FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Wallpapers

«178910»
rezistenta_ultras07.07.2010 12:47

daca ar stii sa picteze cum creeaza in photoshop,am avea cele mai spectaculoase coregrafii din tara.

AG07.07.2010 13:04

putin spus din tara, uite asta cu inima, e criminala , k si coregrafie, ar fi pi2da grav

lm-a21.08.2010 08:45

1160346566_army-now.jpg

 

1660987405_ste-ensigns-multipassoxy.jpg

AG21.08.2010 09:24

omule , a cata oara sa iti spun ??

ESTI UN GENIU!

 

gio_stgloria21.08.2010 09:44

daca primul nu e chiar iesit din comun , al doilea chiar ca e misto !

RobYnho21.08.2010 10:19

Frumos de tot al doilea.

Daniel-Ionut21.08.2010 10:34

Meriti o lada de bere!

navodarean21.08.2010 10:56

Mai vine o lada de bere de la mare.

 

Alea cu Lacatus, si a 2-a de mai sus, geniale! + inima ros-albastraa.

Kellerman21.08.2010 13:01

Bravo! sunt absolut superbe amandoua.

 

Se poate sa le pui si pentru 1280x1024 daca te rog ? :D

 

 

Multumesc frumos!

Astristul21.08.2010 19:43
daca primul nu e chiar iesit din comun , al doilea chiar ca e misto !

Mie imi place si primul. Omul are talent!

RESPECT! ;)

lm-a23.08.2010 10:05

Mersi pt aprecieri ! Suna bine lazile alea de bere :thumbup:

 

@Kellerman: O sa pun in album si variantele 1280x1024

mihaitza8523.09.2010 15:16
Mersi pt aprecieri ! Suna bine lazile alea de bere :thumbup:

 

@Kellerman: O sa pun in album si variantele 1280x1024

 

pacat ca nu le faci si in 1024x768...ma numaram si eu printre cei care te apreciau la potential maxim. asa ca din partea mea ai -10 :)

lm-a27.09.2010 11:24

1672246201_ste-life-multi0021post.jpg

 

@mihaitza85 in general le fac in format mai wide, fiindca le fac si le folosesc pe laptop

Lari27.09.2010 11:25

Penibil, ca de obicei! LASA-TE !!!

 

:bananadance:

lm-a27.09.2010 16:14

Imi cer scuze ca am dezamagit iar suflarea ros-albastra :yeahh:

Daniel-Ionut27.09.2010 18:16

Superb!!! :w00t:

 

Intrebare: de ce ai pus dungile alea negre sus si jos?

gio_stgloria27.09.2010 18:48

da, vine aiurea pe desktop(poza) , poti sa le scoti ?

Sud194727.09.2010 19:25

I-ati putea da voi un crop ;)

Azzido27.09.2010 19:29

foarte tare, frate!

lm-a27.09.2010 20:43
I-ati putea da voi un crop ;)

 

da, ati putea face asa ceva

 

uite si varianta fara dungi

stelifemulti0021postx.jpg

RobYnho27.09.2010 20:54
uite si varianta fara dungi

 

Mai frumos asa. :D

 

Multumim.

cristy.steaua2105.11.2010 17:20

B. Stancu

Stancu_2010_copy.jpg

AleXyS.fCSB05.11.2010 19:20

Desii a mai fost postata, am modificat-o putin :)

SEMNATURA_PERSONALIZATA___ARMATA.png

gio_stgloria05.11.2010 19:26

asta e poza lui lm-a

Kellerman29.11.2010 15:06

Se mai aude ceva de acel album in 1280x1024 ? ar fi frumos sa pui acolo toate creatiile tale in aceasta rezolutie sau in majoritatea rezolutiilor. :D

 

Sunt absolut bestiale toate wallpaperurile lui lm-a.

«178910»