

Pui vreo unul ?


Ultimul mi se pare FABULOS!
sunt foarte reusite imaginile.
sincere felicitari! mai asteptam si altele ![]()
Superbe imaginile!
Deja cea cu "Ia atitudine" sta pe desktop!
iar se plictisea prin casa lm-a ![]()
Ultimul mi se pare FABULOS!
Putin spus fabulos...
ala cu cubururile mi se pare de geniu...
Imediat ti'a furat prosportul poza... ba ce obraznici ![]()
Imediat ti'a furat prosportul poza... ba ce obraznici![]()
n-au furat,se spune si sursa! este pus link direct pe pagina noastra de site.
mersi pt aprecieri, nu ma asteptam sa creez atata valva
deja ma obisnuiesc cu aparitiile in ziar
mersi pt aprecieri, nu ma asteptam sa creez atata valvadeja ma obisnuiesc cu aparitiile in ziar
aprecierile astea te obliga la o munca in plus si la ceva mult mai bun.
da ... ultimul este cel mai frumos..

pur si simplu geniala :x
Pot sa fiu fanul tau? ![]()
propun sa facem un widget pe prima pagina, cu fan lma ![]()
e dragutz, felicitari
Mai pun si eu doua din seria "Fiara" ![]()


Superbe,esti maestru !
inima ros-albastra

omule... esti un ZEU