daca ar stii sa picteze cum creeaza in photoshop,am avea cele mai spectaculoase coregrafii din tara.
daca ar stii sa picteze cum creeaza in photoshop,am avea cele mai spectaculoase coregrafii din tara.
putin spus din tara, uite asta cu inima, e criminala , k si coregrafie, ar fi pi2da grav


omule , a cata oara sa iti spun ??
ESTI UN GENIU!
daca primul nu e chiar iesit din comun , al doilea chiar ca e misto !
Frumos de tot al doilea.
Meriti o lada de bere!
Mai vine o lada de bere de la mare.
Alea cu Lacatus, si a 2-a de mai sus, geniale! + inima ros-albastraa.
Bravo! sunt absolut superbe amandoua.
Se poate sa le pui si pentru 1280x1024 daca te rog ? ![]()
Multumesc frumos!
daca primul nu e chiar iesit din comun , al doilea chiar ca e misto !
Mie imi place si primul. Omul are talent!
RESPECT! ![]()
Mersi pt aprecieri ! Suna bine lazile alea de bere ![]()
@Kellerman: O sa pun in album si variantele 1280x1024
Mersi pt aprecieri ! Suna bine lazile alea de bere
@Kellerman: O sa pun in album si variantele 1280x1024
pacat ca nu le faci si in 1024x768...ma numaram si eu printre cei care te apreciau la potential maxim. asa ca din partea mea ai -10 ![]()

@mihaitza85 in general le fac in format mai wide, fiindca le fac si le folosesc pe laptop
Penibil, ca de obicei! LASA-TE !!!
![]()
Imi cer scuze ca am dezamagit iar suflarea ros-albastra ![]()
Superb!!! ![]()
Intrebare: de ce ai pus dungile alea negre sus si jos?
da, vine aiurea pe desktop(poza) , poti sa le scoti ?
I-ati putea da voi un crop ![]()
foarte tare, frate!
I-ati putea da voi un crop![]()
da, ati putea face asa ceva
uite si varianta fara dungi

uite si varianta fara dungi
Mai frumos asa. ![]()
Multumim.
asta e poza lui lm-a
Se mai aude ceva de acel album in 1280x1024 ? ar fi frumos sa pui acolo toate creatiile tale in aceasta rezolutie sau in majoritatea rezolutiilor. ![]()
Sunt absolut bestiale toate wallpaperurile lui lm-a.