FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre femei (mai nou, oferim servicii matrimoniale)

«1151617181925»
Wally02.09.2007 16:52

A facut si Bergodi treaba, dar dintre el, Protasov si Zenga sa spunem, eu il plasez pe "lazial" pe ultimul loc in topul preferintelor mele. Mai bine Zenga decat Bergodi, ca tot e liber de contract.

axl2302.09.2007 17:11

@Phire

Scuze, nu stiam ca esti fata, credeam ca esti baiatul ala grasut de la Tapinarii.

bodanelu02.09.2007 18:05

caut o femeie in puta goala si pasarica la plic, praf..

Azzido02.09.2007 19:14

Caut o persoana care sa fie on topic si sa nu am motiv sa-i dau ban.

Oare gasesc ?

axl2302.09.2007 19:18

E clar ca nu.

Brunetzycka02.09.2007 20:29

domne pretentiosi mai sunteti :mellow: ... as mai pune io poze dar nu pot X( ...pot sa pun o poza si cand pun a2a poza zice ca i prea mare... chiar daca o micsorez X( ce sa fac????

yo_marius_xxx02.09.2007 20:31

@brunetzycka

 

lasa fata ca pun eu poze........tu vezi ce faci la Bistrita sa bata gloria si pe rapid si sa nu plece sabau la Dinamo :D:D:D:D:D:D:D

lucvald-190202.09.2007 20:37

nici cu vanish nu-mi iese necajeala.... cu bere nici nu mai incerc...

axl2302.09.2007 20:43

@yo Marius

Ora 14:00 e o ora excelenta pentru a face fotografii. Dar incearca sa le incadrezi mai bine, nimeni nu vrea sa vada burta animalului din stanga, jos.

yo_marius_xxx02.09.2007 20:46

@axl

 

...crede-ma ca e facuta pe fuga :P....sa fi vazut ce bodyguard avea fata......

 

....sunt norocos ca am scapat cu viatza :D:D:D.......dar eu zic ca a meritat......si o sa mai incerc sa mai pun cateva (macar eu sa fiu on topic )

dee02.09.2007 20:47
@yo Marius

nimeni nu vrea sa vada burta animalului din stanga, jos.

 

 

daca te uiti mai atent se vede un fir de virilitate pe burta.

da mai bine ca tipa sa aiba un 'animal' langa ea :happy:

axl2302.09.2007 20:51
daca te uiti mai atent

 

Aaaaa, spiritul de observatie specific feminin.

yo_marius_xxx02.09.2007 20:55

@dee

 

...fata a fost de acord cu poza....baiatul nu a fost foarte incantat (voia sa apara si el)...si apropo,start new topic "poze cu si despre barbatii(baietii) de pe acest forum" poate asa ii vezi pe toti :P:))

I.N.Money02.09.2007 20:57

@yo Marius

 

Dupa o lunga cautare ti-am gasit si threadul dori pierdut prin inima forumului Uite aici :biggrin:

Brunetzycka02.09.2007 23:21
@brunetzycka

 

lasa fata ca pun eu poze........tu vezi ce faci la Bistrita sa bata gloria si pe rapid si sa nu plece sabau la Dinamo :D:D:D:D:D:D:D

 

 

poi... meciu din tur cu rapid o fost... si so terminat 2-2 :wub: .... si de sabau... nuj ce sa zic.... dak i tradator pleaca...pune u poze cumatrule

yo_marius_xxx02.09.2007 23:42

asta e ultima poza.....merita??

432054741.img.jpg

Wally02.09.2007 23:44

Nu merita deloc... :rolleyes:

axl2302.09.2007 23:50

Crap, ce bune-s toate!!!

yo_marius_xxx02.09.2007 23:50

@wally

 

...atunci gata,nu mai pun poze......va astept pe voi sa vad ce fete aveti.:P:P:P:P

Wally02.09.2007 23:53

Avem cu ce :tongue:

yo_marius_xxx02.09.2007 23:57

@wally

 

sa vad....asa din gura toti au...:D:D:D

Wally03.09.2007 00:02

Asa de control. Merge?

axl2303.09.2007 00:04

Merge, de ce sa mint? Merge.

yo_marius_xxx03.09.2007 00:04

@wally

 

merge....dar doar de control..:P:P:P

Wally03.09.2007 00:49

"Trebuie sa-i dati un titlu mesajului pe care il trimiteti"

«1151617181925»