FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Wallpapers

«13456710»
iflorin25.10.2008 20:15

wallpaper Mirel Radoi.

radoi_wall_byianaflorin.jpg

Madalinho624.01.2009 16:58

2 Wallpapere cu Radoi & Goian,sper sa va placa !

 

DorinGoianWallpaper.jpg

 

MirelRadoiWallpaper.jpg

bodanelu24.01.2009 18:03

@Madalin, vezi ca la primul ai gresit numele Stelei. Ai scris Steuau

Azzido24.01.2009 18:15

si scrie Bucuresti, nu Bucharest.

nu suntem englezi si nici nu avem limba oficiala engleza.

bodanelu02.02.2009 11:24

cine poate sa`mi faca si mie poza din primul post al acestui topic la o rezolutie 1680x1050 ?

Azzido02.02.2009 21:41

redimensionare

wallpapersteauaqv71680x1050.jpg

Nixu15.03.2009 18:51

Azi dimineata nu aveam de lucru...cu o seara inainte am fost la meciul Steaua - Poli Iasi si m-am gandit sa lucrez ceva in PS ... M-am decis sa fac ceva pentru Steaua ... Am creeat 2 wallpapere .. Sper sa va placa ! Si m-as bucura daca le-as vedea la sectiunea Wallpapers a siteului !

 

 

ASTEPT PARERILE VOASTRE !

Dayro_Moreno_Wallpaper_1280x1024_byNiXu.jpg

Nicolitza_Wallpaper_1440x900_by_NiXu.jpg

razvan2815.03.2009 18:54

sunt reusite

JDERUL16.03.2009 07:21

Foarte bune!

Ai talent.Continuua!

Nixu16.03.2009 10:03

Si am continuat...de asta nu sunt prea multumit si nu stiu care e mai bun din cele 2

 

 

 

 

Oare cineva va folosi Wallpaperele mele ? :)):steag_sah_mic:

Semedo_Wallpaper_1280x1024_by_NiXu.jpg

Semedo2_Wallpaper_1280x1024_by_NiXu.jpg

mircea_1016.04.2009 06:57

cu unu cu Jiji dupa gratii ar fi tare :whistle:

Daniel-Ionut16.04.2009 16:41
Si am continuat...de asta nu sunt prea multumit si nu stiu care e mai bun din cele 2

 

 

 

 

Oare cineva va folosi Wallpaperele mele ? :) ) :steag_sah_mic:

 

Ala color :clap:

Da pacat ca e cu Semedo... :look:

iflorin10.06.2009 11:52

Am facut un calendar cu Steaua pentru lunile Iunie si Iulie.

calendar_steaua_20092.jpg

calendar_steaua_2009_iulie.jpg

cristy.steaua2112.07.2009 15:58

Am facut o serie de wall-uri cu toti jucatorii din lotul actual

 

le-am pus la sectiunea FOTO :steag_sah_mic:

 

 

Sper sa va placa...

Steaua.FCSB.Nike.jpg

gabitobo09.08.2009 15:23

am si eu niste wallpapere :P

wallsteaua2.th.jpg wall1igw.th.jpg wallsteaua1.th.jpg

ady_ultras09.08.2009 16:09

foarte tare ultima :x

crysty1410.08.2009 00:02

Am terminat si eu unu acum, poate mai pun.:D

 

Crysty635_zapata.jpg

noname10.08.2009 21:41

dar cu suporterii / coregrafiile Stelei de ce nu face nimeni wallpaper?! Cum erau alea vechi de pe FCSTEAUA cu "Fotbalul fara noi nu are culoare" etc.

Azzido11.08.2009 09:25

subscriu

1on11.08.2009 12:44

Da' ãlea de pe fostul www.Steaua.ro, le mai are cineva? ªtiu cã douã erau cu Sabin Ilie și emblema veche (posibil a CSA-ului, nu mai țin minte) și douã cu galeria.

Daniel-Ionut12.08.2009 06:16

Ceva de genul?

jucatori10x7.jpg

fcsteaua1024x768b.jpg

armataultra.jpg

11wall10x7.jpg

9wall10x7.jpg

gabitobo17.08.2009 18:11

onicas20082009.jpg

 

stancu20092010.jpg

 

surdu20092010.jpg

 

toja20082009.jpg

 

Va plac?

Daniel-Ionut17.08.2009 18:24

Foarte frumoase :thumbsup:

 

3 lucruri:

1 Erau mai reusite daca nu puneai 2009-2010

2 Daca puneai poza de fundal, adevaratul Ghencea, nu ala din FIFA, sau din ce este...

3 De ce le-ai furat dp suportersteaua? :D

 

Per total, reusite, Bravo! ;)

David17.08.2009 18:26

De fapt ala li tot farmecul! :thumbsup:

Daniel-Ionut17.08.2009 18:28
De fapt ala li tot farmecul! :thumbsup:

 

Care? :blink:

«13456710»