FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«1121314151625»
Phire01.09.2007 00:17
mai ce tarziu e..:D:D:D:D....inainte de somn am observat ceva.....cum se face ca toate fetele de pe site fac parte din grupul seniori??chiar si bruneta la 15 ani e "seniori"........

 

 

Cred ca e datorita numarului de postari :tongue: Cred...Sa ma corecteze cineva daca gresesc :unsure:

SSK01.09.2007 01:51

@axl, cand esti bruneta, ai 15 ani si poze cu tatuaje si in sutien, ai fi surprins sa vezi ce prietenoasa devine lumea... Mai ales toti arabii si negrii de o ard aiurea pe hi5 :)

axl2301.09.2007 03:52

@phire

Da, e sor'mea, ba!

Nu-mi spune ca tu esti ala grasutu' de la Tapinarii.

Phire01.09.2007 03:58

@ axl

 

Mai, ar fi cam greu, avand in vedere ca-s fata, in primul rand :))

 

Deci...sorry to disappoint...am fost doar colega de clasa cu ea, la liceu :tongue:

PortarNr4301.09.2007 06:31

Bah, brunezika (sau cum naiba se scrie) asta e numai gura de ea. Maaaare branza ca vorbesc pe mess sau pe forum-uri cu tz-shpe mii de tipi ... ca n-am nici o ocupatie constructiva si nu am cum sa-mi pierd vremea. Partz ... park eu sau altu' nu poa' sa vb in limbaj de mirc si sa zik lumea ca is shmeker! I-ati acordat prea multa atentie si acu' se simte o mica vedeta :biggrin:

Danny sunt convins ca daca ar fii sa vorbiti fata in fata ori ar trenura ca varga, ori ar fi uda leoarca (daca intelegi ce spun :happy: ).

Ia nu-i mai dati nas si sa vedeti cum se potoleste fata si invata sa vorbeasca frumos.

fularsteau2

c.ronaldo1701.09.2007 07:20

Interesant e ca in "Razboiu` Generatilor" se lupta Denii si bruneta care au ambii 15 ani.

 

Lupta Denii! Augh Augh Augh. steag1

Brunetzycka01.09.2007 07:47
Bah, brunezika (sau cum naiba se scrie) asta e numai gura de ea. Maaaare branza ca vorbesc pe mess sau pe forum-uri cu tz-shpe mii de tipi ... ca n-am nici o ocupatie constructiva si nu am cum sa-mi pierd vremea. Partz ... park eu sau altu' nu poa' sa vb in limbaj de mirc si sa zik lumea ca is shmeker! I-ati acordat prea multa atentie si acu' se simte o mica vedeta :biggrin:

Danny sunt convins ca daca ar fii sa vorbiti fata in fata ori ar trenura ca varga, ori ar fi uda leoarca (daca intelegi ce spun :happy: ).

Ia nu-i mai dati nas si sa vedeti cum se potoleste fata si invata sa vorbeasca frumos.

fularsteau2

 

 

hahaha ma cunosti cumva sa poti sa vorbesti despre mine? cand o sa ma cunojti cu adevarat poti sa vorbesti ;) ... u zici de mien ca mi-ar fi frica de Dani daca as fi fata in fata cu el da ce sa mai zic de tine dare n-ai nici anii,nici data nasteri nici localitatea specificate pe forum ;) NU vorbii ce nu sti ;) ... si in legatura cu scrisu meu scrisu nu arata adevarata personalitate dak nu jtiai ;) MA la varsta mea de 15 ani iti dau clasa jtiu mai multe decat tine ce-i viata! si asta nu ca stau cu fundu in sus acasa si vorbesc cu niste tipi din vr valcea,Bucuresti,Craiova etc ... asta se dobandeste din viatza ;) din problemele pe care treci ... ;) si io l-am luat unpic la mijto pe bodanelu nu trebuia sa va bagati toti!! da asta este.... CIUDA intotdeauna e mare.

Si nu ma cred vedeta pentru ca nu am pentru ce;) fatza de tine ca te bagi ca musca in lapte si vorbesti napolitane .... daca ai ceva de rezolvat baga`ti idul meu si rezolvam pe mess o intalnire fatza in fatza sa nu mai zici ca ma pish pe mine ;)

 

 

si nu-i nici un razboi al generatiilor numa ca dany nu stie sa citesca ;) io n-am zis nik de el tot ce aveam aveam cu bodanelu ... da mno se intampla......

 

si daca voi numa atata stiti sa va certati intre voi ... nu deageaba circula vorbe NON-STOP ca stelistii nu pot sa fie frati sau sa se inteleaga bine!! si ca se bat intre ei ca si cum ar fi rivali ;) ... zi de zi ma intalnesc cu vorbele astea pentru ca majoritatea prietenilor mei is javre si milogi ...... repitatia celor din Bucuresti nui-i prea buna prin ardeal ;) da cu toate astea io sustin Steaua...... si nu cred ca azzido o deschis topicu asta sa se bage unii in seama cat pot fi de MACHO pe net... sau sa se certe 2,3 si restu sa vada rezultatele ;)

 

 

nu vreau sa fac discriminari.... da ce-i de la rapid is ff infratiti.... vad asta pentru ca in galeria gloriei majoritatea is rapidisti (da locu 1 il ocupa gloria) si vad ce bine se inteleg ca FRATII! nu stiu cand o sa se intample asta si intre stelisti ... si am dovada si la meciu cu gloria-Steaua din sezonu trecut ... la 10 eram in parc unde erau majoritatea stelistilor si o ora si ceva cat am stat cu ei numa se certau intre ei si se bateau si faze dinastea.... nu jtiu care dintre voi ati fost la bn sezonu trecut .. da cine o fost si o stat in park poate sa confirme ;)

korynna01.09.2007 08:16

Hahaha ce va face brunetzycka :laugh:

Stanici01.09.2007 08:40

Cred ca o sa incep sa ma cert si eu p'aici...

Aaa, in alta ordine de idei: fetelor, sariti pe Azzido, o sa fie mai bogat cu 1000 euro - poate-l convingeti sa renunte la deplasarea la Praga si va scoate o seara in oras.

 

@Danny, tu traiesti in Rm Valcea sau in muntii din vecinatate? Oricum, limbajul te recomanda ca fiind un cioban autentinc. Asta nu inseamna ca in parte nu sunt de acord cu opinia ta - limbajul persoanei la care te-ai referit o recomanada ca fiind un cioban de la oras (specimen mai dificil decat ciobanii autentici).

lucvald-190201.09.2007 08:44
tinerii din ziua de azi... :))))

 

Tinerii smecherosi de azi.....viitorii someri de maine :))))

Ce sa ceri la generatia Mssenger...ei iubesc in grup...cate 3-4 formatii...si la fiecare le gaseste cate o explicatie.. :))))

 

Support your local football team !

 

si pentru toti o dedicatie cu nea John Creamer ... :))))

bodanelu01.09.2007 08:46

tza... batalie mareee :))

@Brunetzycka din postul ala al tau lung 3 lucruri am reusit sa inteleg:

1) ca te-ai luat de mine

2) ca stelistii nu se au ca fratii

3) ca rapidistii se iubesc intre ei

 

1) la misto nu ai cum sa ma iei, ca nu o sa-ti permit..

2) stelistii sunt cei mai uniti

3) daca iti plac rapidistii du-te si iubete-te si tu cu ei

PS: norocul tau ca m-ai prins abia trezit...

 

@Danny editeaza mai repede postul... ca o sa ne parasesti

dee01.09.2007 08:50
Cred ca o sa incep sa ma cert si eu p'aici...

 

@Danny, tu traiesti in Rm Valcea sau in muntii din vecinatate? Oicum, limbajul te recomanda ca fiind un cioban autentinc. Asta nu inseamna ca in parte nu sunt de acord cu opinia ta - limbajul persoanei la care te-ai referit o recomanada ca fiind un cioban de la oras (specimen mai dificil decat ciobanii autentici).

 

 

Poate ca Danny nu stie folosi cratima, dar, totusi, este un baiat cu bun simt.

 

 

later edit: Danny.... stapaneste-ti hormonii...

acuma am citit ce ai postat anterior... si eu care sar sa te apar ..mai, mai :)

Cand vrei creste mare o sa inveti sa nu mai pui la suflet tot ceea ce-ti spune lumea ... trust me!

lucvald-190201.09.2007 08:51
Nu mi-am putut infrana perversa curiozitate si am intrat si eu pe profilul Brunetei Jr. si am realizat ca este o fata destul de draguta. Dar ce m-a frapat este numarul de prieteni: peste 2300. Pai frate, eu am doar vreo 10. Se cheama ca-s old fashion la categoria net friends sau ca-s mai selectiv?

 

 

old school suna mai bine...si pornesti si cu un mic handicap...nu esti femela..ca altfel erai in top la admiratori.. ;)

-=Danny=-01.09.2007 08:52

@Stanci nu sunt nici un cioban de la oras , sau ceva de genu , dar mai bine icteste tu postu de mai sus a lu brunetica ..... nu cred ca ti-ar conveni sa te faca icneva analfabet in felu asta !!!!

 

@Bodanelu , ma bucur ca ma susti :D . Postu meu , e destul de cenzurat , daca imi iau eu ban , sa isi ia si brunetica ca ma facu ANALFABET , si ma lua la mijto , si prea se ia de toata lmea de pe forum .... s-a luat de un veteran de pe forum , ( Bodanelu ) , cineva trebuia sa faca dreptate , chiar si cu pretul banului ( eu ) .

bodanelu01.09.2007 08:58

Eroule :)))

-=Danny=-01.09.2007 09:00

M-am rusinat ...... :blush:

 

Si tu esti Veteran !!! :happy:

Brunetzycka01.09.2007 09:04

te-am facut analfabet pentru ca nu sti sa citesti!!!si ma i-au de cine se ia de mine! cine vorbeste ca o face pe vedeta uitate la postarile tale si dupaia vorbeste tu de "vedeta".si vez ca io nu te-am facut in tote felurile clar? hai pa ca ciobanu si-o cam ia in cap

Stanici01.09.2007 09:10

@Dany, am spus doar ca limbajul extraurban folosit te-ar recomanda pentrul jobul respectiv. In rest, sunt cam de acord cu tine... d-aia merge prost sistemul medical de la noi - sunt prea multi pusti care se afla in suferinte si nici macar sa scrie inteligibil nu reusesc.

Cat despre micuta intriganta cu fumuri in cap, a reusit ce si-a propus - cateva vizualizari in plus pe haifaiv si pe profilul de pe acest sait.Si nici macar nu s-a prins de cine era candidatul perfect pentru pozitia de "cioban de oras". Iar eu ma chinui sa inteleg ceva din posturile sale fara propozitii logice si scrise int-un jargon destul de chinuitor pentru cineva care nu e agreat prin Ardeal. Sau mai bine nu ii mai bagam in seama rautatile.

@Brunetzyca- cum face matza? "Mi-au, mi-au", noo?

-=Danny=-01.09.2007 09:11

Fetito , io in multe postari iau lucrurile foarte in gluma , decat la discutii ros-albastra sunt serios . Si io nu imi amintesc sa ma fii luat de cineva ..... , in schimb tu , cum ti-a zis bodanelu ceva , ai sarit ca din pusca , mie multi utilizatori de pe forum , m-au jignit , si eu am dat-o pe gluma . Ma refeream ca te crezi vedeta , ca te iei de fiecare user de iti zice ceva de nu iti convine . Te luasi si de userul ala de iti zisa chestia aia cu fata in fata , si t incepusi sa ii zici filozofiile tale despre viata ..... si cam atat am inteles din postarea ta . :P

 

 

@dee imi pare rau ca te-am dezamagit prin postarea mea groteasca , acum ma duca sa o sterg .....

PortarNr4301.09.2007 09:20

Nu ca m-as simtii obligat fata de tine, dar e corect fata de ceilalti useri ... precizez ca am 30 de ani si sunt din Lugoj ... un orasel de langa Timisoara, cam la fel de mare cat Bistrita(asta ca poate stii geografie la fel de multa ca limba romana). Si din cate stiu eu datele astea sunt optionale in profil.

... si da! ... sunt convins ca am foarte multe lucruri bune de invatat de la tine!

Bai pustoaico, nu ai tu ani de viata cati am eu de stelist, ce sa mai vorbim de experienta de viata (ha,ha ... aia chiar a fost faina faza!).

Imi pare rau ca trebuie sa plec din localitate acum si nu mai am acces la net (ca eu pot trai si fara) ... ca as intra si pe mess sa-mi mai dai niste lectii de viata :biggrin:

-=Danny=-01.09.2007 09:30

@Portarnr43 , am vazut intr-un topic deschis de tine , ca esti jucator la o echipa ( nu stiu care ) , si presupun ca esti portar , ca asa ai nickname :P , si ziceai acolo ca vrei sa te lasi de fotbal , sfatulk meu , continua sa joci , cat mai poti , ca pe urma pe la 60 de ani o sa povewstesti vla nepoti , si o sa iti Para rau ca te-ai retras asa devreme . Sper sa tii cont de sfatul meu , si sper sa te vad la TV cum aperi poarta Stelei ;) , suceeas !!!

korynna01.09.2007 09:30

Hey stop the flame!Se ajunge la jigniri si nu-i frumos,nu va mai atacati ca nu se merita :happy: Am un nou erou:Danny! :laugh:

-=Danny=-01.09.2007 09:34

Vrei un autograf ?? :happy: ( glumeam )

Stanici01.09.2007 09:40

Haaaaideti, fete, baieti! Nu se mai cearta nimeni? Ca n-am treaba azi. Si de filme sunt satul. Nu mai da nimeni vreo mostra de incultura, ceva?

bodanelu01.09.2007 09:52

@korynna te rog frumos... suntem foarte multi adepti ai guru-lui Denii!

«1121314151625»