Numerele alea scrise pe gri si stadionul virtual.Cum ai zis tu ar fi o poza normala cu ei in timpul unui joc,nu?
Numerele alea scrise pe gri si stadionul virtual.Cum ai zis tu ar fi o poza normala cu ei in timpul unui joc,nu?
eu sunt MihaiStelistul de pe SuporterSteaua.net
incantat !
))
![]()
PS: asa am gandit design-ul.
mi-a placut acel stadion. Si in plus nu am gasit pe net ce vroiam de fapt.
Numerele alea scrise pe gri si stadionul virtual.Cum ai zis tu ar fi o poza normala cu ei in timpul unui joc,nu?
NU!
Ma referisem la Ghencea, tot cum este cel virtual, dar sa fi fost adevarat...
Dar acum daca ma uit mai bine... este chiar reusit cel virtual ![]()
PS: MS pentru 'retus' ![]()

calendar 2009











Foarte frumoase! ![]()
Wow..aia 3d cu ce e facuta?illustrator?
Felicitari:D
Wow..aia 3d cu ce e facuta?illustrator?
Nu , am fãcut-o în Cinema4D .
Foarte reusite wallpaper-urile.Felicitarile mele.



Faci niste wallpapere iesite din comun , bravo si multumim !
Primul e genial, tine-o tot asa
sunt super toate
ala cu Becali le intrece pe toate .... GENIAL
sunt foarte misto si inedite lucrarile tale.
mai asteptam si altele. spor !
@lm-a
ai putea sa creezi si niste walluri cu si despre atmosfera de pe stadion ?
gen peluze, torte, corgrafii, etc ?
Bravo!
Foarte frumoase...
DA, si ar fi frumos ceva cu peluzele, coregrafii, torte, fumigene, stadionul...
M-am jucat si eu putin in Photoshop... cu toate ca e prima data cand il folosesc, si habar nu am sa umblu ![]()
Mi-a iesit asta:

Cu timpul poate o sa invat si eu "tainele photoshopului" ![]()

O sa incerc sa fac si ceva referitor la peluze , dar momentan nu prea am idei .
Am mai facut ceva
:


Omul care aduce golul ![]()

Inca "tanarul" Petre Marin




foarte reusite wall-urile
la mai multe !

