Am urcat o parte din wallpapere la sectiunea Multimedia.
Felicitari realizatorilor !
Asteptam cat mai multe
Am urcat o parte din wallpapere la sectiunea Multimedia.
Felicitari realizatorilor !
Asteptam cat mai multe
Wallpaper-uri




Signature

Astept pareri.
Prima imagine , si alea cu peluzele le am demult , da astea cu Eric nu le-am vazut , si nu le am , da le copiez pe ale tele . ![]()
Alea cu Eric imi plac mult !!!!
Primele sunt facute cu ceva timp in urma, si au fost postate la galerii foto.
Cel cu Bicfalvi e facut recent.
Primele sunt facute cu ceva timp in urma, si au fost postate la galerii foto.Cel cu Bicfalvi e facut recent.
johnny17 am si eu o intrebare mai ai PSDul de la wallul cu Bicfalvi ?
IDul meu de mess andu_x_biba
bv andule....esti tare frate...tine-o tot asa ![]()
Superbe ,sper sa urmeze si altele .Bafta
Le-am luat si eu . Sunt foarte frumoase. In ce proram le editati?
eu folosesc adobe photoshop cs3
Mai urmeaza si altele ![]()
eu folosesc adobe photoshop cs3
Mai urmeaza si altele
E foarte greu de folosit.Eu nu inteleg nimic.
Felicitari
Multumesc.
Felicitari, Johnny, te asteptam cu mai multe.
O mica sugestie, mi-ar placea mult unul cu Lacatus.
E urmatorul pe lista cel cu Lacatus ![]()
felicitari pentru wall-uri
PS RASPUNDE LA PM ALA>>>>
sunt reusite wallpaperurile
o sa le adaug in curand la sectiunea wallpapers de pe prima pagina
mai asteptam astfel de creatii !
Cum am promis: Laca

Si o semnatura noua

Nice job!!!! ![]()
Bravo si la mai multe.
Jucatorul anului: Zapata

Astept pareri.
Din partea mea: EXCELENT psr!
Ai si o ![]()
psr
Superb wallpaperul
Bravo, Psr, si la mai multe! Great job!
Ala cu Laca e un pic cam sangeros , da oricum felicitari! ![]()
super tari creatiile voastre.
le-am adaugat la sectiunea wallpapers ![]()
Eva Mendez


Ejh ce spuneti? ![]()