Vreti wallpaper pentru CL ... uitati-va aici ... astept multumiri ![]()
http://www.fcsteaua.ro/index/section/galle...album/album/703
Vreti wallpaper pentru CL ... uitati-va aici ... astept multumiri ![]()
http://www.fcsteaua.ro/index/section/galle...album/album/703
ce zici de asta'
Se vede un progres, totusi se observa inca unele greseli la modul in care e decupat Zapata, dar cu cat lucrezi mai mult cu atat vei capata mai multa experienta si asta se va vedea imediat in creatiile tale.
Cat despre backgrund, incearca sa folosesti culori care sa aiba legatura cu restul lucrarii sau care sa dea bine in combinatie cu celelate culori si incarca sa te joci cu diferite texturi si efecte pentru a obtine un backgrund ceva mai complex.
Un wallpaper si de la mine, ceva simplu da care chiar imi place cum a iesit.
In weekend vor urma si altele, cel mai probabil cu Toja si Bogdan Stancu.
am urcat wall-ul la sectiunea corespunzatoare.
Ai uitat sa il urci pe cel cu Toja :tongue:
@ MALDINI
Alea sunt :X:X ![]()
Ma bucur ca va plac ![]()
@psr, foarte frumoase cele facute de tine. Dar un sfat... incearca sa gasesti poze cu jucatorii nostri in echipamentul ros-albastru, in ala verde sunt urati ca draq ![]()
Maldini, lauda-l pe fratele tau, nu pe tine..
Incearca totusi sa le faci la o rezolutie de minim 1024x768.
In rest sunt reusite.
Imi place cel cu Steaua-Bayern, ai putea face un set asemanator si cu celelalte meciuri.
psr misto avatar si semnatura...de unde ? ![]()
imi plac mult cum arata wallpaperurile. Bravo!!!
da e complicat sa faci asa ceva?
P.S. faceti unu si cu Gigi :biggrin: :biggrin: :biggrin:
bravo baieti , asteptam in continuare
unu cu Ogararu ![]()
sau cu Mirel , pentru ca mai noi nu prea sunt.
Azzido, poti baga si o poza de-a mea la sectiunea wallpapere ?
... cred ca sunt destul de reusite .
wallpaperul asta nu il pun pt ca nu e cu Steaua.
restul nu le adaug pt ca au rezolutie prea mica si nu le consider wallpaperuri.
incearca cel putin 1024x768 si apoi mai discutam.
pana una, alta am adaugat wall-ul lui psr.
@psr
SUPERB wallpaperul cu ZAPATA
felicitari!
Azzido , asta cu Semedo ai putea sa-l pui la sectiunea wallpapere ? ![]()
am adaugat pe ultimele doua