FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Wallpapers

«123410»
Azzido27.08.2007 21:57

Am urcat o parte din wallpapere la sectiunea Multimedia.

Felicitari realizatorilor !

Asteptam cat mai multe

johnny1727.08.2007 22:20

Wallpaper-uri

WallpaperSTEAUA.jpg

PeluzaNORD.jpg

PeluzaSUD.jpg

BicfalviWallpaper.jpg

Signature

EricBicfalviSig.jpg

 

Astept pareri.

-=Danny=-29.08.2007 16:34

Prima imagine , si alea cu peluzele le am demult , da astea cu Eric nu le-am vazut , si nu le am , da le copiez pe ale tele . :D

 

 

Alea cu Eric imi plac mult !!!!

johnny1730.08.2007 10:43

Primele sunt facute cu ceva timp in urma, si au fost postate la galerii foto.

Cel cu Bicfalvi e facut recent.

.aNDu31.08.2007 22:33
Primele sunt facute cu ceva timp in urma, si au fost postate la galerii foto.

Cel cu Bicfalvi e facut recent.

johnny17 am si eu o intrebare mai ai PSDul de la wallul cu Bicfalvi ?

IDul meu de mess andu_x_biba

RaMs3s04.10.2007 09:31

bv andule....esti tare frate...tine-o tot asa fularultras

johnny1706.04.2008 07:59

2 wall-uri noi

andresmendozawallpaperni3.th.jpg

 

dayromorenowallpapertx0.th.jpg

DTP-Ludacris06.04.2008 08:33

Superbe ,sper sa urmeze si altele .Bafta

steaua_gloria06.04.2008 11:17

Le-am luat si eu . Sunt foarte frumoase. In ce proram le editati?

johnny1706.04.2008 11:40

eu folosesc adobe photoshop cs3

 

Mai urmeaza si altele :rolleyes:

steaua_gloria06.04.2008 11:44
eu folosesc adobe photoshop cs3

 

Mai urmeaza si altele :rolleyes:

E foarte greu de folosit.Eu nu inteleg nimic. :blush: Felicitari

johnny1706.04.2008 11:45

Multumesc.

axl06.04.2008 11:46

Felicitari, Johnny, te asteptam cu mai multe.

 

O mica sugestie, mi-ar placea mult unul cu Lacatus.

johnny1706.04.2008 11:58

E urmatorul pe lista cel cu Lacatus :thumbsup:

Dragoshel06.04.2008 12:06

felicitari pentru wall-uri

 

 

PS RASPUNDE LA PM ALA>>>>

Azzido09.04.2008 09:58

sunt reusite wallpaperurile

o sa le adaug in curand la sectiunea wallpapers de pe prima pagina

 

mai asteptam astfel de creatii !

johnny1702.05.2008 11:05

Cum am promis: Laca

 

lacatuswallnv1.jpg

 

Si o semnatura noua

plesansigkr0.jpg

bossy02.05.2008 11:32

Nice job!!!! :thumbsup:

Bravo si la mai multe.

psr26.05.2008 18:10

Jucatorul anului: Zapata

 

zapatawallpaperra6.jpg

 

 

Astept pareri.

Marius26.05.2008 18:32

Din partea mea: EXCELENT psr!

 

Ai si o :beer2:

MoWeed26.05.2008 19:16

psr

 

Superb wallpaperul

axl26.05.2008 19:29

Bravo, Psr, si la mai multe! Great job!

steaua_gloria26.05.2008 19:55

Ala cu Laca e un pic cam sangeros , da oricum felicitari! :thumbup:

Azzido27.05.2008 12:02

super tari creatiile voastre.

le-am adaugat la sectiunea wallpapers :D

Kalmarulez27.05.2008 15:26

Eva Mendez

evasteaua01jn1.jpg

evasteaua02cj6.jpg

 

 

Ejh ce spuneti? :P

«123410»