FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«1141516171825»
Stanici01.09.2007 13:22

Si pana la urma pozele cu femei unde sunt?

Repet -FEMEI, nu copii care se vor sexosi.

**alex**01.09.2007 14:34

Gata cearta? :sad2:

 

Cine a castigat? Bruneta sau Guru Denii ?

 

Un lucru e cert.. Denii inca n-a castigat batalia cu limba romana. :happy:

 

P.S. ronie parca ziceai ca esti impresarul/managerul lui Denii.. vezi ca pe 15 septembrie se incheie perioada de inscrieri.. nu-l lasa in strada fara sa fie inscris undeva.. :laugh:

El Nino_901.09.2007 15:07

N-are ce sa faca Denii cu lb. romana :biggrin: la arte si meserii :tongue:

c.ronaldo1701.09.2007 15:13

@**Alex**

 

Sa scoata banu` Denii, eu nu`i salvez c*r* moca.

dee01.09.2007 16:17
@dee pune o poza cu tine .....

 

 

pai eu am crezut ca ti-am satisfacut curiozitatea ....

las' ca nu trebuie sa ma recunoasca tot poporul pe strada...tu o sa ma recunosti.

de ce sa postez? vrei sa nu mai aiba brunetika admiratori? n-as putea sa-i fac asta :)

bodanelu01.09.2007 17:20

@dee decat lauda... mai bine concret.. poze...

daca nu aici macar un link catre photoshack.us pe privat :D

yo_marius_xxx02.09.2007 00:46

helloooooo......poze nu mai are nimeni??sau toata lumea asteapta sa mai puna bruneta cateva??

 

@dee

 

fii rea mai fata!!!!i-ai toti fanii brunetei!!!!fii vedeta forumului!!!! fular-campionii

-=Danny=-02.09.2007 07:23

@c.Ronaldo ( sa ronei ... ) parca io cand am incheiat conrtractu cu tine ne-am inteles sa ma impresariezi moca ....:-W , pai ce faci aici ....

 

@dee vroiam sa pui poza cu tiner ca sa te admire lumea ;)) ...... si sa ii furi fani lu brunetica ca si asa uite a parasit forumu .....:D oare de ce ??:D

korynna02.09.2007 09:57

Ai speriat-o danny! :unsure: in plus,nu mai vroia lumea sa intre sa-i vada profilul pe hi5 ca i-ai stricat imaginea...

c.ronaldo1702.09.2007 10:10

Dupa meci o scot pe Brunetica la o bere pentru ca batut Bistrita pe Dinamo.

 

@Danny

 

Te`am pacalit. Vreau more, more, more... money, money more.

-=Danny=-02.09.2007 10:25

Da chiar !!!!! Mama ce satisfactie nebuneasca am avut aseara , cand vedeam ca ia Dinamo bataie de la Bistrita ....... ma simteam ca un drac !!! :D Azi joaca urziceniu cu Steaua , stiam ca MM e suspendat .... da Dan Petrescu n e ??

 

@c.Ronaldo lasa caq sa vezi ce reclama proasta o sa iti fac , o sa zic ca mi-ai tras teapa in contrtact .......

 

Vreau si io sa atasez o melodie la o postare , si nu sti cm , e candtata de Becali , si imi place mult :laugh:

www.fcsteaua.biz.mov

yo_marius_xxx02.09.2007 10:40

pai si acum daca a plecat bistriteanca avem nevoie de alta vedeta.......

 

.....pentru doritoare...numai cu foto :P:P:P (nu stiu dar am vaga impresie ca asta era subiectul pe aici....dar e posibil sa ma insel :):):)....)

Brunetzycka02.09.2007 10:57

nu am parasit forumu >:) da ieri nam stat p`acas ... si seara am mers sa sarbatoresc cu vampirii voctoria lu gloria :wub: ....

 

@korinna sa sti ca am facut pe mine

@c.ronaldo17 astept iesirea la bere :happy:

korynna02.09.2007 11:03

Hai mai ca esti deja maricica...

-=Danny=-02.09.2007 11:04

Ce bine imi pare ca te-ai inors , imi era dor de tine :P , pe bune .... sa nu mai pleci .

Brunetzycka02.09.2007 11:30

vai si mie imi era dor ... deaia m-am intors special pentru tine >:D<

 

 

da korinna m-am intors jtiu ca tie nu iti era dor da mnoh... la toti ni greu

David_Steaua200702.09.2007 12:51

Pfoooaiii!!s-au terminat pozele de cateva pagini!!Pacat!!Si incepuse sa mearga treaba!!

Noroc cu vorba aia universal valabila:Noi sa fim sanatosi!!(cu asta ,oricine pune la orice situatie capac).Cine a inventat-o a fost mai destept decat ala cu "cine-a pus carciuma-n drum"!! :))

IONUTZ-CIPRIAN02.09.2007 13:16

:biggrin: Caut amanta!! :biggrin:

MadFroG02.09.2007 13:36

Caut menajera !!

criminalu200502.09.2007 16:09

Caut om de gol

Caut baieti determinati sa castige si in Liga 1

Caut poze cu femei...

 

 

 

 

Cred ca mai dureaza ceva timp pana vor veni ....:(

c.ronaldo1702.09.2007 16:10

Caut scuze pentru jocul echipei!

Wally02.09.2007 16:21

Caut jucatori care sa-si vada de treaba lor si nu sa pupe mana patronului sa schimbe antrenorul...

MadFroG02.09.2007 16:28

Caut antrenor . De preferat Bergodi sau Protasov

Wally02.09.2007 16:32

De preferat Protasov! Dar nu va veni, doar il avem pe Oli gata sa le dea cu flit arabilor...

MadFroG02.09.2007 16:34

Il dadeam exemplu si pe Bergodi , pentru ca ala cu "valorile" rrapidului a reusit sa-i duca pe primul loc si echipa sa joace destul de bine . Noi am adus 14 jucatori vara asta si nu suntem in stare sa dam un gol din actiune .

«1141516171825»