@Madalin, vezi ca la primul ai gresit numele Stelei. Ai scris Steuau
si scrie Bucuresti, nu Bucharest.
nu suntem englezi si nici nu avem limba oficiala engleza.
cine poate sa`mi faca si mie poza din primul post al acestui topic la o rezolutie 1680x1050 ?
Azi dimineata nu aveam de lucru...cu o seara inainte am fost la meciul Steaua - Poli Iasi si m-am gandit sa lucrez ceva in PS ... M-am decis sa fac ceva pentru Steaua ... Am creeat 2 wallpapere .. Sper sa va placa ! Si m-as bucura daca le-as vedea la sectiunea Wallpapers a siteului !
ASTEPT PARERILE VOASTRE !
sunt reusite
Foarte bune!
Ai talent.Continuua!
cu unu cu Jiji dupa gratii ar fi tare ![]()
Si am continuat...de asta nu sunt prea multumit si nu stiu care e mai bun din cele 2
Oare cineva va folosi Wallpaperele mele ?
)
Ala color ![]()
Da pacat ca e cu Semedo... ![]()
foarte tare ultima :x
dar cu suporterii / coregrafiile Stelei de ce nu face nimeni wallpaper?! Cum erau alea vechi de pe FCSTEAUA cu "Fotbalul fara noi nu are culoare" etc.
subscriu
Da' ãlea de pe fostul www.Steaua.ro, le mai are cineva? ªtiu cã douã erau cu Sabin Ilie și emblema veche (posibil a CSA-ului, nu mai țin minte) și douã cu galeria.
Ceva de genul?









Va plac?
Foarte frumoase ![]()
3 lucruri:
1 Erau mai reusite daca nu puneai 2009-2010
2 Daca puneai poza de fundal, adevaratul Ghencea, nu ala din FIFA, sau din ce este...
3 De ce le-ai furat dp suportersteaua? ![]()
Per total, reusite, Bravo! ![]()
De fapt ala li tot farmecul! ![]()
De fapt ala li tot farmecul!![]()
Care? ![]()