se pare ca avem un maestru in photoshop de partea noastra ![]()
se pare ca avem un maestru in photoshop de partea noastra ![]()
e geniala faza cu albumul vechi
Mersi , da' e muuult spus maestru . Mai creez si eu in timpul liber , iar momentan am cam mult la dispozitie
.



Geniala ala cu "Empy" ![]()
Nu e geniala , ci reprezinta adevarul ![]()

Frumos bravo!, fa'l si cu Nord tot la fel ![]()
GENIALE imaginile !! Va felicit si va doresc la cat mai multe !!
Superbe Imaginile ![]()
Hehe... au ajuns vedeta wallpapere'le facute de Im-a (undele foarte reusite desigur) ![]()
I am some kind of superstar !! ![]()
@Daniel-Ionut o sa fac si cu Nordul
I am some kind of superstar !!![]()
Meriti pe deplin toate felicitarile! ![]()
Totusi, scuze ca insist, modifica numele lui Ion Alexandrescu in Ion Alecsandrescu. Asa il chema. Si e pacat de talentul si de munca ta!
Dap. Si eu insist ![]()
Gata, deja am modificat-o si am inlocuit-o in album. Spre rusinea mea nu stiam amanuntul asta.

Frumos
felicitari
interesanta ideea


Am mai facut inca 2 ![]()

