03.02.2011 18:19
@Kellerman, cand am pomenit de album, ma refeream la cel din sectiunea foto, "wallpapers".
In alta ordine de idei :

@Kellerman, cand am pomenit de album, ma refeream la cel din sectiunea foto, "wallpapers".
In alta ordine de idei :

Felicitari!!!
Superbe, mersi mult ![]()
Ho Ho Ho! Nam mai adaugat de mult timp ceva pe aici, dar, fiind luna cadourilor... iata:



Oau, cat de bine arata! Felicitari!!
Am mai gasit ceva mai vechi prin calculator ![]()

In asteptarea deciziei....

La multi ani!

