mai clatiti ochii ca am obdervat ca poze nu mai pune nimeni ![]()
deci....rezolvati-ma fratior.......adica mai bine ma rezolva o sora....hahahaha ![]()
mai ce tarziu e..
:D:D:D....inainte de somn am observat ceva.....cum se face ca toate fetele de pe site fac parte din grupul seniori??chiar si bruneta la 15 ani e "seniori"........
da' sa stiti ca fara noi minorii(pardon membri simpli) a fi senior nu ar fi insemnat nimik.......stiu ca e off topic da' sunt si eu curios...
:P:P ![]()
Eu de abia acum vad topicul asta...deci,eu pun inrebarea,si voi raspundeti:blonda,bruneta,roscata sau toate trei? ![]()