FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Wallpapers

«12345610»
MALDINI29.08.2008 19:12

Vreti wallpaper pentru CL ... uitati-va aici ... astept multumiri :))

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/galle...album/album/703

andrey_ptm_steaua29.08.2008 20:04

SPer ca va plac aceste 2 wallpapere

stga__7_.jpg

Arturo_Stancu.jpg

andrey_ptm_steaua29.08.2008 20:14

Sper sa va plaka...nu sunt faqte de mine...le-am gasit pe diverse site-uri :steag_cruce_invers:

zapataa__1_.jpg

dayroooo.jpg

stga.jpg

Eric_Bicfalvi_fcsteauaro_987543493.jpg

valentin_badea_wallpaper.jpg

50982_WALL.jpg

steaua_14_2007__4_.jpg

steaua_14_2007__3_.jpg

Azzido30.08.2008 10:09
ce zici de asta'

 

 

Se vede un progres, totusi se observa inca unele greseli la modul in care e decupat Zapata, dar cu cat lucrezi mai mult cu atat vei capata mai multa experienta si asta se va vedea imediat in creatiile tale.

Cat despre backgrund, incearca sa folosesti culori care sa aiba legatura cu restul lucrarii sau care sa dea bine in combinatie cu celelate culori si incarca sa te joci cu diferite texturi si efecte pentru a obtine un backgrund ceva mai complex.

 

 

Un wallpaper si de la mine, ceva simplu da care chiar imi place cum a iesit.

theprideofromaniaoj8.th.jpg

 

In weekend vor urma si altele, cel mai probabil cu Toja si Bogdan Stancu.

 

am urcat wall-ul la sectiunea corespunzatoare.

psr30.08.2008 10:28

Ai uitat sa il urci pe cel cu Toja :tongue:

steaua_gloria30.08.2008 17:38

@ MALDINI

 

Alea sunt :X:X :kisstogether:

MALDINI31.08.2008 07:46

Ma bucur ca va plac :P

bodanelu31.08.2008 18:47

@psr, foarte frumoase cele facute de tine. Dar un sfat... incearca sa gasesti poze cu jucatorii nostri in echipamentul ros-albastru, in ala verde sunt urati ca draq :)

 

Maldini, lauda-l pe fratele tau, nu pe tine..

iflorin20.09.2008 11:33

moreno si Stancu :)

 

Steaua-bayern

 

Banel si Dayro ;)

dayromoreno_wallpaper_byFlorin.jpg

bogdan_stancu_wallpaper.jpg

steaua_bayern001_ByFloryn.jpg

Wallpaper_nicolita006.jpg

d.Moreno_Wallpaper013.jpg

psr20.09.2008 12:31

Incearca totusi sa le faci la o rezolutie de minim 1024x768.

In rest sunt reusite.

Imi place cel cu Steaua-Bayern, ai putea face un set asemanator si cu celelalte meciuri.

iflorin20.09.2008 15:18

fiorentina-Steaua

fiorentina_st..jpg

iflorin20.09.2008 15:32

Lyon-Steaua

lyon_steaua.jpg

iflorin20.09.2008 15:58

grupa f

gr_f_1.jpg

Ionutjoss24.09.2008 19:55

psr misto avatar si semnatura...de unde ? :D

psr09.10.2008 15:20
semedoawaymj9.th.jpg
MyLove4R209.10.2008 16:50

imi plac mult cum arata wallpaperurile. Bravo!!!

da e complicat sa faci asa ceva?

 

P.S. faceti unu si cu Gigi :biggrin: :biggrin: :biggrin:

steaua_gloria09.10.2008 17:15

bravo baieti , asteptam in continuare

 

unu cu Ogararu ;)

 

sau cu Mirel , pentru ca mai noi nu prea sunt.

iflorin10.10.2008 17:56

Azzido, poti baga si o poza de-a mea la sectiunea wallpapere ? :) ... cred ca sunt destul de reusite .

iflorin10.10.2008 18:01

o poza pentru meciul Romania-Franta .

l-am pus pe Banel Nicolita acolo, ca totusi e forum Steaua... :)

 

romaniafranta11octcs8.th.jpgthpix.gif

Azzido11.10.2008 10:13
o poza pentru meciul Romania-Franta .

l-am pus pe Banel Nicolita acolo, ca totusi e forum Steaua... :)

 

romaniafranta11octcs8.th.jpgthpix.gif

wallpaperul asta nu il pun pt ca nu e cu Steaua.

restul nu le adaug pt ca au rezolutie prea mica si nu le consider wallpaperuri.

incearca cel putin 1024x768 si apoi mai discutam.

 

pana una, alta am adaugat wall-ul lui psr.

Madalinho613.10.2008 17:06

Uitati un wallpaper facut de mine,dupa un tutorial cu J.C. Toja ;)

 

Sper sa va placa !! Forza Steaua fular-campionii

 

TojaUltimateWall.jpg

4_ever_steaua13.10.2008 17:50

@psr

SUPERB wallpaperul cu ZAPATA

felicitari!

iflorin18.10.2008 09:55

Am revenit cu un wallpaper , rezolutie mare !

semedo__walllll_1100.jpg

iflorin24.10.2008 08:32

Azzido , asta cu Semedo ai putea sa-l pui la sectiunea wallpapere ? :)

Azzido24.10.2008 13:25

am adaugat pe ultimele doua

«12345610»