FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Wallpapers

«14567810»
David17.08.2009 18:32

Numerele alea scrise pe gri si stadionul virtual.Cum ai zis tu ar fi o poza normala cu ei in timpul unui joc,nu?

gabitobo17.08.2009 18:32

eu sunt MihaiStelistul de pe SuporterSteaua.net

incantat ! ;)))

:steag_sah_mic:

 

PS: asa am gandit design-ul.

mi-a placut acel stadion. Si in plus nu am gasit pe net ce vroiam de fapt.

Daniel-Ionut17.08.2009 18:33
Numerele alea scrise pe gri si stadionul virtual.Cum ai zis tu ar fi o poza normala cu ei in timpul unui joc,nu?

 

NU!

Ma referisem la Ghencea, tot cum este cel virtual, dar sa fi fost adevarat...

Dar acum daca ma uit mai bine... este chiar reusit cel virtual :yes:

 

PS: MS pentru 'retus' ;)

gabitobo18.08.2009 07:39

calendar20082009.jpg

calendar 2009

lm-a19.08.2009 15:27

985299873_armata4.jpg

1867158815_steauashadow.jpg

1625860110_1947stylized2.jpg

748741522_cteaya2.jpg

1104007666_IASF.jpg

1398179668_TS.jpg

1015919191_ML.jpg

1864263564_ID.jpg

564009641_GH.jpg

1854295881_BELO.jpg

1717255091_AIG.jpg

Daniel-Ionut19.08.2009 15:56

Foarte frumoase! :thumbsup:

crysty1419.08.2009 16:00

Wow..aia 3d cu ce e facuta?illustrator?

Felicitari:D

lm-a19.08.2009 22:19
Wow..aia 3d cu ce e facuta?illustrator?

 

Nu , am fãcut-o în Cinema4D .

 

Maye19.08.2009 22:30

Foarte reusite wallpaper-urile.Felicitarile mele.

lm-a02.09.2009 17:49

1274916890_aim.jpg

1708786453_cupa2.jpg

1946008775_ste-typo.jpg

gio_stgloria02.09.2009 18:04

Faci niste wallpapere iesite din comun , bravo si multumim !

MoWeed02.09.2009 19:38

Primul e genial, tine-o tot asa

Vlad Bogdan02.09.2009 20:11

sunt super toate

ala cu Becali le intrece pe toate .... GENIAL

Azzido03.09.2009 00:41

sunt foarte misto si inedite lucrarile tale.

mai asteptam si altele. spor !

 

@lm-a

ai putea sa creezi si niste walluri cu si despre atmosfera de pe stadion ?

gen peluze, torte, corgrafii, etc ?

Daniel-Ionut03.09.2009 08:22

Bravo!

Foarte frumoase...

DA, si ar fi frumos ceva cu peluzele, coregrafii, torte, fumigene, stadionul...

Daniel-Ionut05.09.2009 10:12

M-am jucat si eu putin in Photoshop... cu toate ca e prima data cand il folosesc, si habar nu am sa umblu :blush:

Mi-a iesit asta:

58388432.jpg

Cu timpul poate o sa invat si eu "tainele photoshopului" :D

lm-a05.09.2009 22:13

724591082_ieneifp2.jpg

 

O sa incerc sa fac si ceva referitor la peluze , dar momentan nu prea am idei .

cristy.steaua2106.09.2009 11:07
Cristi_Tanase.jpg Cristi_Tanase_2.jpg Mihai_Onicas_2.jpg Steaua_stele.jpg
Daniel-Ionut07.09.2009 12:33

Am mai facut ceva :) :

elst.jpg

 

bs28.jpg

Daniel-Ionut08.09.2009 09:01

Omul care aduce golul :naughty:

kap9.jpg

Daniel-Ionut21.09.2009 16:16

Inca "tanarul" Petre Marin

pm18.jpg

lm-a22.09.2009 14:59

1677582807_lp.jpg

203032482_ir.jpg

1324698540_steaua-sunrise.jpg

Azzido22.09.2009 18:48

foarte reusite wall-urile

la mai multe !

lm-a28.09.2009 10:50
1691842703_stelib.jpg
lm-a01.10.2009 14:19
187117874_ste-old22b.jpg
«14567810»